Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
3.12.2019

Znaczenie doświadczenia obiektu w sukcesie wydarzenia biznesowego! Hotel Mrągowo Resort & Spa

Znaczenie doświadczenia obiektu w sukcesie wydarzenia biznesowego! Hotel Mrągowo Resort & Spa

O sukcesie wydarzenia biznesowego decyduje coś więcej niż rozbudowana infrastruktura i nowoczesny sprzęt audiowizualny. Należy pamiętać, że szkolenia i konferencje to przede wszystkim spotkania z ludźmi w celach zawodowych. Wymagają więc odpowiedniego podejścia oraz zaangażowania ze strony obsługi, aby pobyt i praca były na równi przyjemne. O tym, jak wielkie znaczenie w organizacji wydarzeń biznesowych ma doświadczenie pracowników obiektu, możemy przekonać się na przykładzie Hotelu Mrągowo Resort & Spa, który działa w branży już od ponad 35 lat!

Budowanie kompleksowej oferty dla klientów biznesowych wymaga wiedzy o potrzebach, jakie niesie każdy rodzaj spotkania. Inaczej przebiegają szkolenia w niewielkim gronie, a inaczej duże konferencje lub reprezentacyjne bankiety. Przygotowując obiekt do przyjęcia grupy biznesowej, obsługa musi podjąć szereg kroków, które ostatecznie doprowadzą do idealnej oprawy, dostosowanej do liczby gości, rodzaju wydarzenia oraz jego charakteru. Dlatego też, osoby poszukujące miejsca z gwarancją najwyższych usług świadczonych dla klienta biznesowego, powinny zwracać uwagę na doświadczenie obiektu w realizacji podobnych spotkań. Działający od przeszło 35 lat w branży Hotel Mrągowo Resort & Spa jest najlepszym dowodem na to, że wiedza i umiejętności obsługi przekładają się na sukces całego przedsięwzięcia, a także wygodę oraz komfort wszystkich gości.

Hotel Mrągowo Resort & Spa to nowoczesny kompleks o charakterze konferencyjno-hotelowym, który zapewnia kompleksową obsługę zarówno grup integracyjnych, jak i biznesowych. Obiekt specjalizuje się w organizacji szkoleń, konferencji, kongresów, targów, bankietów oraz imprez okolicznościowych. Szeroki wachlarz usług daje niemal nieograniczone możliwości realizacji wydarzeń. Niezależnie od ich indywidualnej specyfikacji, w ofercie znajdziemy wszystkie elementy, budujące udany event.


W przypadku dużych grup, wielkie znaczenie ma przestronność pomieszczenia, w którym odbywa się spotkanie. Dlatego dla firm poszukujących miejsca na spotkanie, przygotowano 3 sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem, które mogą obsłużyć maksymalnie 350 osób. Jasne i nowoczesne wnętrza sprzyjają pracy przez nawet wiele godzin. Natomiast zaplecze audiowizualne wspiera prelegentów i szkoleniowców podczas wystąpień.

Hotel Mrągowo Resort & Spa oferuje znacznie więcej niż zaplecze konferencyjne. Obiekt położony jest bowiem na 10 hektarowej działce, w bliskim sąsiedztwie jeziora, dzięki czemu świetnie sprawdza się podczas imprez plenerowych czy wyjazdów integracyjnych. Z powodzeniem można zorganizować pikniki, grille lub zawody sportowe dla uczestników spotkań.

Rozbudowane zaplecze sportowo-rekreacyjne sprawia, że żaden z gości nie będzie się nudził. Podczas integracji można wykorzystać między innymi: baseny, pole do mini-golfa, tory do kręgli, boisko piłkarskie, korty tenisowe czy plażę z własną wypożyczalnią sprzętu wodnego. Nie pominięto również kwestii rekreacji po ciężkim dniu pracy, gdyż goście mogą odpocząć w gabinetach Spa, jacuzzi lub saunach.


Większość wydarzeń biznesowych nie odbywa się tylko w jeden dzień. Kilkudniowe szkolenia czy trwające do późnych godzin wieczornych bankiety, wymagają zapewnienia gościom zakwaterowania. Pod tym względem, Hotel Mrągowo Resort & Spa również nie zawodzi. Posiada zaplecze noclegowe składające się z 212 pokoi, z czego część zapewnia podwyższony standard.

W pokojach zapewniono wszystko, co jest niezbędne podczas zarówno krótkiego, jak i długiego pobytu. We wnętrzach znajdziemy między innymi lodówkę, szlafroki, ręczniki czy suszarkę do włosów. Podczas ciepłych miesięcy, pokoje można ochłodzić za pomoc klimatyzacji. Natomiast dzięki dostępowi do szybkiego internetu, klienci biznesowi mogą poświecić się pracy w zaciszu własnego pokoju hotelowego.


Wszechstronna i rozbudowana oferta Hotelu Mrągowo Resort & Spa najlepiej dowodzi, że każdy jej element został dobrze przemyślany oraz dostosowany do potrzeb klientów. Można tutaj zarówno odpocząć, jak i skupić się na obowiązkach zawodowych. Nie brakuje sposobów na relaks oraz dobrą zabawę, a wszystko to wsparte doświadczeniem obsługi obiektu. 

POWRÓT
Hotel Mrągowo Resort & Spa****
Hotel Mrągowo Resort & Spa****

Mrągowo
warmińsko-mazurskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij