Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
28.08.2021

W Jabłonnie zorganizujesz konferencję w letniej rezydencji Króla Stanisława Augusta Poniatowskiego!

W Jabłonnie zorganizujesz konferencję w letniej rezydencji Króla Stanisława Augusta Poniatowskiego!

Do niedawana XVIII-wieczny zespół pałacowo-parkowy w Jabłonnie był miejscem spotkań samego Króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Dziś pełni nieco inne funkcje, pozwalając m.in. na organizację konferencji, szkoleń oraz sympozjów. Jest to niezwykle stylowy obiekt, którego wnętrza wyróżniają się elegancją. Otoczony jest on malowniczym parkiem, w którym warto się zrelaksować podczas wydarzeń.

Pałac w Jabłonnie to świetne miejsce na organizację zarówno biznesowych spotkań, jak i tych rodzinnych. Piękne sale z powodzeniem mogą stać się tłem ślubów, wesel oraz innych przyjęć okolicznościowych. Jednak obiekt ten to nie tylko wyjątkowe sale, ale i równie klimatyczne miejsca noclegowe oraz smaczne kulinaria. Pałac Jabłonna świadczy więc kompleksowe usługi organizacyjne, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. W wolnej chwili warto udać się tam do Galerii Sztuki Współczesnej "Oranżeria" oraz na spacer po zabytkowym parku krajobrazowym.


Sale pałacowe zróżnicowane są pod względem wielkości. Znajduje się tam łącznie 5 pomieszczeń, które pozwalają na organizację kameralnych, średnich, jak i dużych spotkań. Najmniejsza z nich to Sala Pompejańska o powierzchni 40 m2, która jest w stanie pomieścić maksymalnie 40 osób w ustawieniu teatralnym. Największe z pomieszczeń to przepiękna Sala Balowa o powierzchni 100 m2, na której zmieści się 170 gości w ustawieniu teatralnym. Wszystkie te sale są gustownie zaaranżowane, nawiązując tym samym do swojej bogatej historii. Pomieszczenia oczywiście są odpowiednio wyposażone - znajdują się w nich m.in. ekrany, projektory multimedialne oraz flipcharty. Dodatkowo, za opłatą można wypożyczyć również laptopy i systemy nagłośnieniowe.


Tuż obok Pałacu w Jabłonnie mieści się zabytkowy budynek z zapleczem noclegowym. Pokoje, które się tam znajdują, zostały zaaranżowane na wzór XVIII-wiecznych pomieszczeń. Kolorystyka pomieszczeń oraz znajdujące się w nich meble w doskonały sposób nawiązują do okresu Księstwa Warszawskiego. W rezultacie, goście mogą poczuć się jak podczas wizyty u Króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Doskonałym uzupełnieniem wyżej opisanych usług jest kameralna restauracja, która znajduje się w podziemiach pałacu. Jej wyróżnikiem jest łukowate sklepienie oraz oryginalne freski stworzone przez Antonio Tavelliego. Menu restauracji składa się z dań kuchni polskiej. W sali restauracyjnej można zorganizować różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe i bankiety. Eventy w takich okolicznościach to atrakcja sama w sobie.


Pałac w Jabłonnie - jak już wspomnieliśmy - otoczony jest przepięknym parkiem oraz rozległymi terenami zielonymi. To właśnie tam masz możliwość realizacji spotkań w plenerze, takich jak np. grille czy koncerty.


POWRÓT
Dom Zjazdów i Konferencji Polskiej Akademii Nauk
Dom Zjazdów i Konferencji Polskiej Akademii Nauk

Jabłonna
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij