Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
21.09.2015

VI Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych już w przyszłą środę

VI Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych już w przyszłą środę

To już szósta edycja Ogólnopolskiego Zjazdu Dyrektorów Hoteli Niezależnych. Wydarzenie ma na celu przede wszystkim integrowanie środowiska hotelarzy niezależnych, a także upowszechnianie skutecznych metod w dziedzinie marketingu, zarządzania (zarówno hotelem jak i restauracją) oraz sprzedaży usług hotelowych.

Zjazd odbędzie się w terminie 30.09 – 02.10.2015 w bydgoskim Hotelu Pod Orłem, który znajduje się przy ulicy Gdańskiej 14. Jak co roku, głównymi tematami spotkania będą kwestie przychodów hotelu i codziennych wyzwań, które stoją przed dyrektorami. Na spotkaniu pojawią się dyrektorzy, prezesi i właściciele obiektów, którzy będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami i porozmawiać na wszelkie tematy dotyczące branży hotelarskiej  i nie tylko.

Podczas spotkania nie zabraknie prelekcji na tematy bliskie każdemu zarządcy, któremu zależy na  sprawnym działaniu i konkurencyjności swojego hotelu. Doświadczeni prelegenci podzielą się swoją specjalistyczną wiedzą w zakresie:

- zarządzania reputacją hotelu
- przygotowania strategii prezentacji hotelu w Internecie i na żywo
- zmian w prawie dotyczącym oznaczenia towarów i usług
- przygotowania się do kontroli instytucji państwowych
- przygotowania i poprowadzenia trudnych rozmów z pracownikami.

Początek imprezy o godzinie 10:00.

Więcej informacji na www.dyrektorhotelu.com


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij