Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
8.02.2019

Weekendowy relaks i biznesowe spotkanie w Evita Hotel & Spa

Weekendowy relaks i biznesowe spotkanie w  Evita Hotel & Spa

Evita Hotel & Spa łączy cechy doskonałego miejsca na spotkanie zarówno prywatne, jak i biznesowe. Oferuje nocleg w pokojach o wysokim standardzie oraz doskonałą lokalizację, która ułatwia dojazd uczestnikom szkoleń, warsztatów, zebrań oraz konferencji. Dzięki rozbudowanej ofercie oraz nietuzinkowemu podejściu, zawsze staje na wysokości zadania. 

Evita Hotel & Spa udostępnia klimatyzowane sale konferencyjne zaprojektowane z niezwykłą starannością, aby nie tylko zachwycać wyglądem, ale także zapewniać pełną funkcjonalność. Uczestnicy mają do dyspozycji profesjonalny sprzęt multimedialny, który pomaga prowadzić wystąpienia oraz zajęcia warsztatowe. Sale konferencyjne posiadają dostęp do internetu, dzięki czemu każde wydarzenie przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Każda z dostępnych czterech sal posiada własny charakter i indywidualny wystrój. Największą liczbę uczestników może obsłużyć Sala Balowa. Jak sama nazwa wskazuje, jest dostosowana do organizacji wydarzeń o podniosłej atmosferze. Zachwycający i innowacyjny sufit zdobi kryształowy żyrandol, a solidny parkiet umożliwia planowanie zabaw integracyjnych i tańców. Ponadto Sala Balowa posiada dużą liczą okien z możliwością zasłonięcia kotarami.


W Evita Hotel & Spa znajduje się również Sala Myśliwska, której ogromnym atutem jest jej nietuzinkowy wygląd. Pomieszczenie posiada wystrój inspirowany klasycznym dworkiem myśliwskim. Idealnie sprawdza się podczas prywatnych spotkań, szkoleń i warsztatów, których ważnym elementem jest prywatna atmosfera. Natomiast obie Prezesówki zapewniają poczucie intymności, dzięki osobnym wejściom. Nadają się podczas prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych czy negocjacji z kontrahentami. Posiadają również dostęp do dużego zaplecza, które można wykorzystać na potrzeby spotkania.

Uczestnikom wydarzeń organizowanych w Evita Hotel & Spa zapewniona jest możliwość bezpłatnego wynajmu podstawowego wyposażenia multimedialnego i sprzętu technicznego. Oferta konferencyjna obiektu obejmuje system nagłośnieniowy z mikrofonami, a także ekran, rzutnik oraz flipchart z materiałami biurowymi. Gościom świadczone są również usługi cateringowe.


Ofertę noclegową Evita Hotel & Spa tworzy 58 pokoi gościnnych. Większość z nich stanowią pokoje 2-osobowe. Zdecydować można się na łóżka pojedyncze bądź podwójne tzw. małżeńskie. Decydując się na postój podczas podróży służbowej, można wybrać również luksusowy apartament o podniesionym standardzie.

Gości szkoleń i konferencji można również zakwaterować w pokojach 3- bądź 5-osobowych typu Studio lub Deluxe. Każdy pokój wyposażony został w system klimatyzacyjny, aby zapienić gościom komfort wypoczynku niezależnie od pory roku. Mają swobodny dostęp do bezprzewodowego internetu, a także telewizji. Pokoje hotelowe zostały również wyposażone w ręczniki oraz szlafroki kąpielowe.


Położony w samym sercu Borów Tucholskich, 4-gwiazdkowy Evita Hotel & Spa jest doskonałym miejscem na organizację wszelkiego typu wydarzeń biznesowych, takich jak szkolenia, warsztaty, konferencje, imprezy integracyjne i okolicznościowe. Niezależnie bowiem od charakteru spotkania, obsługa dokłada wszelkich starań, aby goście wspominali pobyt jako coś więcej niż służbowy obowiązek. Mogą liczyć na komfortowy odpoczynek w hotelu otoczonym zielenią, smaczne posiłki oraz wszystkie wygodny niezbędne do swobodnej, kreatywnej pracy. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij