Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
31.05.2012

Wybrano nowe władze MPI

1 lipca 2013 roku będzie pierwszym dniem działalności nowego zarządu MPI. 16 marca w Warszawie odbyły się wybory, które wyłoniły przyszłoroczny zarząd oraz komisję rewizyjną.

W tajnym głosowaniu zwyciężył Wojciech Liszka, który po raz kolejny obejmie stanowisko prezesa MPI Poland Club. Liszka od lat związany jest z branżą spotkań. Doświadczenie zodobywał przede wszystkim w Hotelu Radisson Blu, gdzie zdobywając kolejne szczeble kariery poznał specyfikę branży hotelarskiej na wielu płaszczyznach. Liszka został laureatem plebiscytu MICE Poland „Osobowość Roku 2010”.

Wiceprezesami zostaną: Agnieszka Faracik-Leśniak z DMC Poland , Anna Górska z Gdańsk Convention Bureau , Agnieszka Słowik z Flower Travel oraz Monika Wąs z Time4Poland . Komisję Rewizyjną będą tworzyć: Julia Górecka z Meeting Maker, Marta Kicler z Mazurkas Travel i Cezary Wilemajtys z United Partners .

Kadencja nowego zarządu będzie trwała dwa lata. Rozpocznie się 1 lipca 2013 roku.

MPI (Meeting Professionals International) Poland to stowarzyszenie skupiające organizatorów spotkań na całym świecie. Ma umożliwiać swoim członkom pełniejszy rozwój zawodowy przez ułatwienie kontaktów biznesowych i dostęp do cennej wiedzy.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij