Wszechstronność podstawą sukcesu- Zespół Pensjonatów Dolina Białego

Wszechstronność podstawą sukcesu- Zespół Pensjonatów Dolina Białego

Organizując szkolenie, konferencję czy wyjazd firmowy należy liczyć się z wieloma aspektami. Check Lista uwzględnia najlepsze miejsce, zaplecze techniczne, oprawę cateringową i nocleg dla uczestników spotkania. Aby event okazał się sukcesem, niezbędna jest wszechstronność wybranego obiektu. Takim miejscem jest Zespół Pensjonatów Dolina Białego w Zakopanem. 

Podczas pracy często jesteśmy poddani stresowi. Musimy podejmować wyzwania, z którymi nie wiemy, jak sobie poradzić. Miejsce szkolenia lub konferencji nie może dokładać nam dodatkowych problemów. Najlepiej jeśli obiekt zdejmuje z barków organizatorów niektóre kwestie, a gościom zapewnia pełen komfort pracy i wypoczynku. Podczas wyboru najlepszej lokalizacji ważne jest położenie względem newralgicznych punktów miasta. Ogromnym atutem Zespołu Pensjonatów Dolina Białego jest łączenie doskonałego dojazdu do Zakopanego z możliwością rekreacji. Kompleks mieści się w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego. Z okien widać niezwykłe widoki. Największe wrażenie robi zarys Giewontu oraz bogactwo bujnej przyrody. Pozwala to odpocząć z dala od zwyczajowego zgiełku wielkich miast. W codziennym pędzie życia warto jest na chwilę zwolnić, aby móc dostrzec piękno świata, który nas otacza. Nie ma znaczenia, czy podróżujemy w celach turystycznych, czy biznesowych. Oferta obiektu dostosowuje się do indywidualnych potrzeb. Realizowane usługi spełniają najwyższy standard pod każdym względem. Można śmiało mówić o wszechstronności, która sprawia, że pobyt w Zespole Pensjonatów Dolina Białego zaspokoi nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Odpoczynek to podstawa!

Szkolenia, warsztaty i konferencje potrafią trwać wiele godzin, a nawet kilka dni. Jest to czas pełen intensywnej pracy, po której jesteśmy zmęczeni. Głowę napełniają nam myśli o zdobytej wiedzy lub podjętych podczas debaty problemach. Będąc zmęczonym, nie można osiągnąć zbyt wiele. W takich momentach potrzebujemy chwili wytchnienia, aby móc spojrzeć na zaległe sprawy w nowym świetle. Dlatego właśnie dobrze jest zapewnić uczestnikom spotkań komfortowe warunki noclegowe. Zespół Pensjonatów Dolina Białego składa się z kilku budynków. Łącznie można w nich zakwaterować prawie 140 osób, co umożliwia obsługę nawet dużych seminariów i jubileuszy.


Do wyboru jest klimatyczny Pensjonat Telimena oraz historyczna Willa Pan Tadeusz. Największym z budynków kompleksu jest główny Pensjonat Biały Potok. Otaczają go rozległe tereny zielonego ogrodu, w którym można pozbyć się wszystkich problemów. Na dzieci czeka kolorowy i bezpieczny plac zabaw. Niosące się wśród drzew śmiechy maluchów, znacząco poprawiają humor. W takich momentach przypominamy sobie o tym, co w życiu jest najważniejsze i dlaczego każdego dnia, tak mocno staramy się, aby zapewnić dzieciom godne i szczęśliwe życie. Czujemy się dzięki temu żywsi i radośniejsi, co pomaga nam w najtrudniejszych momentach.


W Willi Pan Tadeusz można odbyć podróż w czasie. Mury budowli niosą w sobie długą historię, która tworzy niezwykłą atmosferę. Wyraźnie czujemy wtedy upływ czasu. Problemy, które do tej pory zajmowały naszą głowę, nagle wydają się trywialne. W gustownie urządzonych pokojach możemy odpocząć nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Dzięki dostępowi do bezprzewodowego internetu prelegenci mogą nanosić ostatnie poprawki do swoich prezentacji czy analizować swoje wystąpienia. Pomieszczenia są jasne i przestronne. Dają możliwość wyciszenia się, podziwiając piękne górskie szczyty z okien i balkonów.


Maluchy mogą bezpiecznie bawić się w profesjonalnym pokoju zabaw dla dzieci, który swoim wyglądem nawiązuje do górskiego klimatu. Używając odrobiny wyobraźni mogą sunąć po zjeżdżalni do „rzeki” wyłożonej miękkimi kamieniami lub pokonywać ściankę wspinaczkową. Znajdują się na nich oryginalne motywy geometryczne w kształcie gór. Wyjątkowo ciekawą formą rozwoju wyobraźni jest zabawa klockami magnetycznymi bądź gry interaktywne na nowoczesnych panelach. Prócz mózgu dzieci rozwijają się tutaj także fizycznie. Zapewniają to liczne drążki, drabinki, liany i chwytaki, na których maluchy mogą sprawdzać swoje możliwości. Dodatkowo czeka na nie domek inspirowany dziuplami w drzewach, gdzie jest strefa telewizji i gier. W Zespole Pensjonatów Dolina Białego wystrój pokoju zabaw posiada wyraźne odniesienia do góralskiego regionu, dlatego można tam znaleźć ciekawe oświetlenie przypominające kolejkę górską oraz akcesoria do zabawy.


Pełna paleta doznań!

Funkcjonalność danego obiektu określa się poprzez różnorodne funkcje, które pełni. Kompleks musi działać, jak jeden organizm, zapewniając kompleksową obsługę zarówno klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Każdy człowiek jest inny, dlatego potrzeby rodzin z małymi dziećmi różnią się o tych, jakie posiadają uczestnicy szkoleń i konferencji. Właściciele Zespołu Pensjonatów Dolina Białego doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego zapewniają paletę różnych doznań każdemu.

W ramach noclegu goście mogą korzystać z atrakcji sportowo-rekreacyjnych. Kto lepiej zadba o naszą kondycję, jeśli nie wieloletni członek kadry narodowej w narciarstwie alpejskim, a do tego miłośnik wszelkiej aktywności ruchowej? Obiekt zapewnia nam doświadczonego instruktora pływania, który świetnie radzi sobie zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi. Niezwykłe widoki górskie zachęcają do wycieczek rowerowych, pieszych i trekkingu. A gdy pogoda nie dopisuje, można udać się na zajęcia z aqua fitnessu, które wzmocnią nasz organizm w delikatny i bezpieczny sposób. Świetnym rozwiązaniem jest także indoor cycling. Podczas zajęć można zrzucić zbędne kilogramy, wyzbyć się stresu, a jednocześnie świetnie się bawić.


Ogromnym atutem organizacji szkoleń i konferencji w górach jest regionalne jedzenie. O podniebienia gości dbają kucharze pełni pasji i umiejętności. Zapewniają oprawę cateringową spotkań biznesowych, jak i imprez rodzinnych, takich jak urodziny czy imieniny. Tradycyjne przysmaki pochodzą od sprawdzonych hodowców i dostawców, dzięki czemu zachowują doskonały smak i aromat. Całe spotkanie otrzymuje wtedy wyjątkowy, góralski klimat, który na długie lata zapada w pamięci. Jest to niezwykle ważny element każdego eventu. Nie na darmo mówi się, że jesteś tym, co jesz. Zdrowe śniadanie i zbilansowany lunch dodaje sił przed całym dniem pracy. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się Karczma Biały Potok, która serwuje posiłki przygotowane według przepisów przekazywanych z pokolenia i na pokolenie.


Zespół Pensjonatów Dolina Białego posiada także Strefę Rekreacji. Należy bowiem pamiętać, że nasz wygląd to najlepsza wizytówka tego, kim jesteśmy. Człowiek jest wzrokowcem. Oceniamy drugą osobę w ciągu kilku pierwszych spojrzeń, dlatego warto zadbać, aby wywierane wrażenie było zawsze pozytywne. Skorzystać można z basenu hotelowego, jacuzzi albo sauny, a także mini siłowni, które poprawiają ogólny stan naszego organizmu i skóry. Opcji jest dużo, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Goście pensjonatów mają możliwość bezpłatnego skorzystania ze strefy basenowej Aqua Parku Zakopane. Znajduje się tam aż pięć zjeżdżalni oraz dzika rzeka. Woda jest źródłem wszelkiego życia. Szczególnie dobroczynny wpływ mają wykorzystane w zewnętrznym basenie wody termalne. Można korzystać także z basenów sportowych. Na terenie Aquaparku znajduje się również kabina zimowa lub biosauna, a od czerwca nowo otwarta grota solna. Pozwala to bez pokonywania wielu kilometrów, poczuć morski klimat w górach. Do dyspozycji gości jest także kręgielnia.


Poziom tak wysoki, jak górskie szczyty!

To co ostatecznie decyduje o wyborze lokalizacji szkolenia, zebrania czy wyjazdu firmowego to przed wszystkim zaplecze konferencyjne. Musi być nie tylko wszechstronne, ale spełniać międzynarodowe standardy obsługi klientów biznesowych. Jak to zazwyczaj w Tatrach bywa, aby to osiągnąć, droga może być pod górkę. Dzięki doświadczeniu i codziennemu rozwojowi Zespół Pensjonatów Dolina Białego osiągnął wysoki poziom, który zaspokaja nawet najbardziej wybrednych organizatorów. Można zdecydować się na jedną z pięciu niezależnych sal konferencyjnych. Poziom planowanych eventów jest tak samo wysoki jak najwyższe szczyty górskie. Każdy budynek oferuje bowiem coś innego, dzięki czemu możliwie jest dostosowanie przestrzeni do charakteru konkretnego spotkania.


Największa z sal szkoleniowych może pomieścić nawet 80 gości w układzie teatralnym. W Pensjonacie Telimena jest kilka powierzchni przeznaczonych pod wynajem. Można więc prowadzić spotkania równolegle. Willa Pan Tadeusz sprawdza się idealnie w przypadku kameralnych spotkań w kilkadziesiąt osób. Zabytkowe mury dodają tutejszym szkoleniom intymności i rodzinnego klimatu. Do dyspozycji są także sale bankietowe, w których można zorganizować huczny jubileusz lub imprezę tematyczną.


Wszechstronność Zespołu Pensjonatów Dolina Białego dostrzegamy na każdym kroku. Obiekt zapewnia rozbudowane zaplecze noclegowe. Pokoje i apartamenty powalają odpocząć po ciężkich spotkaniach biznesowych. Ich organizatorzy mogą być spokojni o sprzęt techniczny i funkcjonalność sal konferencyjnych. Rodziny z dziećmi najchętniej korzystają natomiast z miejsc do zabawy, aktywności wodnej lub sportowej. Jeśli dodamy do tego niezwykły wystrój, górskie widoki oraz smaczną kuchnię, otrzymamy miejsce spełniające wszystkie wymagania naszej Check Listy. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz