Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
6.11.2022

Wspomnienia z Hotel Marketing Conference 2022, czyli podsumowanie największego eventu dla hotelarzy!

Wspomnienia z Hotel Marketing Conference 2022, czyli podsumowanie największego eventu dla hotelarzy!

Trudno uwierzyć, że minęły już dwa tygodnie od jednego z najbardziej niesamowitych wydarzeń tego roku. Chodzi oczywiście o Hotel Marketing Conference, który miał miejsce dokładnie 24 i 25 października. Mieliśmy ogromną przyjemność być częścią tego przedsięwzięcia, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni!

Dziś z taką samą przyjemnością wrócimy myślami do Katowic, gdzie odbył się HMC. Pragniemy podsumować wydarzenie i napisać nieco więcej o naszych wrażeniach. Już na wstępie chcielibyśmy też serdecznie pogratulować organizatorom tak ogromnego sukcesu! Przygotowanie tak dużego przedsięwzięcia zdecydowanie nie należy do najłatwiejszych zadań, ale - trzeba przyznać - Profitroom poradził sobie z tym wyzwaniem znakomicie!

W Hotel Marketing Conference wzięło udział około 500 hotelarzy, co zdecydowanie było widać już od pierwszych chwil spędzonych w MCK Katowice. Ale to zdecydowanie nie wszyscy uczestnicy! W wydarzeniu można było wziąć bowiem udział również online, co przyciągnęło wielu zainteresowanych.


Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim wysoki poziom merytoryczny każdego wystąpienia. Dobór osób wygłaszających wykłady czy prowadzących panele dyskusyjne oczywiście nie był przypadkowy. Na scenie znaleźli się prawdziwi specjaliści, który nie tylko są rozpoznawalnymi postaciami, ale też potrafią w niezwykle angażujący i ciekawy sposób opowiadać o ważnych (i nierzadko trudnych) kwestiach. Podczas wystąpień czuć było dużą swobodę, otwartość i przede wszystkim pasję, która uczestników HMC w ogóle doprowadziła do tego miejsca.

Kolejnym aspektem, na który zwróciliśmy uwagę, była doskonała komunikacja - zarówno przed, podczas, jak i po wydarzeniu. Urzekła nas również niepowtarzalna atmosfera, która jest wręcz uzależniająca! Po długich miesiącach zamknięcia spowodowanego pandemią, jak nigdy potrzebowaliśmy długich rozmów, serdecznych uśmiechów i gwaru. W tym aspekcie Hotel Marketing Conference również nie zawiódł. Bardzo miło było zawrzeć nowe znajomości, spotkać się w innych okolicznościach, niż online czy pośmiać się razem, tworząc tym samym naprawdę świetne warunki do spędzenia czasu.


Nie zawiodły również kwestie techniczne, które dopracowane były w najmniejszym detalu. Mając to wszystko na względzie, możemy tylko dojść do wniosku, że Hotel Marketing Conference zorganizowany został... 10/10! Tegoroczna edycja eventu naprawdę przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Gdybyśmy mieli wskazać tylko na jedną rzecz, która spodobała nam się najbardziej, to autentycznie mielibyśmy problem z decyzją. Mało tego - uważamy, że HMC w tym roku pokazał, jak powinny wyglądać wydarzenia skrojone na miarę współczesnych oczekiwań

Podczas Hotel Marketing Conference działo się naprawdę dużo. Były to dwa intensywne dni wypełnione inspirującymi rozmowami, angażującymi prelekcjami i wyjątkową atmosferą, którą do dziś wspominamy z ogromnym sentymentem. Prawdę mówiąc nie możemy się już doczekać kolejnej edycji. Profitroom naprawdę wysoko zawiesił poprzeczkę, więc jesteśmy bardzo podekscytowani myślą o kolejnym niesamowitym spotkaniu w takim (a może nawet większym) składzie.

Dobrze było być częścią Hotel Marketing Conference 2022! Dziękujemy wszystkim osobom za odwiedzenie naszego stoiska, wymianę uśmiechów, zdań i... za fantastyczną zabawę oraz ogrom wiedzy. Nie pozostaje nam też nic innego, jak napisać: do zobaczenia za rok!


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij