Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
21.05.2019

Zmiany kadrowe w międzynarodowej sieci Louvre Hotels Group

Zmiany kadrowe w międzynarodowej sieci Louvre Hotels Group

W ostatnich miesiącach doszło do kilku zmian stanowiskowych w sieci Louvre Hotels Group.

François Delattre od marca pełni obowiązki Director Integration Managment sieci Louvre Hotels Group w Polsce. Wcześniej wprowadzał i koordynował otwarcia hoteli marek, które wchodzą w skład sieci Louvre Hotels Group. Był odpowiedzialny za otwarcia hoteli marki m.in. w Indiach, Brazylii i Maroko. Ostatnie lata swoją działalność skupił na rynku niemieckim. Od marca przejął nadzór operacyjny nad Niemcami i Polską. François Delattre z siecią Louvre Hotels Group związany jest już od ponad 11 lat. Na stanowisku  Director Integration Managment zastąpił Sébastiena Denier, który z kolei objął stanowisko Vice President of International Operations – Subsidiaries.

Sébastien Denier jako Vice President of International Operations będzie obejmował swoim nadzorem ponad 100 hoteli w Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii i w krajach Beneluksu. Jego specjalnością jest rozwijanie przychodów, optymalizacja kosztów i repozycjonowanie hoteli z budżetowych na hotele o podwyższonych standardach. Z rynkiem hotelarskim jest związany ponad 20 lat. Sébastien Denier pracował na różnych stanowiskach, w tym na stanowisku dyrektora generalnego hotelu i wiceprezesa operacyjnego Europy Środkowo-Wschodniej.Nową Dyrektor Sprzedaży została Paulina Kalinowska, która wcześniej przez blisko 2 lata była odpowiedzialna za sprzedaż w Warszawie. Była ekspertem w dziedzinie sprzedaży i dystrybucji. Na jej koncie jest wiele sukcesów zawodowych. Pani Paulina jednak nie osiada na laurach i cały czas rozwija swoją ścieżkę kariery. Od 1 kwietnia pełni funkcje Dyrektora Sprzedaży i odpowiedzialna jest głównie za rozwój działań B2B w polskich hotelach z segmentu turystyki biznesowej.

Paulina Kalinowska zastąpiła na tym stanowisku Beatę Nawrot, która objęła obowiązki Topline Director Germany LHG. W swoim życiu pracowała dla największych hotelowych sieci w Polsce (w tym Accor i Starwood Hotels). Na obecnym stanowisku pani Beata odpowiedzialna jest za wdrażanie rozwiązań mających na celu rozwój przychodów hotelowych sieci LHG w Niemczech.


Nowym nabytkiem w zespole sieci Louvre Hotels Group jest Martyna Wtykło, która we wrześniu ubiegłego roku objęła stanowisko Purchasing Managera na Polskę i Niemcy. Do jej zadań będą należeć m.in. implementacja globalnej polityki zakupów i centralizacja zakupów poprzez wybór referencyjnych dostawców towarów i usług, dedykowanych dla sieci hoteli w dwóch krajach.

Jak widać, w globalnej sieci Louvre Hotels Group w ostatnich miesiącach wiele się działo. Wszystkim serdecznie gratulujemy awansów i życzymy dalszych sukcesów!

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij