Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
14.05.2020

Więcej rezerwacji bez prowizji? Przyłącz się do wyjątkowego programu i... Zostań w Polsce!

Więcej rezerwacji bez prowizji? Przyłącz się do wyjątkowego programu i... Zostań w Polsce!

Na co dzień zachęcamy Hotelarzy do promowania swojego zaplecza konferencyjnego. Dziś jednak chcielibyśmy namówić Ich do promowania swojego obiektu jako najlepszego wyboru na niezapomniane polskie wakacje. Wszystko to za sprawą nowego serwisu zostanw.pl, za który odpowiada polski start-up Social WiFi.

Jak możesz znaleźć się w wynikach wyszukiwania na stronie Zostań w Polsce? Już tłumaczymy!

Serwis zostanw.pl ma na celu promocję polskich obiektów turystycznych i uświadomienie Polaków, w jakim pięknym kraju żyją. Pomysłodawcy tej inicjatywy stworzyli stronę, na której można przeczytać o najlepszych polskich hotelach, pensjonatach, dworkach i innych miejscach noclegowych

Użytkownicy mogą skorzystać ze specjalnej wyszukiwarki, w której zaznaczają interesującą ich lokalizację, region, liczbę gwiazdek czy inne ważne dla nich kwestie (jak np. czy obiekt jest przyjazny zwierzętom, czy jest na łonie natury, z dala od miasta itp.). Z listy wyników wyszukiwania można wybrać obiekt, który najbardziej odpowiada naszym wymaganiom i bezpośrednio przejść na jego stronę internetową, na której można dokonać rezerwacji. 

Dokonujemy rezerwacji bez pośrednictwa dużych zagranicznych serwisów rezerwacyjnych. To kolejna sprawa, o której pomysłodawcy serwisu Zostań w Polsce chcieliby powiedzieć turystom. Nie wszyscy pewnie zdają sobie sprawę, że prawie połowa ich pieniędzy nie idzie do polskiego przedsiębiorstwa, ale do zagranicznej agencji. Chcąc wspierać polską turystykę i polską gospodarkę, powinniśmy rezerwować pobyt bezpośrednio na stronie obiektu lub kontaktując się z nim w inny sposób (mailowo lub telefonicznie). 

Co ważne, serwis nie pobiera opłaty ani od hoteli, ani od użytkowników. Jest więc pomostem pomiędzy nimi, który ma przyśpieszyć proces rezerwacyjny i sprawić, że więcej pieniędzy zostanie w polskich portfelach, u polskich przedsiębiorców.

Jeśli chcesz zareklamować swój obiekt na stronie zostanw.pl, wypełnij formularz TUTAJ.

Pokażmy Polakom, że Polska jest najpiękniejsza i warto (zwłaszcza w tym roku) odkrywać jej wyjątkowe zakątki!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij