Wigilia inna niż wszystkie w Hotelu Zamek Ryn

Wigilia inna niż wszystkie w Hotelu Zamek Ryn

Czterogwiazdkowy Hotel Zamek Ryn znajduje się w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Budowę zamku w XIV wieku zleci sam mistrz Zakonu Krzyżackiego Konrad von Wallenrode. Poczuj historyczną atmosferę podczas Wigilii w Hotelu Zamek Ryn!

Firmowa Wigilia to doskonała okazja do podsumowania oraz podziękowania sobie za kolejny rok wspólnej pracy. Właśnie z tej okazji załoga Hotelu Zamek Ryn przygotowała specjalną ofertę na firmową Wigilię z licznymi atrakcjami.

Ceny wigilijnego menu zaczynają się od 58 zł za osobę, a noclegu w majestatycznych, zabytkowych komnatach od 140 zł. Na Gości czekają dodatkowe atrakcje wliczone w cenę wieczerzy, takie jak zwiedzanie zamku z przewodnikiem, turniej bowlingowy, gra w bilard, gra w piłkarzyki, zabawa w klubie nocnym Castle Night Club z DJ'em, a dla grup powyżej 30 osób również wachlarz gier w Castle Casino.

Hotel Zamek Ryn to profesjonalne centrum konferencyjne. Organizowane są tu zarówno kameralne spotkania biznesowe, jak i spektakularne eventy. Hotel dysponuje 10 salami konferencyjno-bankietowymi o łącznej powierzchni 2000 m kw.. W zadaszonym Dziedzińcu o powierzchni 900 m kw. odbywają się największe konferencje, targi, wystawy, bankiety, a nawet uroczyste bale i koncerty.

Szczegóły oferty dostępne są na www.zamekryn.pl.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz