Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów

Obiekty konferencyjne Białystok

: znaleziono 23 obiektów

Sercem rozwijającej się Polski Wschodniej jest Białystok. Ze względu na liczne udogodnienia coraz więcej klientów biznesowych decyduje się na organizację spotkań. Portal MojeKonferencje.pl postanowił wspomóc realizatorów w podjęciu ważnej decyzji, dotyczącej miejsca zakwaterowania. Prezentowane na portalu obiekty szkoleniowe zadowolą nawet najbardziej wybrednego gościa i przyczynią się do ogromnego sukcesu reprezentowanego przedsiębiorstwa. Dostępne sale konferencyjne stanowią kwintesencję elegancji oraz funkcjonalności. Znajdujący się w nich sprzęt multimedialny sprawi, że prezentacje błyskawicznie zaciekawią odbiorców i uczynią spotkanie dużo przyjemniejszym, a zarazem efektywniejszym. Goście pragnący połączyć przyjemne z pożytecznym także będą zachwyceni. W czasie wolnym znajdą oni w mieście mnóstwo miejsc wartych zobaczenia. Białystok wyróżnia wiele budynków klasycystycznych,...

Obiekty konferencyjne w okolicy: Białystok

 

Obiekty w budowie:

 

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel "Turkus"

Hotel "Turkus"

Białystok

Inne

Maks. pojemność sali: ---

Liczba sal: 0

Hotel na tle miasta odznacza się specyficzną biało-czerwoną elewacją budynku. Charakterystyczne dla niego jest jego ...
 

Hotel ibis Styles Białystok

Hotel ibis Styles Białystok

Białystok (5 min spacerem do centrum od centrum)

Hotel ***

Maks. pojemność sali: 149 osób

Liczba sal: 17

Hotel ibis Styles Białystok to otwarty w maju 2016 roku trzygwiazdkowy obiekt, który oferuje 129 pokoi, restaurację oraz ...
 

Hotel Podlasie

Hotel Podlasie

Białystok

Hotel **

Maks. pojemność sali: 200 osób

Liczba sal: 7

Hotel Podlasie w centrum Białegostoku to doskonałe miejsce, by zorganizować firmowy event. Zaplecze konferencyjne, ...
 
 

gotyckich, renesansowych oraz elektrycznych. Znajdują się wśród nich budowle sakralne, a także stare kamienice, pałace i fabryki. Do najpopularniejszych miejsc należą: Stary Kościół Farny, Archikatedra białostocka oraz Pałac Hasbacha. Symbolem stolicy województwa podlaskiego jest malowniczy Pałac Branickich. Składa się on z dwóch dziedzińców oraz budowli o niezwykłych fasadach. Do pałacu przylega park francuski z typowymi dla baroku labiryntami. Wisienkę na torcie stanowią stylowe fontanny oraz ogrodowe figury. Widok od lat zaspokaja zmysł estetyczny u turystów z całej Europy. Goście, którym obowiązki zawodowe nie pozwalają na zwiedzenie okolicy, nie pozostaną stratni. Obiekty konferencyjne w Białymstoku zapewniają ogrom rozrywek. Należą do nich masaże relaksacyjne, bary zatrudniające wyłącznie największych profesjonalistów, kluby nocne, czy też wysokiej klasy baseny. Dzięki świetnie wyposażonym siłowniom z łatwością można zadbać o sylwetkę oraz dobrą kondycję. W pokojach znajdują się takie udogodnienia jak WiFi, biurka oraz sejfy. Znacznie ułatwia to pracę oraz daje pewność, że jej wyniki nie dostaną się w niepowołane ręce. Równie dużym atutem jest dyskrecja personelu. Zdając sobie sprawę z tego jak ważne są ustalenia reprezentantów firm, nie przekazują zasłyszanych informacji. W hotelach konferencyjnych w Białymstoku dobro gości stawiane jest na piedestale, co stanowi jeden z wielu powodów, dla których warto wybrać się w podróż właśnie do tego miasta.

Sale konferencyjne Białystok - FAQ

 

Czym charakteryzują się białostockie sale konferencyjne?

Obiekty zlokalizowane w Białymstoku i jego okolicach charakteryzują się wysokim komfortem, przestronnością, profesjonalizmem i wyjątkową, biznesową atmosferą. To doskonałe przestrzenie do pracy, w których zyskuje się wiele ciekawych doświadczeń oraz poznaje się ogrom inspirujących osób, których działania są szalenie motywujące. 

Czy obiekty w Białymstoku świadczą kompleksowe usługi?

Obiekty w Białymstoku poza oferowaniem wysoce komfortowych sal konferencyjnych, często dysponują także doskonałym zapleczem gastronomicznym i noclegowym. Ponadto, umożliwiają też efektywny wypoczynek, proponując szereg usług z zakresu SPA i fitness. W przestrzeniach obiektów możliwa jest organizacja wielu przedsięwzięć – m.in. konferencji, szkoleń, pokazów, prezentacji, wystaw, wernisaży oraz bankietów. Obowiązki te można poprzedzić chociażby wyjątkowymi chwilami w SPA i wyśmienitym obiadem.

Czy w białostockich salach konferencyjnych znajdują się rzutniki?

Sale konferencyjne w Białymstoku przystosowane są do organizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Świadczy o tym chociażby ich wyposażenie. W pomieszczeniach znajdują się wysokiej klasy meble oraz profesjonalne sprzęty multimedialne i analogowe. Są to m.in. rzutniki, ekrany, flipcharty i mikrofony. W zależności od obiektu, korzystanie z nich wliczone jest w cenę najmu, bądź wymaga dodatkowego wypożyczenia.

Czy przed rezerwacją sali w Białymstoku można ją obejrzeć?

Chęć zobaczenia sali przed jej rezerwacją jest zupełnie naturalna i trudno się jej dziwić. W końcu to „w tej” przestrzeni ma odbyć się wydarzenie, do którego przygotowujemy się już dłuższy czas. Musi to więc być sala spełniająca wszystkie nasze wymagania. Właściciele wraz z obsługą białostockich obiektów wychodzą tym potrzebom naprzeciw, umożliwiając wcześniejsze obejrzenie sal czy udzielenie odpowiedzi na nurtujące pytania.

Czy w obiektach w Białymstoku można korzystać z Internetu?

Obiekty w Białymstoku świadczą usługi na naprawdę wysokim poziomie, nie tylko spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów, ale też dostosowując swój standard do najlepszych światowych hoteli i restauracji. Nowoczesne rozwiązania są tam więc na porządku dziennym. Przejawiają się one m.in. w udostępnieniu gościom bezprzewodowego Internetu. Klienci zwykle mogą korzystać z Wi-Fi w każdej części budynku – biznesowej, hotelowej oraz gastronomicznej.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij