Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
9.11.2021

Wyjątkowe miejsce na wyjątkowe spotkania biznesowe - oto Folwark Zalesie w pobliżu Krakowa

Wyjątkowe miejsce na wyjątkowe spotkania biznesowe - oto Folwark Zalesie w pobliżu Krakowa

Kraków oraz jego okolica mogą się kojarzyć z wielkomiejskimi obiektami, szybkim tempem życia oraz gwarem. Jednak bohater dzisiejszego artykułu - Folwark Zalesie - udowadnia, że w Małopolsce możliwa jest organizacja spotkań biznesowych z dala od miejskiego zgiełku. Obiekt ten położony jest zaledwie 25 kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie oraz 10 kilometrów od Kopalni Soli w Wieliczce. 

Jest to klimatyczne miejsce, który usytuowane zostało na wzgórzu, z którego to rozpościera się przepiękny widok na Beskidy, Babią Górę, Zalew Dobczycki i Tatry. Folwark Zalesie do dyspozycji gości oddaje aż 30 ha malowniczego terenu, na którym można zorganizować spotkania biznesowe oraz wyjazdy integracyjne. Folwark Zalesie ma w swojej ofercie miejsca noclegowe, usługi gastronomiczne oraz liczne atrakcje dodatkowe. Na gości czeka również przestronny parking, który jest w stanie pomieścić nawet kilkadziesiąt samochodów osobowych i autobusów.


Folwark Zalesie oferuje 2000 m2 powierzchni konferencyjno-bankietowej, która podzielona została na łącznie 6 sal. Pomieszczenia te są klimatyzowane, przytulne, przestronne oraz posiadają pełne wyposażenie multimedialne. Największa z nich, czyli Sala Maneż, znajduje się na parterze i ma aż 640 m2. Posiada ona również antresolę o powierzchni 500 m2 i dużą scenę. Pomieszczenie to pozwala na zaproszenie do 800 osób w ustawieniu teatralnym. Sale konferencyjne w Folwarku Zalesie można dowolnie ustawiać i dekorować, a także dostosowywać ich przestrzeń do indywidualnych potrzeb klientów. Z powodzeniem zorganizujesz tam m.in. konferencje, szkolenia, bankiety, warsztaty, kongresy i sympozja.


Obiekt ma w swojej ofercie komfortowe miejsca noclegowe w 20 pokojach. Wśród nich jest 5 pokoi 2-osobowych z łóżkami małżeńskimi, 3 pokoje 2-sobowe z pojedynczymi łóżkami, 8 pokoi 3-osobowych oraz 4 pokoje 4-osobowe. Pomieszczenia te łącznie są w stanie pomieścić 56 osób. Pokoje znajdujące się w Folwarku Zalesie posiadają osobne łazienki z kabiną prysznicową, funkcjonalne meble oraz stylowe dodatki. Dodatkowo, w cenie wynajmu pokoi są pożywne śniadania podawane w formie bufetu szwedzkiego. Folwark Zalesie dysponuje również bardzo dobrą, elegancką restauracją, która specjalizuje się w podawaniu tradycyjnych dań kuchni polskiej i europejskiej.


Folwark Zalesie stworzył świetne warunki na wypoczynek w cichej oraz spokojnej okolicy. Duży teren zielony wokół obiektu pozwala na organizację pikników plenerowych, zajęć team-buildingowych oraz różnorodnych zabaw integracyjnych. Atrakcje czekające w Folwarku to m.in. paintball, biesiady przy ognisku, nauka tańca towarzyskiego, zajęcia fitness na świeżym powietrzu, jazda samochodami terenowymi, quadami i wozami konnymi, nauka gry w golfa oraz nauka strzelania z łuku z samym Mistrzem Olimpijskim. 


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij