Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.02.2017

VIII edycja Ogólnopolskiego Programu Infrastruktura Turystyczna Roku

VIII edycja Ogólnopolskiego Programu Infrastruktura Turystyczna Roku

To już VIII edycja Ogólnopolskiego Programu Infrastruktura Turystyczna Roku 2017, którego organizatorem jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Adresatami programu są ludzie zajmujący się branżą turystyczną w Polsce.

Celem inicjatywy, firmowanej przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej jest wyłonienie najlepszych w kraju hoteli, hosteli spełniających najwyższe standardy jakości. W tegorocznej edycji konkursu wyłoniony zostanie zwycięzca w trzech kategoriach: Hotel Roku, Hostel Roku i Centrum Konferencyjne Roku.

Do konkursu zgłosić można się na kilka sposobów - za pośrednictwem partnera branżowego, dzięki nominacji przyznanej bezpośrednio przez organizatora konkursu lub... samodzielnie, wypełniając i wysyłając zgłoszenie.

Obiekty infrastruktury turystycznej nominowane do tytułu w poszczególnych kategoriach zostaną zweryfikowane i ocenione przez niezależną Kapitułę Konkursu w procesie certyfikacji, z uwzględnieniem takich aspektów działalności jak: kompleksowość  świadczonych usług, doświadczenie, innowacyjność, prestiż oraz dynamika rozwoju; warunki i wyposażenie placówki, adekwatność oferty do potrzeb rynku i oczekiwań klientów.

Do 26 maja można potwierdzić swoją kandydaturę, a laureaci ogłoszeni zostaną w Warszawie podczas uroczystej konferencji.

Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca firmy i przedsiębiorstwa w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim.

Więcej informacji na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij