Żegluj, nurkuj, poznaj atrakcje regionu na targach w Expo Silesia

Bardzo atrakcyjny program wydarzeń towarzyszących, konkursy, warsztaty, prezentacje i liczne nagrody, to wszystko uatrakcyjni kolejne Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOAT EXPO oraz 6. Targi Turystyczne INTOUREX, w dniach 8-10 lutego 2013 r. w Sosnowcu.

Już niewiele czasu dzieli nas od rozpoczęcia kolejnej edycji spotkania żeglarzy, motorowodniaków i miłośników turystyki czy planujących wakacje. W hali Expo Silesia ponownie zobaczyć będzie można oferty schronisk młodzieżowych, klubów i szkół żeglarskich, gmin powiatu pszczyńskiego, organizatorów turystycznych, hoteli i Spa oraz wielu innych.

Tegoroczne wydarzenia oprócz wspomnianych ofert wystawców obfitują w dodatkowe atrakcje ponieważ podczas targów będzie można wziąć udział w wielu konkursach i warsztatach.
Dla osób zainteresowanych poszerzeniem umiejętności marynistycznych Klub Żeglarski Zagłębie zaprasza na warsztaty wiązania węzłów marynarskich a dla najlepszych przewidziana jest nagroda w postaci szkolenia żeglarskiego na patent żeglarza jachtowego na jeziorze Przeczyckim.

4winds.pl przygotował szereg spotkań związanych z locją morską i śródlądową, bezpieczeństwem na wodzie a także udzieli Informacji na temat jak bezpiecznie wyczarterować jacht, w co go wyposażyć oraz jak zostać żeglarzem i motorowodniakiem. Gliwicka Marina oraz Halsuj.pl ma dla odwiedzających targi mnóstwo Informacji na temat turystycznej żeglugi śródlądowej, żeglarstwa regatowego czy rekreacyjnego.

Dla tych, którzy wolą ląd zapoznać się będzie można z tematyką turystyki młodzieżowej na stoisku Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej a Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych będzie służyć szeroką wiedzą na temat schronisk młodzieżowych. Silesia Park 4x4 promować będzie sporty i imprezy terenowe.

Ciekawą prezentację szykuje partner Targów – powiat pszczyński – na jego stoisku oraz na scenie głównej zobaczyć będzie można m.in. występy regionalnych zespołów folklorystycznych, prezentacje gmin. Odwiedzający znajdą wiele wydawnictw promocyjnych dotyczących tego obszaru. W organizację stoiska włączą się również lokalni restauratorzy (m.in. „Karczma Kuban" czy Restauracja Zacisze), którzy przygotują tradycyjne potrawy regionu. Nie zabraknie też twórców ludowych, którzy zaprezentują swoje umiejętności. Przez trzy dni na stoisku Powiatu Pszczyńskiego będę również:  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Pszczyńska, Projekt  gryfnie.pl, a także Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie.

Podczas targów będzie można zdobyć ciekawe nagrody (szkolenia na stopień żeglarski, nowoczesne modele pontonów, rejsy żaglowcami (m.in. Fryderyk Chopin), maski do nurkowania, karnety zniżkowe na czartery łodzi, wycieczki) biorąc udział w licznych konkursach np. dotyczących nurkowania czy zakładania kombinezonu nurkowego na czas. To wszystko uświetnią występy szantowe Kulawego Bosmana z grupy Czarny Rycerz.

Szczegóły na temat obu wydarzeń, pełen program i zasady organizacyjne znaleźć można na stronach WWW.intourex.pl oraz WWW.boatexpo.pl.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!
Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!

Odkryj możliwości organizacji wydarzeń biznesowych i kulturalnych w najnowocześniejszych Multikinach w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Obiekty zapewniają unikalne doznania audiowizualne oraz doskonałe warunki dla efektywnej komunikacji.

Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!
Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!

Odkryj niepowtarzalne doświadczenie kulinarno-muzyczne w sercu Warszawy. MOXO Restaurant & Club to połączenie wyrafinowanej kuchni, energetycznej atmosfery klubowej i spektakularnej przestrzeni eventowej. Zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe lub wieczór pełen smaku i muzyki w MOXO już dziś!

Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!
Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!

Multikina w Warszawie to nie tylko miejsca projekcji filmów, ale także doskonałe przestrzenie na konferencje i spotkania biznesowe. Oferując najnowocześniejsze wyposażenie i bogatą gamę usług dodatkowych, Multikina zapewniają niezapomniane doznania zarówno kulturalne, jak i biznesowe. 

Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!
Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!

Zaplanuj swoje biznesowe wydarzenie w eleganckim Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Doskonała lokalizacja, obszerne centrum konferencyjne, wyśmienita kuchnia i liczne udogodnienia sprawią, że Twoje spotkanie będzie niezapomnianym sukcesem.

Archiwum