Sale konferencyjne i szkoleniowe
Nowa Sala Konferencyjna NAD STAWEM
Nowoczesne wyposażenie Sali zapewniają:
• Dwa ekrany o wymiarach 350x216 z elektrycznym sterowaniem ruchu. Obraz może być dowolnie sterowany przez prowadzącego konferencję. Pomaga w tym bezprzewodowy panel sterujący, który m.in. uruchamia dwa ekrany i rolety okienne, steruje ekranami, pozwala wybierać źródło wizji i dźwięku (komputer, laptop, blueray). Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia do ekranu sygnału TV i transmitowania na żywo np.: wydarzeń kulturalno-sportowych
• Płynna regulacja oświetlenia - umożliwia zmianę sposobu oświetlenia sali w dowolnym momencie trwania konferencji.
• Bardzo dobrej jakości dźwięk zapewnia zestaw głośników, dodatkowo zestaw mikrofonów bezprzewodowych
• Sala jest w pełni przystosowana do konferencji międzynarodowych. Zapewnia to system tłumaczeń językowych, posiadający możliwość zamontowania do 3 kabin symultanicznych (system tłumaczeń - zestawy słuchawkowe - obsługuje 96 użytkowników)
• W prowadzeniu konferencji dodatkowo pomaga wizualizer, dzięki któremu jest możliwość stworzenia prawdziwie multimedialnej prezentacji.
• Sala posiada dostęp do Internetu przewodowego i bezprzewodowego.
• Sala jest klimatyzowana z dodatkową wentylacją mechaniczną.
• Sala jest przystosowana by pomieścić 200 os.
Sala Portretowa - elegancka, stylowo urządzona, idealna na duże konferencje i sympozja wymagające szczególnej oprawy
Sala Bankietowa - kameralna i pełna uroku sala, z racji stylowej aranżacji wnętrza jest wymarzonym miejscem dla niewielkich bankietów
Zapraszamy ponadto do Galerii Tylmanowskiej i Salonów Gościnnych w Zamku, które są odpowiednie na spotkania w mniejszym gronie, wymagające kameralności.
Zamek-sala portretowa
Liczba miejsc w ustawieniu
Zamek-sala bankietowa
Liczba miejsc w ustawieniu
Nad Stawem
Liczba miejsc w ustawieniu
Opis obiektu
XVI- wieczny Zamek w Baranowie sandomierskim położony nad Wisłą w południowo-wschodniej Polsce leży przy trasie Warszawa-Rzeszów w odległości 25 km od Mielca, 40 km od Sandomierza i 70 km od Rzeszowa.
Zamek założony przez Andrzeja i Rafała Leszczyńskich będący jednym z najcenniejszych zabytków polskiego renesansu, wraz z przyległym hotelem, otoczonym 14 to hektarowym parkiem jest wymarzonym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy uroczystych bankietów.
Odwiedzający obiekt Goście mogą liczyć na znakomitą , wykwintną polską kuchnię, wygodne zakwaterowanie w hotelu i apartamentach zamkowych, wysoki standard usług. Chętni znajdą tutaj także bogatą ofertę aktywnego wypoczynku. Obiekt posiada doskonałe warunki do organizacji konferencji, uroczystych bankietów i imprez okolicznościowych. Dyskretna ale skuteczna ochrona jaką otoczony jest cały Zespół Zamkowo-Parkowy, zapewnia spokój i bezpieczeństwo naszym Gościom i ich samochodom.
Pokoje
Ten światowy klasy zabytek od lat przyciąga nie tylko zwiedzających, ale także amatorów atrakcyjnego wypoczynku, miłośników dobrej kuchni i biznesmenów poszukujących spokojnego, ciekawego miejsca na szkolenia i spotkania konferencyjne. Do Państwa dyspozycji oddajemy:66 miejsc w pokojach jedno- i dwuosobowych oraz stylowo urządzonych apartamentach zamkowych, wszystkie pokoje posiadają TV SAT, telefon, dostęp do internetu, łazienki w apartamentach wyposażone są w urządzenia z funkcją hydromasażu.
Usługi dodatkowe
NOWOŚĆ!
Od maja 2013 r. na terenie Zespołu Zamkowo-Parkowego otwarto Zamkową Akademię Golfa z Driving Range oraz Zbrojownię Rycerską.
Do Państwa dyspozycji pozostaje:
Kilka sal konferencyjnych i bankietowych zarówno w zabytkowych wnętrzach zamku jak i w hotelu
Około 130 miejsc w pokojach jedno, dwu i wieloosobowych oraz stylowo urządzonych apartamentach zamkowych,
Restauracja Magnacka, Sale Biesiadne, Sale Reprezentatywne z miejscami konsumpcyjnymi dla 150 osób.
Bezpieczny parking.
inne atrakcje: staropolskie biesiady, ogródki grillowe, wycieczki po okolicy, wędkowanie.
Na specjalne życzenie gości organizujemy kameralne koncerty muzyki dawnej, pokazy i naukę tańców dawnych, pokazy walk rycerskich itp.
Komentarze (2 wypowiedzi)
obiekt: Zamek w Baranowie SandomierskimPod koniec czerwca przeprowadziliśmy w tym hotelu konferencyjnym bankiet charytatywny na rzecz bezdomnych kotów i psów. Obsługa spisała się na medal. Sala została przygotowana perfekcyjnie, nie tylko pod względem ustawienia stołów, ale także dekoracji. Przez kilka minut mieliśmy drobny problem z nagłośnieniem, ale pracownik techniczny szybko się z nim uporał. Poza tym podano nam smaczny catering, który spotkał się z uznaniem wszystkich gości. Wspaniałe miejsce :)
Ten XVI-wieczny Zamek w Baranowie pozwolił poczuć mi się znów małą dziewczynką :) Bajeczne miejsce w pięknej scenerii mimo, że odwiedzone przeze mnie przeszło rok temu nadal miło wspominane. Służbowy cel podróży szybko okazał się relaksującym weekendem, w czasie którego nie tylko zdobyłam cenną wiedzę, ale i wypoczęłam. Uwielbiam historyczny styl, wystrój pełen okazałych obrazów, żyrandoli, eleganckich mebli... tak czułam się tam wyjątkowo dobrze :) Klasyka idącą w parze z funkcjonalnością zawsze się sprawdzi! Pozdrawiam, Kinga Dudzic.
Dodaj komentarz
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *