Szybkie wyszukiwanie
Hotel Poledno

Obiekty konferencyjne Toruń

: znaleziono 29 obiektów

Realizatorzy spotkań biznesowych z przyjemnością współpracują z obiektami konferencyjnymi w Toruniu. Zapewniają one usługi na najwyższym poziomie, a tym samym gwarantują pełnię satysfakcji. Miasto Kopernika wyróżnia nie tylko bogata oferta biznesowa, ale również turystyczna. To miejsce, w którym z łatwością można połączyć przyjemne z pożytecznym. Dostępne sale konferencyjne zachwycają estetyką oraz funkcjonalnością. Wszystkie obiekty szkoleniowe Toruń mają rozległe zaplecze technologiczne. Warto to przede wszystkim podkreślić, bo ośrodki konferencyjne Toruń są miejscami naprawdę nowoczesnymi i wyposażonymi w najnowsze zdobycze technologiczne.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Toruń

 

Obiekty w budowie:

 

Pozostałe sale konferencyjne:

TOP Garden Aparthotel

TOP Garden Aparthotel

Toruń (2,3 km od centrum)

Hotel ***

Maks. pojemność sali: 24 osób

Liczba sal: 1

Aparthotel mieści się w samym centrum Torunia. Posiada w ofercie pięknie zaaranżowane pokoje i apartamenty, a także ...
 

Hotel Mercure Toruń Centrum

Hotel Mercure Toruń Centrum

Toruń (0,8 km od centrum)

Hotel ****

Maks. pojemność sali: 200 osób

Liczba sal: 10

Hotel sieci Mercure w Toruniu to unikatowe miejsce inspirowane postacią Mikołaja Kopernika. Obiekt w ofercie posiada 5 ...
 

Hotel Filmar ****

Hotel Filmar ****

Toruń

Hotel ****

Maks. pojemność sali: 600 osób

Liczba sal: 11

Największy obiekt konferencyjno-hotelowy położony w Toruniu. Posiada aż 7 atrakcyjnych sal, które za sprawą systemu ...
 

Hotel Gromada Toruń

Hotel Gromada Toruń

Toruń

Hotel **

Maks. pojemność sali: 60 osób

Liczba sal: 2

To idealne miejsce dla gości biznesowych odwiedzających Gród Kopernika. Hotel zlokalizowany w zabytkowej kamienicy ...
 
 

Interaktywne tablice, profesjonalne nagłośnienie czy bezprzewodowe mikrofony – to wszystko sprawia, że konferencje Toruń są naprawdę ułatwione.

Najczęściej organizowane szkolenia Toruń to rutynowe, pracownicze spotkania, które są organizowane cyklicznie przez firmy, na przykład takie, które zajmują się handlem. Często organizatorzy spotkań biznesowych decydują się na wynajem sale szkoleniowe Toruń sporo wcześniej, ponieważ cieszą się one dużą popularnością – zwłaszcza w konferencyjnych sezonach, takich jak jesień. To właśnie szkolenie Toruń często jest znacznie przełomowe dla wielu firm, jako że przyjazne otoczenie inspiruje pracowników do własnego rozwoju. W cenę wynajmu wliczone jest wypożyczenie niezbędnego sprzętu multimedialnego. Urządzenia sprawiają, że prezentacje stają się dużo bardziej interesujące, a tym samym skuteczniejsze. Odbiorcy zaciekawieni pojawiającymi się na slajdach efektami, błyskawicznie przyswajają wyświetlane informacje. Doskonała akustyka stanowi ogromne udogodnienie dla występujących prelegentów i sprawia, że ich praca jest znacznie efektywniejsza.

Hotele konferencyjne w Toruniu zapewniają gościom wiele rozrywek.

Na terenie budynków znajdują się gabinety masażu i SPA, pola golfowe oraz bary, w których organizowanych jest mnóstwo imprez tanecznych. Po godzinach pełnych intensywnej pracy, warto poświęcić czas na integrację zaproszonych gości. Jest to szczególnie istotne podczas opłaconych przez zakład szkoleń. Pracownicy dzielą ze sobą wspomnienia, a tym samym zaczynają czuć się częścią jednego zespołu. Wspólnie dbają o to, aby drużyna odniosła sukces. Niczym zwycięska polska reprezentacja piłki siatkowej, są zdeterminowani, by osiągnąć wyznaczone cele. Warto jednak pamiętać, że poza terenem wybranego ośrodka szkoleniowego w Toruniu, również liczyć można na wiele atrakcji. Po sytym obiedzie można pozwolić sobie na chwilę zapomnienia i spróbować legendarnych toruńskich pierników. Ich smak na długo pozostaje w pamięci podróżników. Turyści polecają również wycieczkę do planetarium. Organizacja konferencji Toruń to dobra okazja do odkrycia miasta, w którym wynajmie się sale konferencyjne. Toruń to zabytkowe miasto w województwie kujawsko-pomorskim.

Sale szkoleniowe Toruń to gruntownie wyposażone obiekty, w których znaleźć można podstawowe sprzęty do świetnej organizacji spotkania biznesowego czy pracowniczego szkolenia.

Najczęściej obiekty konferencyjne Toruń przyciągają konferencje właśnie z województwa małopolskiego. Są to bardzo kompleksowo wyposażone obiekty, gdzie hotele starają się zapewnić najlepszą obsługę, a na przylegających terenach zielonych istnieje możliwość zorganizowania integrującej zabawy na świeżym powietrzu. To świetna alternatywa dla drogich podróży kosmicznych oraz okazja do zapoznania się z ciekawostkami dotyczącymi poszczególnych planet. Zachwycający jest również rynek. Znajduje się tam wiele znakomitych restauracji oraz sklepów z pamiątkami – a o takim wyjeździe z pewnością każdy chce pamiętać. Często hotele konferencyjne Toruń oferują sporą ilość miejsc noclegowych, a także nowoczesne pokoje. Dzięki temu nawet kilkudniowe wyjazdowe szkolenie Toruń nie jest problemem. Ośrodki konferencyjne Toruń, jak przystało na stolicę województwa kujawsko-pomorskiego, mogą pochwalić się bogatą ofertą pozaszkoleniowych atrakcji i udogodnień, które sprawią, że uczestnicy konferencji lub szkolenia na długo zapamiętają ten obiekt, a tym samym również organizowane przez nas wydarzenie. Dlatego organizatorzy spotkań firmowych tak często zwracają uwagę właśnie na dodatkowe usługi, które oferują im toruńskie obiekty.

Sale konferencyjne Toruń to również oryginalne rozwiązania architektoniczne i przemiła, doświadczona obsługa.

Podsumowując, warto zdecydować się na współpracę z prezentowanymi ośrodkami konferencyjnymi. Bez względu na cel podróży goście są zachwyceni licznymi udogodnieniami. Toruń to miasto przyciągające swoją wyjątkową atmosferą, zachwycającymi budynkami i obiektami konferencyjnymi wyposażone we wszystkie najnowsze zdobycze technologiczne.

Sale konferencyjne Toruń - FAQ

 

Z myślą o kim stworzone zostały obiekty w Toruniu?

Obiekty, poza tym, że posiadają przestronne sale konferencyjne, mają w swojej ofercie również komfortowe noclegi i zaplecza gastronomiczne. Oznacza to, że mogą korzystać z nich wszyscy – przedsiębiorcy, firmy, artyści, grupy znajomych, wycieczki czy rodziny z dziećmi. Przestrzenie typowo eventowe skupiają zarówno klientów biznesowych, jak i działaczy kulturalnych, wykładowców i performerów. Obiekty zostały więc stworzone z myślą o ludziach, chcących działać, rozwijać się i doświadczać.  

Jakie atrakcje znajdują się w okolicy toruńskich obiektów?

Wszystkie toruńskie obiekty są doskonale zlokalizowane – zarówno te znajdujące się w ścisłym centrum, jak i te na obrzeżach bądź w jeszcze dalszej odległości. Toruń jest na tyle wyjątkowym miastem, że we wszystkich jego części każdy znajdzie odpowiednie dla siebie atrakcje. Po wyczerpujących dniach pracy bądź podczas wyjść integracyjnych doskonale sprawdzą się m.in. Zamek Krzyżacki, Żywe Muzeum Piernika, Krzywa Wieża, Zespół Zoobotaniczny czy Planetarium im. W. Dziewulskiego.

Czy sale konferencyjne w Toruniu są kompleksowo wyposażone?

Właściciele wraz z obsługą obiektów dokładają największych starań, by proponowane przez nich usługi świadczone były na jak najwyższym poziomie. Przejawia się to chociażby w bogatej ofercie biznesowej, noclegowej i gastronomicznej. Toruńskie sale konferencyjne są przestronne, wysoce komfortowe oraz wyposażone w stylowe meble oraz niezbędne sprzęty multimedialne i analogowe. Są to m.in. rzutniki, ekrany, flipcharty i zestawy nagłośnieniowe.

Czy przed obiektami w Toruniu znajdują się parkingi?

Obiekty poza tym, że wyposażone są we wszystkie niezbędne sprzęty, dysponują też szeregiem innych udogodnień. W większości miejsc są to m.in. parkingi – w zależności od obiektu podziemne lub naziemne. Liczba miejsc parkingowych jest zróżnicowana. Znaleźć można obiekty z aż 185 miejscami parkingowymi, jak Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, a także mniejsze przestrzenie, mieszczące jedynie kilka samochodów.

Co wchodzi w skład cateringu w toruńskich obiektach?

Jeśli chodzi o zamówienie cateringu, to sami musimy odpowiedzieć na pytanie, czego oczekujemy – czy mają to być jedynie przekąski na tzw. przerwę kawową, czy może gorące posiłki na zdecydowanie dłuższą przerwę obiadową. Na pierwszy wariant składają się zwykle ciepłe i zimne napoje, ciasta, tartinki i kanapki. Druga opcja zależy głównie od preferencji gości. Dania można dowolnie modyfikować i samodzielnie wybierać z oferowanego przez obiekt lub firmę menu.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij