Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
29.06.2021

Wybory nowych władz Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy - niespodzianki i kredyt zaufania

Wybory nowych władz Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy - niespodzianki i kredyt zaufania

Dwuletnia kadencja władz Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy dobiegła końca, więc przyszedł czas na wybranie nowych władz. Te nowe władze okazały się... tak naprawdę starymi władzami ;) Walne zgromadzenie SKKP zdecydowało o utrzymaniu władz stowarzyszenia w tych samych rękach decydując tym samym o kontynuacji ścieżki wzrostu i rozwoju obranej przez kończący swoją kadencję poprzedni zarząd.

Kolejny więc raz prezesem stowarzyszenia została Paula Fanderowska. Na kolejne dwa lata kadencji pozostałe stanowiska prezentują się następująco:

  • Anna Jędrocha, wiceprezes, skarbnik
  • Anna Górska, wiceprezes
  • Krystyna Gołąbek, wiceprezes
  • Sabrina Żymierska, wiceprezes
  • Anna Woda, członek zarządu i sekretarz generalny
  • Krzysztof Paradowski, członek zarządu

Nie obyło się jednak bez nowości. Do zarządu dołączyły 2 członkinie, które wzbogaciły SKKP swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą:

  • Monika Nahirny, członek zarządu (związana zawodowo z Małopolską Organizacją Turystyczną oraz Nosalowym Dworem)
  • Agnieszka Szymerowska, członek zarządu (prezes Wrocław Convention Bureau).

Misją nowych/starych władz SKKP będzie utrzymanie przyjętego kursu jednocześnie dostrzegając znaczącą rolę stowarzyszeń w procesie transformacji, którą przechodzi cały sektor, a także zwiększenie swoich szeregów ze szczególnym uwzględnieniem ludzi młodych. Ważne będzie tez umiejętne pozyskiwanie środków dla realizacji celów statutowych, głównie edukacyjnych, stając się jednym z podejmowanych wyzwań zarządu. 

Pierwsze spotkanie nowego zarządu odbędzie się w sierpniu w Warszawie. Nowo wybrani członkowie spróbują wypracować nową strategię na dwuletnią kadencję.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij