Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
26.06.2019

Zaplecze konferencyjne w Hotelu Dana

Zaplecze konferencyjne w Hotelu Dana

Szkolenia, konferencje oraz bankiety są wyjątkowymi wydarzeniami w życiu firmy. Posiadają szczegółowo opracowaną koncepcję, promują identyfikację wizualną marki oraz podnoszą kwalifikacje pracowników. Ich organizacja wymaga wielkiego zaangażowania, aby efekt końcowy był porażający. Konieczne jest więc wybranie miejsca, które pozwoli nam rozwinąć skrzydła i w pełni wykorzystać potencjał naszej firmy. Takim miejscem jest 4-gwiazdkowy Hotel Dana, którego piękno nie umniejsza jego funkcjonalności.

Fasada Hotelu Dana od razu rzuca się w oczy, mocno wyróżniając się na tle szczecińskiej panoramy. Ten 4-gwiazdkowy hotel powstał bowiem w zabytkowym budynku dawnych Zakładów Odzieżowych Dana, od których zaczerpnął swoją nazwę. Obiekt zachwyca piękną architekturą zarówno przechodniów z zewnątrz, jak i gości we wnętrzach.

Hotel Dana umiejscowiony jest przy Alei Wyzwolenia w Szczecinie, zapewniając komfortowe warunki do wypoczynku oraz pracy. Doświadczona obsługa podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego z gości, dzięki czemu pobyt w hotelu jest przyjemny pod każdym względem. 

Hotel Dana jest doskonałym miejscem na organizację wydarzeń biznesowych. Oferuje w pełni wyposażone centrum konferencyjne o powierzchni 360 m2. Niektóre sal z nich można od siebie obdzielać za pomocą ścian działowych, dzięki czemu uzyskujemy pomieszczenia dostosowane do małych spotkań dla kilkudziesięciu osób.


Największą przestrzeń oferuje sala konferencyjna A, która może pomieścić w układzie kinowych 120 gości. Pozostałe pomieszczenia świetnie sprawdzają się w przypadku szkoleń i warsztatów firmowych. Istnieje dowolna możliwość ustawienia stołów i krzeseł, co daje nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Każda sala konferencyjna jest profesjonalnie wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Posiadają dostęp do naturalnego światła, a także zostały zaopatrzone w system nagłośnienia oraz niezawodne łącze internetu bezprzewodowego. 


Sale konferencyjne można również ze sobą połączyć, uzyskując w ten sposób przestrzeń eventową dla nawet 250 osób. Piękny wystrój i klimatyczne oświetlenie sprawiają, że jest to również doskonałe miejsce na zorganizowanie bankietu lub imprezy integracyjnej z tańcem i muzyką. W takim przypadku obsługa Hotelu Dana może przygotować dedykowaną ofertę cateringową albo menu okolicznościowe dla gości.

Po długich spotkaniach lub w trakcie kilkudniowych szkoleń należy zapewnić gościom miejsca noclegowe. W Hotelu Dana znajdują się przestronne i eleganckie pokoje o standardzie 4-gwiazdkowym. Wnętrza zachwycają dbałością o każdy detal oraz fantastycznym połączeniem kolorów: złota i brązu. Tworzy to wyjątkową atmosferę przepełnioną prestiżem i luksusem. Duże, solidne biurka oraz wygodne, skórzane fotele pozwalają oddać się obowiązkom zawodowym w zaciszu pokoju hotelowego.


Łącznie Hotel Dana posiada 100 pokoi gościnnych. Do dyspozycji oddano pokój dostosowany do wymogów osób niepełnosprawnych. Perełką w ofercie noclegowej jest apartament prezydencki o wielkości aż 90 m2. Posiada dwie sypialnie z własnymi łazienkami oraz salon z wydzieloną częścią kuchenną. We wszystkich pokojach jest zapewniony swobodny dostęp do internetu oraz telewizji.

Gości można zaprosić również na uroczyste przyjęcie lub elegancki obiad do hotelowej restauracji. Smaczne posiłki podawane są w estetycznych formach. Lokal zapewnia szeroki wybór dań a'la carte inspirowanych tradycyjną kuchnią polską oraz różne propozycje pochodzące z odległych zakątków świata. Zdecydowanie każdy znajdzie tutaj coś, co przypadnie mu do gustu, a zorganizowane spotkanie stanie się niezapomnianym przeżyciem. 


Hotel Dana to prestiżowa lokalizacja w Szczecinie, w której można zaplanować zarówno kameralne spotkanie z pracownikami, jak i dużą konferencję branżową. Piękne wnętrza idealnie nadają się również podczas bali, seminariów i bankietów. Na gości czekają wygodne i eleganckie pokoje oraz smaczna kuchnia. Wszystkie te elementy sprawiają, że Hotel Dana przyciąga osoby ceniące sobie wysoką jakość świadczonych usług, funkcjonalność pomieszczeń oraz profesjonalne podejście ze strony pracowników. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij