Zachwyć swoich gości i zorganizuj konferencję w futurystycznym obiekcie Alvernia Planet

Zachwyć swoich gości i zorganizuj konferencję w futurystycznym obiekcie Alvernia Planet

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na organizację spotkania biznesowego, to zapewne zapoznałeś się już z ofertami wielu ośrodków konferencyjnych, hoteli czy nawet pałacyków. Być może nie wiesz jeszcze, że możesz zorganizować event także w studio filmowym. I to nie byle jakim, bo największym w Polsce i jednym z najnowocześniejszych w całej Europie. Mowa oczywiście o Alvernia Planet, czyli w futurystycznym obiekcie, który mieści się zaledwie 30 kilometrów od Krakowa i 10 kilometrów od Lotniska Balice.

Obok tego miejsca nie sposób przejść obojętnie - niebanalne rozwiązania architektoniczne w doskonały sposób przeplatają się tam z profesjonalizmem oraz serdeczną atmosferą. To fantastyczne warunki na organizację wszelkiego rodzaju eventów korporacyjnych, konferencji, szkoleń, pokazów mody, koncertów, prezentacji czy konferencji prasowych. 


Powierzchnia głównego kompleksu Alvernia Planet wynosi aż 17 425 m2, które podzielone zostały na 13 kopuł połączonych są ze sobą przeszklonymi  przejściami. Mało tego - łączny metraż nieruchomości, która należy do Alvernia Planet to 12,67 ha. Zorganizujesz tam nawet najbardziej wymagające przedsięwzięcia w odpowiednich, innowacyjnych warunkach. Eventy z powodzeniem mogą odbyć się w dwóch dużych kopułach o powierzchni 2000 m2 oraz 1700 m2 i wysokości 14 m. Pomieszczenia te są przestronne, designerskie oraz wyposażone w profesjonalne oświetlenie, przyłącza elektryczne o mocy 1 MW, garderoby oraz stanowiska do charakteryzacji. To jednak nie wszystko, bowiem każda kopuła wyposażona została również w kratownicę do podwieszania sprzętu technicznego oraz scenografii.


Do dyspozycji gości oddana jest również Sala Kinowa. Zorganizujesz w niej np. prezentacje, szkolenia, konferencje, wykłady oraz seminaria. W pomieszczeniu tym mieści się ekran kinowy, system projekcyjny 4K oraz nagłośnienie Dolby Premier. Obsługa Alvernia Planet do organizacji eventów podchodzi w indywidualny sposób, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje wydarzenie będzie skrojone na miarę wyłącznie Twoich oczekiwań. W obiekcie tym może się zmieścić aż 3000 osób w dwóch kopułach na eventach stojących oraz do 1700 osób podczas wydarzeń zasiadanych. Warto także podkreślić, że w Alvernia Planet zorganizujesz także wydarzenia online, takie jak m.in. webinary oraz szkolenia i konferencje zdalne.


Goście obiektu oczywiście mogą korzystać z szybkich, bezprzewodowych sieci Internetu (światłowód min. 100MB/s) oraz z pozostałych udogodnień. Na terenie Alvernia Planet znajduje się przestronny parking na 180 miejsc z możliwością rozbudowy do 1000 miejsc oraz ochrona 24/7. W obiekcie poczujesz się komfortowo o każdej porze roku dzięki wentylacji dachowej TRANE z ogrzewaniem i chłodzeniem.

Dodatkowo, można tam liczyć również na smaczne zaplecze cateringowe, a także na lądowisko dla helikopterów. W Alvernia Planet istnieje także możliwość organizacji wycieczek studyjnych oraz warsztatów filmowych z czynnym udziałem gości. Jak widać, organizacja eventów w tym miejscu to atrakcja sama w sobie!


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz