Weranda Home - klimatyczny hotel na konferencję pod Poznaniem

Weranda Home - klimatyczny hotel na konferencję pod Poznaniem

Chcesz zorganizować event z dala od miejskiego zgiełku? Interesują Cię wyjątkowe obiekty, w których możliwe jest połączenie pracy z relaksem? Musisz poznać Weranda Home, czyli absolutnie wyjątkowy obiekt, który leży pod Poznaniem, dokładnie w Sławicy, w samym sercu Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki. Ów obiekt w dodatku mieć się nad dwoma jeziorami - Książym i Borowym. Malownicza przyroda, spokój i błoga cisza zdecydowanie sprzyjają skupieniu, a w dodatku pozwalają gościom zatrzymać się na chwilę oraz zapomnieć o codziennych troskach.

Korzystna lokalizacja jest oczywiście ważna, jednak Weranda Home ma wiele więcej zalet. Obiekt oferuje kompleksową ofertę usług, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W dodatku usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie, na co na pewno zwrócą uwagę wymagający goście.

Poniżej napisaliśmy nieco więcej o ofercie Werandy Home. Zostań więc z nami i przekonaj się, że obiekty na konferencję w Wielkopolsce to prawdziwe perełki!


Eleganckie sale konferencyjne pod Poznaniem

Weranda Home to miejsce, w którym mogą się odbyć różnorodne wydarzenia - od spotkań biznesowych, przez konferencje i szkolenia, aż po spotkania integracyjne. Obiekt do dyspozycji gości oddaje wielofunkcyjne centrum konferencyjne, wyróżniające się szerokimi możliwościami aranżacyjnymi, które składa się z 3 sal oraz jadalni o łącznej powierzchni ponad 300 m2. W obiekcie możliwa jest organizacja zarówno kameralnych spotkań, jak i nieco większych wydarzeń, do 100 osób w ustawieniu teatralnym.


Sale konferencyjne w Weranda Home są wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne oraz w świetne nagłośnienie z mikrofonami. Organizatorzy mogą korzystać m.in. z projektorów, ekranów, flipchartów oraz bezprzewodowego Internetu. Dodatkowo sale posiadają dostęp do światła dziennego, jednak - w razie konieczności - istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczeń. Warto przy tym dodać, że sale wyróżniają się przestronnością, elegancką aranżacją oraz jasnymi barwami, nie rozpraszając uczestników eventów.


Wyjątkowy obiekt na wyjazd firmowy pod Poznaniem 

W obiekcie możliwa jest organizacja nawet kilkudniowych konferencji i szkoleń, ze względu na to, że Weranda Home dysponuje również komfortowym zapleczem noclegowym. Łącznie jest ono w stanie pomieścić do 68 osób. Goście mogą liczyć na pokoje 2- i 4-osobowe z możliwością umiejscowienia dostawek. Ponadto na terenie obiektu znajduje się mniejsza willa, pozwalająca na zaproszenie do 12 osób. Doskonałe uzupełnienie bazy wypoczynkowej stanowią... wolnostojące domki foREST, w których można się cieszyć bliskością natury, spokojem i ciszą.


Weranda Home to także miejsce, które zachwyca smakiem. Znajduje się tam bardzo dobra restauracja, w której podawane są potrawy inspirowane kuchnią z całego świata - zwłaszcza francuską, która w doskonałych proporcjach łączona jest z tradycyjnymi kulinariami. Dużym atutem jest fakt, iż w sali restauracyjnej możliwa jest organizacja spotkań biznesowych i kolacji firmowych. Czas spędzony w tak klimatycznym (i smacznym!) lokalu na pewno zapadnie w pamięci Twoich gości na bardzo długo.


Weranda Home to miejsce, w którym nie brakuje możliwości na spędzenie wolnego czasu. W jego bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się dwa piękne jeziora, kort tenisowy, pole golfowe oraz zaprzyjaźniona stadnina koni. Ponadto obiekt do dyspozycji gości pozostawia łódki oraz rozległe tereny zielone, które sprzyjają organizacji eventów plenerowych na świeżym powietrzu. 


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz