Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
16.10.2013

XVI Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy


25 października w Łodzi odbędzie się Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy. To już XVI edycja tego wydarzenia. Zainteresowani spotkają się w Hotelu Iness o godzinie 8.30, kiedy to rozpocznie się rejestracja.

Zaproszenie na XVI Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy w szczególności skierowane jest do prezesów oraz przedstawicieli działów: kadr i płac, administracyjnych, personalnych, prawnych i HR. Uczestnictwo jest bezpłatne. Głównymi zagadnieniami poruszanymi podczas spotkania będą kwestie konsekwencji kontroli Państwowej Inspekcji Pracy, ochrony danych osobowych w działach personalnych, „umów śmieciowych”, mobbingu, szans i zagrożeń jakie niesie za sobą elastyczny czas pracy oraz dwunastomiesięczny okres rozliczeniowy, zarządzania personelem w czasach kryzysu oraz świadomego zarządzania programami świadczeń pozapłacowych.

Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać kompetentnych prelegentów, m.in.: Pauliny Filipczak - Zawadzkiej (Radca Prawny OIRP), Aliny Smolarek (Dyrektor HR), czy Moniki Zielińskiej (Menedżer ds. Kluczowych Klientów).

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij