Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
25.09.2018

Event Manager Training Group zostało nowym członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej

Event Manager Training Group zostało nowym członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej

Stowarzyszenie Branży Eventowej znane jest z wieloletniej działalności na rzecz podwyższania wiedzy i świadomości w branży eventowej. Od 7 lat współdziała z Fundacją na rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego Studium Event Management.

W ramach zajęć prowadzone są wykłady specjalistów branży. Wielu z nich uczestniczy także w kursach organizowanych przez Event Manager Training Group. Aby uczynić współpracę jeszcze efektowniejszą, firma została członkiem SBE.

Działające od 2009 roku Event Manager Training Group uczy o prowadzeniu spotkań firmowych, eventów promocyjnych i wszystkich wydarzeń branży MICE. Jako pierwsza firma w Polsce oferuje kompleksowe szkolenie kadr na różnych poziomach zaawansowania oraz w różnych specjalizacjach. Z pod jej skrzydeł wychodzi 500 osób rocznie. Wśród prelegentów znajdują się wykwalifikowani trenerzy, którzy mogą poszczycić się wieloletnim stażem pracy w największych polskich agencjach eventowych i firmach związanych z branżą.

Szkolenia Event Manager Training Group skierowane głównie są do pracowników korporacji i instytucji związanych z działaniami marketingowymi, agencji eventowych, podwykonawców oraz freelancer'ów dążących do założenia własnej działalności gospodarczej.

Reprezentantem firmy w Stowarzyszeniu Branży Eventowej będzie Dorota Rogozińska, która pełni stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Jednocześnie jest założycielką EMTG, magazynu i portalu internetowego Event Manager New. Zdobyła rozbudowane doświadczenie podczas nadzorowania wielu imprez prywatnych oraz korporacyjnych.

Stowarzyszenie Branży Eventowej rozwija się niemal z dnia na dzień, poszerzając grono członków. Zrzesza osoby, którym zależy na podnoszeniu własnych kwalifikacji oraz ogólnych standardów etycznych i edukacyjnych w branży.


Kontakt:

Dorota Rogozińska

E-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: +48 698 682 267


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij