Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
7.06.2010

VIII Polska Konferencja Chemii Analitycznej

Konferencja jest organizowana przez pracowników Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego i Komitet Chemii Analitycznej Polskiej Akademii Nauk pod hasłem "Analityka dla społeczeństwa XXI wieku".

Program naukowy Konferencji obejmuje wykłady, komunikaty oraz sesje plakatowe w następujących sekcjach: Podstawowe problemy analityczne, Techniki przygotowania próbek, Chemometria i metrologia, Miniaturyzacja w analizie chemicznej, Analityka środowiskowa, Analityka farmaceutyczna i kliniczna, Analityka toksykologiczna, Analityka kryminalistyczna, Analityka przemysłowa, Analityka żywności, Analityka w ochronie zabytków, Analityka biochemiczna.
Równolegle z obradami konferencyjnymi w powyższych sekcjach odbędzie się VII Ogólnopolskie Sympozjum "Analiza Przepływowa".
W ramach Konferencji planowane są wystawy aparatury, akcesoriów, odczynników, oprogramowania i literatury.
W Konferencji - obok licznych przedstawicieli krajowych ośrodków analitycznych - wezmą udział zaproszeni goście z zagranicy.

Miejsce konferencji
Obiekt: Auditorium Maximum UJ
Adres: ul. Krupnicza 33, Kraków
WWW konferencji: http://www.chemia.uj.edu.pl/pkca2010/
Miasto: Kraków
Województwo: Małopolskie
Kraj: Polska

Terminy
Data rozpoczęcia: 04-07-2010
Data zakończenia: 09-07-2010
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij