Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
28.10.2016

Zorganizuj konferencje w Zamku Dubiecko!

Zorganizuj konferencje w Zamku Dubiecko!
W malowniczej scenerii województwa podkarpackiego znajduje się przeniknięty duchem dawnych epok Zamek Dubiecko. Kompleks składający się z kilku zabytkowych oraz nowoczesnych budynków jest w stanie zaspokoić zarówno gości podróżujących indywidualnie, jak i osoby będące w służbowej podróży.

To wyjątkowe miejsce, w którym teraźniejszość przenika się z przeszłością i słychać jeszcze echo dawnych głosów i uczt.

Zamkowe pokoje oraz klimatyczna oficyna zamkowa zlokalizowana w bocznym skrzydle obiektu oferują zakwaterowanie w wygodnych i komfortowo wyposażonych pokojach. To gwarancja udanego i relaksującego wypoczynku niezależnie od celu pobytu.

Obiekt swoim gościom do dyspozycji oddaje również przestronne sale konferencyjne zlokalizowane w Zamku oraz nowoczesną salą konferencyjno – bankietową w Oranżerii parkowej o pow. 400 m2. Każda z nich wyróżnia się profesjonalnym wyposażeniem audio-wizualnym.

Ponadto piękna dolina Sanu oraz widoki Pogórza Dynowskiego zachęcają do uprawiania rozmaitych form turystyki, a Zamek Dubiecko może pełnić rolę znakomitej bazy wypadowej dla wędrówek i wycieczek zorganizowanych.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij