Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów

Pałace, dworki, zamki

: znaleziono 176 obiektów

Pałace, dworki i zamki to wyjątkowe miejsca, które cieszą się dużą popularnością wśród turystów, ale i biznesmenów. Większość z tych zabytkowych budowli została dostosowana pod współczesne standardy, aby nie tylko cieszyć oko, ale i zaspokajać wszystkie potrzeby klientów. Sale szkoleniowe pałac lub dworkach posiadają niesamowity klimat. Łączą w sobie nowoczesność z starodawnym szykiem. Liczne rzeźby, łukowate wejścia, długie kotary i złote ornamenty zdecydowanie dodają takim miejscom oryginalności. Tego typu zdobienia sprawiają, że szkolenie zamek, seminarium lub bankiet stanie się wyjątkowy i na długie lata zapadnie w pamięć uczestników.

 

Organizacja konferencji w przepełnionych historią wnętrzach zamku jest ciekawym pomysłem.

Kamienne mury często ogrzewają starodawne kominki, w których wciąż pali się belkami drewna. Podłogi lub ściany zdobią niedźwiedzie skóry, a w fikuśnych fotelach można poczuć się jak prawdziwa dama dworu lub szlachcic. Odrestaurowane obiekty posiadają sale konferencyjne zamek, których wnętrza zostały zaaranżowane zarówno na pokoje gościnne, jak i miejsca spotkań biznesowych. W większości dworków, pałaców i zamków można spodziewać się zakwaterowania na najwyższym poziomie. Nawet wielowiekowe konstrukcje są klimatyzowane, ogrzewane i wentylowane, aby zachować komfortową temperaturę niezlanie od pory roku. Dodatkowym atutem tego typu miejsc jest otoczenie. Są to zazwyczaj bardzo rozległe tereny zielone, pięknie zaprojektowane ogrody i urokliwe alejki. Uczestnicy konferencji pałac mogą w wolnych chwalić spacerować po tych samych ścieżkach, po których chodzili ludzie nawet sto lat temu. Wzbudza to niezwykły nastrój nostalgii i wyciszenia. Właściciele bardzo dbają o okoliczne lasy i pola. Można w nich podziwiać dziką zwierzynę lub hodowlane konie. Dodatkowo organizowane są różne imprezy na zewnątrz takie jak ogniska, kuligi lub piesze wycieczki.

Wybierając pałace, dworki i zamki na organizacja szkolenia można w łatwy sposób urozmaicić czas gościom.

Atrakcje na łonie przyrody będą miłą odmianą szczególnie dla osób, które na co dzień żyją w głośnych i ciasnych miastach. Warto także zwrócić uwagę na ofertę gastronomiczną. Restauracje starają się zachować klimat całego miejsca, dlatego często specjalizują się w kuchni staropolskiej. Kucharze dbają o jakość składników od okolicznych hodowców, a potrawy przygotowywane są wedle przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Na stołach pojawia się soczysta dziczyzna, jagnięcina lub indyki, a wszystko jest doprawione ziołami. Wykorzystywane są także produkty jakie oferuje natura, czyli owoce leśne, miód pitny oraz regionalne alkohole. Wszystko to sprawia, że organizacja konferencji pałac, dworek i zamek jest gwarancją zadowolenia.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij