Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Hotel UNIBUS

wyślij zapytanie

Opis obiektu

Hotel UNIBUS mieści się przy ulicy Widowskiej w Miejscowości Bielsk Podlaski położonej w województwie podlaskim. Obiekt znajduje się niedaleko centrum miasta, co jest atutem dla gości biznesowych. Bliskość dworca ułatwia dojazd do obiektu. Hotel UNIBUSto również idealne miejsce na rozmaite spotkania biznesowe – można w nim organizować sympozja, zjazdy, szkolenia, konferencje i imprezy okolicznościowe.

Hotel UNIBUS oferuje komfortowe miejsca noclegowe w pokojach o standardzie dwugwiazdkowym. Goście hotelu w każdym pokoju mają łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Goście obiektu mogą też korzystać ze strzeżonego parkingu.

Hotel UNIBUS to świetne miejsce na spotkania w województwie podlaskim. Obiekt konferencyjny polecany jest na konferencje przez organizatorów spotkań z całego kraju. Posiada stylowe sale szkoleniowe. Sale konferencyjne mają na wyposażeniu sprzęt audiowizualny i nagłaśniający a także są podłączone do cieci Wi-Fi.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });