Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
18.07.2023

Woźniak Resort & Spa - zaledwie 60 kilometrów od hotelu Gołębiewski znany biznesmen buduje gigantyczny hotel!

Woźniak Resort & Spa - zaledwie 60 kilometrów od hotelu Gołębiewski znany biznesmen buduje gigantyczny hotel!

Zachodnia część polskiego wybrzeża ostatnimi czasy budzi nie tylko wiele kontrowersji, ale też zwykłej ciekawości. Powodów oczywiście nie brakuje - najpierw hotel w Międzyzdrojach, a później - w Pobierowie. Długo nie trzeba było czekać na kolejne informacje. Niedawno dotarły do nas wiadomości, iż zaledwie 60 kilometrów od hotelu Gołębiewski powstaje następny hotel, który ma mieć w swojej ofercie m.in. 800 pokoi. Ów obiekt ma się mieścić w Kołobrzegu.

W ostatnich latach dużo mówiono o inwestycjach w hotele nad polskim wybrzeżem. Szczególnie głośno było o hotelu Gołębiewski w Pobierowie. W branżowych mediach od czasu do czasu również wraca się do tematu kontrowersyjnej budowy hotelu w Międzyzdrojach. Obecnie jednak branża hotelarska dyskutuje o kolejnym znaczącym projekcie nad polskim morzem.


Ten nowy obiekt ma się znajdować w Kołobrzegu, około 60 km od hotelu Gołębiewski. Obiekt  ma posiadać pięć gwiazdek i 800 pokoi, działając pod marką Woźniak Resort & Spa. W hotelu planowane jest też stworzenie m.in.:

  • dużej sali konferencyjna na 1500 osób,
  • restauracji,
  • sali koncertowa,
  • basenów,
  • podziemnych parkingów.

Wszystko wskazuje na to, iż projekt już otrzymał pozwolenie na budowę i ma być gotowy na lato 2025 roku.

Czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje, które na pewno przekażemy!

(Zdjęcia: wizualizacja hotelu - Biuro projektowe Arch-e)

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij