Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
29.01.2020

WEKTORY 2019 - Antoni Kubicki wśród wyróżnionych

WEKTORY 2019 - Antoni Kubicki wśród wyróżnionych


Dr inż. Antoni Kubicki jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej i właścicielem luksusowego Hotelu Arłamów. Na uroczystości Wektory 2019 uhonorowany został przyznaniem jednej ze statuetek. 


"Jak śpiewał artysta, w życiu piękne są tylko chwile - dziś dla mnie jest waśnie taka piękna chwila. Bardzo dziękuję za to wyróżnienie" - mówił, odbierając nagrodę. Do zasług laureata należy "śmiałość w kreowaniu przedsięwzięć biznesowych i udane przejście od inżynierii przemysłowej do ekskluzywnego segmentu branży hotelowej". 

Statuetki Wektora przyznawane są od 2002 roku przez Pracodawców RP. To wyjątkowe wyróżnienie świadczy o przykładnej działalności w różnych obszarach polskiej gospodarki, wytyczaniu godnych pochwały kierunków postępowania, wprowadzaniu nowatorskich rozwiązań cennych zarówno dla kręgów gospodarczych, jak i społecznych. Otrzymują je osoby korzystnie wpływające na rozwój przedsiębiorczości.


Jak przyznał w czasie ostatniej ceremonii Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski, laureaci są "tymi, którzy dają przykład, jak prowadzić w Polsce biznes i jak wspierać polską przedsiębiorczość". 


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij