Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
29.06.2022

Zmiany w Hotelu Senator. Nowa sala konferencyjna, renowacja pokoi i wiele innych!

Zmiany w Hotelu Senator. Nowa sala konferencyjna, renowacja pokoi i wiele innych!

Znacie Hotel Senator w Starachowicach w województwie świętokrzyskim? Jeśli nie, to warto go poznać, a jeśli tak, to czy wiecie, że hotel ten w ciągu ostatnich 2 lat przeszedł gruntowny remont, w wyniku którego cieszy jeszcze bardziej oko zarówno właścicieli, obsługi, jak i samych gości? :)

Co zmieniło się w Hotelu Senator? 

Zmiany widać jeszcze nawet zanim przekroczy się próg hotelu w Starachowicach - odświeżono elewację budynku, przez co budynek z zewnątrz przyciąga wzrok swoją prostotą i nowoczesnością. Sprawne oko (i to mniej sprawne zapewne też) dostrzeże, że obiekt wyposażono w instalację fotowoltaiczną, przez co Hotel Senator jest teraz bardziej przyjazny środowisku i zdecydowanie idzie w stronę ekologii. Świadczy o tym również fakt, że zaczęto pozyskiwać tu prąd elektryczny z gazu ziemnego. 

A co zmieniło się w środku?

Goście wchodząc do budynku hotelu, od razu dostrzegą nową odświeżoną recepcję, która została stylowo zaaranżowana. Przez śnieżnobiałe ściany i ciemnozielone meble wygląda teraz bardzo nowocześnie. Od samego wejścia do Hotelu Senator można poczuć komfort i ukojenie. W starachowickim hotelu wymienione też drzwi na bardziej nowoczesne oraz okna na większe, dające wrażenie większej przestronności wewnątrz i dające znacznie więcej światła dziennego.


Nocleg w Starachowicach jeszcze bardziej komfortowy

Zmiany nie ominęły również samych pokoi. W ciągu ostatnich 2 lat w ramach renowacji odremontowanych zostało 20 pokoi o standardzie Comfort. Celem było oczywiście zwiększenie komfortu gości i polepszenie ich zadowolenia z pobytu w Hotelu Senator. Wygoda i dobre samopoczucie są bowiem największymi wartościami dla szefostwa i całego personelu.


W 6 pokojach o standardzie Premium dobudowano nowoczesne balkony z widokiem na hotelową restaurację Atrium. 


Dodatkowo remont przeprowadzono również w najbardziej luksusowym apartamencie "Miami", który jest przeznaczony dla najbardziej wymagających gości. Znajdą tam oni m.in. komfortową wannę z jacuzzi. 


Nowa sala konferencyjna w Hotelu Senator i remont zaplecza konferencyjnego

Oczywiście jako serwis konferencyjny nie moglibyśmy nie wspomnieć o zmianach, jakie zaszły w ofercie biznesowej. W miejscu dawnego klubu Chillout powstała Sala Perłowa, która w ostatnim czasie jest chlubą Hotelu Senator.


Kolorowe, zmieniające się oświetlenie robią wrażenie na gościach, którzy w starachowickim hotelu uczestniczą w imprezach okolicznościowych i spotkaniach biznesowych. Sala jest klimatyzowana. Jest ona większa niż były klub Chillout, ponieważ nowo powstałą salę rozbudowano o dodatkowe 500 m2. Do sali przynależą też nowoczesne łazienki. 


Sala Perłowa przez swój stylowy i nowoczesny wygląd oraz dużą powierzchnię jest najchętniej wybieraną salą na konferencje, szkolenia i imprezy okolicznościowe. Nie jest to jednak jedyna zmiana, jaka zaszła w hotelu w ramach przestrzeni konferencyjnej. Wyremontowano również dwie inne sale (Salę Bankietową i Salę Staropolską). Są one równie dużymi salami jak Sala Perłowa. Sale zostały wyposażone w nowoczesne oświetlenie i nowe stoły.


Nowa kawiarnia w Starachowicach

No tak, ale przecież pobyt w hotelu nie zawsze ogranicza się tylko do noclegu i uczestnictwa w eventach. Co z rekreacją? O tym również właściciele Hotelu Senator nie zapomnieli. W cieszącym się dużą popularnością Centrum Termalnym „Trzy Miotły” dobudowano przytulną kawiarnię. Goście mogą na miejscu napić się nie tylko aromatycznej kawy, ale również egzotycznego drinka. W nowej kawiarni można też zjeść dania zamówione z restauracji.


W kawiarni odbywają się od teraz również prawdziwe biesiady przy relaksującej muzyce, dobrym jedzeniu i w doborowym towarzystwie - a to wszystko pod okiem wykwalifikowanych saunamistrzów podczas nocy saunowych. Dodatkowo remont dotyczył także basenu i szatni


Właściciele Hotelu Senator zdają sobie bardzo dobrze sprawę, że nie wystarczy po prostu mieć hotelu, ale trzeba go nieustannie "dopieszczać" i dbać o niego. Tylko wtedy będzie cieszył się on niesłabnącym uznaniem i zadowoleniem ze strony gości (tych stałych i tych nowych).


Zmieniający się rynek, aktualne trendy i zmieniające się ciągle potrzeby gości wymuszają poniekąd na hotelach ciągłe zmiany. Wyremontowany budynek Hotelu Senator teraz jeszcze bardziej zachęca do pobytu w nim i organizowania różnego rodzaju wydarzeń - zarówno tych biznesowych, jak i tych rodzinnych.


Więcej informacji o obiekcie znajdziecie w wizytówce HOTELU SENATOR w naszym serwisie.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij