Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zamek Na Skale ****
26.04.2017

Zorganizuj swoją konferencję lub szkolenie w Sali Konferencyjnej Olkuska 7

Zorganizuj swoją konferencję lub szkolenie w Sali Konferencyjnej Olkuska 7

Osoby, które szukają nowoczesnej sali konferencyjnej w przystępnej cenie w Warszawie, powinny zapoznać się z ofertą Sali Konferencyjnej Olkuska 7, która znajduje się w biurowcu przy Parku Dreszera. Malownicza okolica i wysokiej klasy sprzęt multimedialny to na pewno coś, co wyróżnia obiekt wśród warszawskiej konkurencji.

Sala Olkuska 7 mieści się w budynku na Górnym Mokotowie w Warszawie, zaledwie kilka kroków od ulicy Puławskiej. To nowoczesny lokal, który ma wiele do zaoferowania. Sala jest bardzo przestronna i klimatyzowana. Posiada 118,2 m2 powierzchni, którą w razie potrzeby można podzielić na dwie mniejsze o powierzchni 70,1 m2 i 48,1 m2. Olkuska 7 jest więc doskonałym miejscem zarówno na małe eventy, jak i duże wydarzenia biznesowe, takie jak konferencje, prezentacje czy kongresy. Pomieści nawet do 100 osób w układzie teatralnym. Istotnym atutem jest wachlarz możliwości dot. ustawienia stołów i krzeseł tak, by jak najlepiej dopasować aranżację sali do liczebności uczestników i charakteru wydarzenia.


Na sali goście mają do dyspozycji profesjonalny sprzęt, taki jak rzutnik, ekran, mikrofony bezprzewodowe, nagłośnienie, flipchart czy bezprzewodowy internet. Istnieje możliwość postawienia specjalnego stojaka informacyjnego, na którym organizatorzy eventu mogą umieścić dla uczestników najważniejsze informacje.

Możliwość zorganizowania pełnej obsługi cateringowej to dodatkowa zaleta Sali Konferencyjnej Olkuska 7. Wszystko dzięki kameralnemu wine barowi, który oferuje wyśmienitą kuchnię opartą na świeżych produktach. Jest  zlokalizowany na parterze biurowca, w którym znajduje się sala konferencyjna.

Obiekt posiada również doskonałą lokalizację. Nie tylko dzięki sąsiedztwu pięknego Parku Dreszera, ale również dzięki dogodnemu dojazdowi z każdego zakamarka Warszawy: w pobliżu znajdują się połączenia tramwajowe, autobusowe i stacja metra (Metro Racławicka).

POWRÓT
Sale konferencyjne - Olkuska 7
Sale konferencyjne - Olkuska 7

Warszawa
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij