Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
31.07.2021

XVI-wieczny zamek i 12 hektarów idyllicznej posiadłości - zorganizuj event w Uroczysku Siedmiu Stawów!

XVI-wieczny zamek i 12 hektarów idyllicznej posiadłości - zorganizuj event w Uroczysku Siedmiu Stawów!

Niektóre obiekty konferencyjne zaskakują swoim charakterem, inne lokalizacją, a pozostałe oferowanymi atrakcjami. Ale są też takie miejsca, które robią wrażenie pod każdym możliwym względem. I takie jest właśnie Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel zlokalizowane w okolicy Niemczy i Dzierżoniowa.

Obiekt jest prawdziwą perełką Odrodzenia - na każdym kroku czuć w nim niepowtarzalny klimat. Mało tego - znajdują się w nim elementy z 500-letnią historią, takie jak chociażby plafony na poziomie piwnicy i parteru, czy dwa kamienne kominki. Wszystkie te detale w połączeniu z usługami świadczonymi na wysokim poziomie oraz serdeczną atmosferą tego miejsca, pozwalają mieć pewność, że to świetny wybór na organizację wyjątkowych eventów. Zamek znajduje się na rozległej posiadłości, która ma ok. 12 hektarów. Można na niej podziwiać piękne stawy oraz bujną roślinność, bukową aleję i liczne ścieżki.


Uroczysko Siedmiu Stawów do dyspozycji gości biznesowych oddaje 5 stylowych sal konferencyjnych. Niektóre z nich można łączyć dzięki systemowi mobilnych ścian. W rezultacie więc, w obiekcie można zorganizować zarówno kameralne spotkania (np. na  29 osób w sali 5), jak i te znacznie większe eventy, na maksymalnie 240 osób w ustawieniu teatralnym. Łączna powierzchnia pomieszczeń wynosi 400 m2. Wszystkie sale wyposażone zostały w nowoczesne sprzęty multimedialne, takie jak m.in. rzutniki, ekrany, flipcharty i bezprzewodowe sieci Internetu.


Na wyróżnienie zasługuje także część hotelowa obiektu, która składa się z 6 rodzajów pokoi. To jednak nie wszystkie możliwości noclegu - otóż Uroczysko Siedmiu Stawów oferuje też ekskluzywne domki. W obiekcie mieści się łącznie 114 miejsc noclegowych, które pozwalają na komfortowy wypoczynek. Pokoje i apartamenty są wyposażone w funkcjonalne meble oraz wszystkie niezbędne udogodnienia. Na hotelowych gości oczywiście czeka przestronny parking, na którym zmieści się 60 pojazdów. Dopełnieniem powyższej opisanych usług jest Restauracja, w której czekają niebanalne, autorskie kulinaria, wyróżniające się smakiem, zapachem oraz sposobem podania. 


Trzeba przyznać, że Uroczysko Siedmiu Stawów posiada imponującą liczbę atrakcji dodatkowych. Poza rozległym terenem zielonym, na którym można się zrelaksować, oferuje m.in. Kuźnię, czyli ośrodek wypoczynku z salonem, kominkiem, winoteką oraz kuchnią. Ponadto, na terenie Uroczyska mieści się kryty basem, profesjonalne zaplecze fitness, a także sauna, łaźnia parowa, wanna z hydromasażem i jacuzzi.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij