Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
15.09.2022

WenderEDU Business Center - centrum biznesu w sercu Wrocławia

WenderEDU Business Center - centrum biznesu w sercu Wrocławia

Wrocławski Ostrów Tumski to idealne miejsce na długie spacery, romantyczną kolację, sesję zdjęciową czy... organizację konferencji i szkoleń. To właśnie tam, w najstarszej dzielnicy Wrocławia, mieści się WenderEDU Business Center. Obiekt ten położony jest dokładnie przy ulicy św. Józefa 1/3. To wielofunkcyjny ośrodek, w którym poza salami konferencyjnymi czekają również miejsca noclegowe oraz inne udogodnienia.

WenderEDU Business Center z racji tego, że leży jedynie 10 minut od pięknego Rynku, stanowi też odpowiedni wybór dla miłośników wielkomiejskiego życia. Obiekt ten docenią przede wszystkim osoby chcące zorganizować spotkania biznesowe w korzystnej lokalizacji. Tego typu wydarzenia można tam połączyć ze skutecznym wypoczynkiem. Na wyróżnienie zasługuje również profesjonalna obsługa obiektu, która sprawia, że każdy pobyt po prostu jest bardzo komfortowy.

Poniżej udowodnimy, że WenderEDU Business Center to odpowiedni wybór, jeśli interesują Cię sale konferencyjne w centrum Wrocławia.


Sale konferencyjne w centrum Wrocławia

Centrum konferencyjno-szkoleniowe WenderEDU Business Center zostało odpowiednio przystosowane do organizacji różnorodnych spotkań biznesowych. Do dyspozycji gości pozostaje tam aż 6 sal szkoleniowych, które różnią się wielkością. Pomieszczenia te pozwalają na zaproszenie od kilku do nawet 100 osób w ustawieniu teatralnym. Tymczasowo jednak jedno z pomieszczeń, dokładnie Sala IT-Room, jest niedostępna.


Koniecznie musimy dodać, że wszystkie sale konferencyjne w WenderEDU Business Center są w pełni wyposażone w nowoczesne sprzęty multimedialne i konferencyjne. Goście mogą korzystać m.in. z ekranów multimedialnych, projektorów, nagłośnienia, komputera dla prowadzącego spotkanie, flipcharta, akcesoriów szkoleniowych czy szybkiego Internetu bezprzewodowego. Każda z tych sal posiada dostęp do światła dziennego, które sprzyja skupieniu uczestników konferencji i szkoleń. Wśród tych pomieszczeń znalazła się również Sala Online, która doskonale sprawdza się jako tło wszelkich webinarów. Jej powierzchnia to 29 m2.


Miejsce na konferencję Wrocław - Ostrów Tumski

WenderEDU Business Center, jak już wcześniej wspomnieliśmy, ma w swojej ofercie nie tylko sale biznesowe. Oferuje on również wygodne miejsca noclegowe w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych, a także pokojach rodzinnych i w dwupokojowym apartamencie. Pokoje są nowocześnie urządzone, przytulne oraz oczywiście w pełni wyposażone. Znajduje się tam dokładnie 31 pokoi, które chwalone są przez nawet najbardziej wymagających gości. To idealna przestrzeń na efektywny wypoczynek po długich konferencjach i szkoleniach.


WenderEDU Business Center oferuje także catering wewnętrzny i zewnętrzny, który wyróżnia się walorami smakowymi i zapachowymi. W obiekcie istnieje możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych, firmowych lunchów, kolacji oraz imprez. Dodatkowo dużym udogodnieniem jest fakt, iż obsługa obiektu zapewnia przewóz i dowóz gości. Na terenie WenderEDU Business Center znajduje się również centrum poligrafii, w rezultacie czego goście mają możliwość wydrukowania niezbędnych materiałów konferencyjnych. Na koniec warto też dodać, że przed centrum konferencyjno-szkoleniowym znajduje się parking. Nie jest to wcale takie oczywiste udogodnienie w centrum miasta, a jednak! WenderEDU Business Center zapewnia około 20 miejsc do parkowania, a także wewnętrzny parking.

Chcesz wiedzieć więcej o tym obiekcie? Szczegóły oferty znajdziesz w jego prezentacji!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij