Workin Senatorska - niezawodne centrum coworkingowo-szkoleniowe nawet podczas pandemii

Workin Senatorska - niezawodne centrum coworkingowo-szkoleniowe nawet podczas pandemii

W ciągu ostatnich miesięcy przed szeroko pojętą branżą spotkań pojawiło się wiele nowych wyzwań i jeszcze więcej znaków zapytania. Obiekty musiały szybko wprowadzać nowe zasady funkcjonowania, by zapewnić gościom bezpieczeństwo i wysoki komfort. Workin Senatorska doskonale poradził sobie z nowymi wyzwaniami.


Nowoczesne, korzystnie zlokalizowane centrum coworkingowo-szkoleniowe 

Workin Senatorska zlokalizowany jest w sercu Warszawy, dokładnie w prestiżowym biurowcu przy placu Zamkowym - Business with Heritage. Został on nagrodzony w konkursie Property Awards w kategorii najlepszy obiekt biurowy 2019/2020 w Polsce. Organizacja konferencji, szkolenia czy innego spotkania biznesowego w takich okolicznościach jest więc prestiżem samym w sobie. Dużym atutem tego obiektu jest bliskie usytuowanie z najważniejszymi punktami komunikacyjnymi - w pobliżu znajduje się aż 27 linii tramwajowych i autobusowych oraz stacje dwóch linii metra.


Bogata oferta sal szkoleniowo-konferencyjnych

Workin Senatorska umożliwia organizację szeregu wydarzeń i spotkań biznesowych. Oferuje aż 5 sal szkoleniowo-konferencyjnych, które  charakteryzują się przestronnością, nowoczesnym stylem, profesjonalnym wyposażeniem oraz odpowiednią atmosferą. Design pomieszczeń świetnie wpisuje się w charakter organizowanych tam przedsięwzięć.

W pomieszczeniach znajdują się niezbędne sprzęty multimedialne, flipcharty, bezprzewodowe sieci Wi-Fi oraz klimatyzacja, umożliwiająca komfortową pracę o każdej porze roku. Sale, dzięki systemom mobilnych ścian, można ze sobą łączyć, w rezultacie zyskując miejsce nawet dla 50 osób. Poza zamkniętymi pomieszczeniami, w Workin Senatorska znajdziemy również otwartą przestrzeń eventową. Jest ona znacznie większa i umożliwia zaproszenie aż 110 osób w konfiguracji teatralnej.

Ogromnym atutem jest fakt, że z sal można korzystać każdego dnia tygodnia, nawet w weekend oraz wynająć ją również na godziny.


Zaplecze noclegowe i gastronomiczne

Workin Senatorska współpracuje z wieloma innymi usługodawcami i obiektami, które oferują m.in. komfortowe noclegi oraz wyśmienite kulinaria. Ponadto, w obiekcie znajduje się bistro, w którym serwowane są smaczne lunche. Powstają one z naturalnych, świeżych i wyselekcjonowanych produktów, które wpiszą się w gusta największych koneserów.


Bezpieczeństwo przede wszystkim

Na szczególne wyróżnienie zasługują działania, podjęte przez Workin Senatorska, mające na celu zapewnienie gościom bezpieczeństwa. Jakie procedury obiekt ten wprowadził w związku z pandemią koronawirusa? 

  • rejestr osób wchodzących do budynku
  • dokładną dezynfekcję pomieszczeń i sprzętów przy użyciu środków czystości o wysokim stężeniu alkoholu
  • obsługę noszącą maseczki ochronne
  • zapewnienie odstępu do środków dezynfekujących i ochronnych

Ponadto, pomieszczenia niezmiennie są klimatyzowane, a usytuowanie Workin Senatorska na pierwszym piętrze budynku sprawia, że nie jest konieczne korzystanie ze wspólnej windy.

Najnowszą propozycją obiektu jest także rozszerzenie oferty na eventy hybrydowe, szkolenia przez Internet oraz konferencje z transmisją na żywo do Internetu z wykorzystaniem platformy ZOOM, Microsoft Teams oraz ClickMeeting.

Jeśli więc pragną Państwo zorganizować konferencję w Warszawie, w komfortowych salach, które nie tylko wyróżniają się korzystną lokalizacją, warto postawić na Workin Senatorska. Bezpieczeństwo, wysoki komfort i profesjonalizm to tylko namiastka tego, co oferuje  obiekt. Wszystkie usługi są tam skrojone na miarę aktualnych potrzeb i trudnej sytuacji, z którą mamy do czynienia.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz