Pałace, dworki, zamki

Pałac i Folwark Galiny

5
Liczba sal
200
Największa sala konferencyjna
86
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Pałac i Folwark Galiny to malowniczo położony i pięknie odrestaurowany obiekt oraz nowoczesne, bogato wyposażone centrum konferencyjne.

Znajdują się tutaj cztery sale konferencyjne:

Sala Ogrodowa:
Połączone ze sobą klimatyzowane pomieszczenia mają ponad 310 m2 powierzchni. Sala konferencyjna ma pełne zaplecze cateringowe i sanitarne. Przestronny hall o powierzchni ponad 80 m2 świetnie nadaje się do odpoczynku w trakcie przerw, a 200 m2 zadaszonego tarasu umożliwia rozkoszowanie się smakiem kawy na świeżym powietrzu. Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że powietrze wewnątrz sali jest czyste i świeże, a temperatura optymalna – bez względu na liczbę osób znajdujących się w pomieszczeniu. Sala Ogrodowa jest wyposażona w wysokiej jakości sprzęt multimedialny

Dawna wozownia z oranżerią:
Ta wyjątkowo klimatyczna sala znajduje się w zabytkowym XVI-wiecznym pałacu. Charakteryzuje ją unikalne wnętrze, centralnie usytuowany żeliwny piec, ceglana podłoga i drewniane belki stropowe. Bezpośrednie połączenie z elegancką, pałacową oranżerią i z dziedzińcem stwarza dodatkowe możliwości wykorzystania sali.

Zabytkowa kuźnia:
Sala słoneczna i sala z piecem znajdują się w budynku zabytkowej kuźni. Przestronne sale z drewnianym stropem są bardzo dobrze doświetlone dzięki ogromnym oknom. Pozwalają na różnorodną aranżację pomieszczeń. Znajdujący się w kuźni stary piec kowalski może być wykorzystywany jako otwarty kominek lub grill.

Sala „Pod zegarem”:
W dawnym spichlerzu, tuż pod wieżą zegarową, znajduje się niezwykle klimatyczna Sala "Pod zegarem". Stylowe okna, za nimi zaś kojący zmysły widok na ogród, stajnie i folwarczny staw, drewniana podłoga i liczne drewniane elementy wnętrza, stwarzają atmosferę spokoju i sprzyjają skupieniu. Idealna na organizację kameralnych spotkań i warsztatów.

Pałac i Folwark Galiny - Opis obiektu

W Bartoszycach w województwie warmińsko-mazurskim znajduje się Pałac i Folwark Galiny. Pierwszy z nich powstał w XVI wieku, drugi - w XIX. Mieszczą się one na granicy Warmii i Mazur, zaledwie 250 km od Warszawy. Niewątpliwym atutem Galin jest 5-hektarowy park, przecięty korytem rzeki Pisy, tworzy malowniczy krajobraz, który zachwyca wszystkich gości. Same budynki tworzą ciekawą bryłę architektoniczną, która została wpisana do rejestru zabytków.

Pałac został odrestaurowany i wyremontowany, tak by mógł przyjmować gości w swoich apartamentach. W starej powozowni przy Pałacu znajduje się sala konferencyjna, która połączona jest ze słoneczną oranżerią.

Folwark zaś to kompleks budynków z czerwonej cegły. W spichlerzu z wieżą zegarową mieści się 2-poziomowa restauracja i stara kuźnia, w której można zorganizować niezapomniane biesiady.

Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi
Pałac i Folwark Galiny Pałace, dworki, zamki / 0 Pałac i Folwark Galiny Pałace, dworki, zamki / 1 Pałac i Folwark Galiny Pałace, dworki, zamki / 2 Pałac i Folwark Galiny Pałace, dworki, zamki / 3

Pałac i Folwark Galiny - Pokoje

Obiekt oferuje 36 pokoi i apartamentów. W każdym z nich znajduje się łazienka, telewizor LCD, telefon i bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.Pałac i Folwark Galiny Pałace, dworki, zamki / 0 Pałac i Folwark Galiny Pałace, dworki, zamki / 1

Pałac i Folwark Galiny - Restauracja

Pałac i Folwark Galiny słynie także ze wspaniałej kuchni, opartej o regionalne, ekologiczne produkty. Nawet najwięksi smakosze nie przejdą na śniadaniu obojętnie obok stołu zastawionego świeżymi, lokalnie wytwarzanymi serami i wędlinami czy uprawianymi we własnym ogródku warzywami i pieczonym na miejscu chlebem.

Pałac i Folwark Galiny - Usługi dodatkowe

  • 4 sale konferencyjne
  • 300 ha pięknego, urozmaiconego terenu
  • zabytkowy park
  • wyśmienita, zdrowa kuchnia
  • zabytkowe stajnie – 70 koni
  • tradycyjna ruska bania
  • strefa masaży
  • korty tenisowe
  • własna plaża z pomostem
  • wypożyczalnia sprzętu sportowego i rowerów


Pałac i Folwark Galiny - Lokalizacja
Odległość od lotniska:(Gdańsk): 180km
Opinie
5.00
2 opinie

Byłaś/eś w obiekcie Pałac i Folwark Galiny ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
5

Pałac i Folwark Galiny to malowniczo położony i pięknie odrestaurowany hotel oraz nowoczesne, bogato wyposażone centrum konferencyjne chyba najlepsze w okolicy przynamniej moim zdaniem. Znajdują się tutaj cztery sale konferencyjne. Połączone ze sobą klimatyzowane pomieszczenia mają ponad 310 m2 powierzchni. Sala konferencyjna ma pełne zaplecze cateringowe i sanitarne. Obsługa wyszkolona i profesjonalna zna się na rzeczy i odpowiada na każde pytanie.

5

Nie spodziewałem się, że wyjazd integracyjny do pałacu może być ciekawy. Ale jak się okazało, ten obiekt szkoleniowy oferuje wiele atrakcji, aby goście mieli urozmaicony czas wolny. Jazda konna czy tenis doskonale sprawdziły się między naszymi wewnętrznymi spotkaniami. Miejsce jest pełne uroku i z pewnością spodobałoby się niejednej parze, która nie ma pomysłu na spędzenie weekendu.

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Bartoszyce

Osada Dębowo
~27.46 km
Osada Dębowo Jeziorany
Tylko ~27.46 km od Pałac i Folwark Galiny
Hotel Star Dadaj *** Resort & Spa na Mazurach
~34.4 km
Hotel Star Dadaj *** Resort & Spa na Mazurach Dadaj
Tylko ~34.4 km od Pałac i Folwark Galiny
Hotel Azzun Orient SPA & Wellness****
~37.39 km
Hotel Azzun Orient SPA & Wellness**** Barczewo
Tylko ~37.39 km od Pałac i Folwark Galiny
Warmiński Hotel & Conference
~47.87 km
Warmiński Hotel & Conference Olsztyn
Tylko ~47.87 km od Pałac i Folwark Galiny
Przystań Hotel & SPA ****
~48.82 km
Przystań Hotel & SPA **** Olsztyn
Tylko ~48.82 km od Pałac i Folwark Galiny

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz