Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
29.07.2016

Wkrótce otwarcie DoubleTree by Hilton Wrocław

Wkrótce otwarcie DoubleTree by Hilton Wrocław
Za niespełna dwa tygodnie, 10 sierpnia swoje podwoje oficjalnie otworzy hotel DoubleTree by Hilton we Wrocławiu, który już rozpoczął przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia.

Nowoczesny obiekt w swojej ofercie posiada 189 pokoi, w tym 54 o podwyższonym standardzie: 14 Deluxe, 28 Executive i 12 apartamentów (najbardziej ekskluzywny ma powierzchnię 113 mkw.). Łącznie hotel jest w stanie jednorazowo zakwaterować 400 gości.

- Jesteśmy w momencie tuż przed otwarciem. Skompletowaliśmy już całe wyposażenie i niezbędne sprzęty. Obecnie dopracowujemy szczegóły. Dbamy o każdy detal, który wpływa na przyjazną atmosferę oraz dobry nastrój gości – mówi Matthias Herd, dyrektor generalny DoubleTree by Hilton Wroclaw.

Goście do swojej dyspozycji mają również 7 sal konferencyjnych, które razem z salą bankietową mogą pomieścić równocześnie do 500 osób. Ich atutem są mobilne ściany, dzięki czemu powierzchnię można zmieniać i aranżować według aktualnych potrzeb. Dodatkowo znajduje się tutaj sala balowa o powierzchni 317 mkw.

- Zajmuje po części dwie podziemne kondygnacje i umożliwia organizację eventów różnego rodzaju. Mogą się tu odbywać nie tylko bale i podobne imprezy, lecz również pokazy mody lub na przykład premiera nowego modelu auta. Możemy je nawet podwiesić pod sufitem na specjalnych, bardzo wytrzymałych hakach – opowiada Matthias Herd.

Specjalnie dla pracowników wrocławskiego DoubleTree by Hilton zaprojektowana została pełna, unikatowa kolekcja strojów. Główna idea jest wspólna dla całej linii, ale projekty dla poszczególnych stanowisk różnią się w zależności od ich charakteru i miejsca.

W hotelu będzie pracować blisko 100 osób. Łącznie przygotowanych zostało ok. 250 kompletów odzieży, w tym na przykład 12 sukienek dla hostess, 40 strojów dla kucharzy i tyle samo dla obsługi recepcji. Kolekcja akcentuje klimat wrocławskiego hotelu, a jednocześnie odzwierciedla najważniejszej wartości sieci DoubleTree by Hilton, czyli gościnność i otwartość – mówi Matthias Herd.

Ponadto na parterze hotelu znajdować się będzie OVO Bar & Restaurant, które wyróżniać się będzie najwyższą jakością obsługi, przytulną atmosferą oraz bogatym wyborem koktajli.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij