Sala konferencyjna

Instytut Ognia Spartherm

2
Liczba sal
80
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

SALA KONFERENCYJNA – nowoczesna sala mieszcząca do 60. osób, klimatyzowana, z wyjściem na taras, wyposażona w projektor multimedialny, sprzęt audio i mównicę.

WIZERUNEK – Państwa firma jest reprezentowana także przez miejsca, w jakich organizujecie szkolenia. Nasz wyjątkowy budynek, profesjonalne wyposażenie, perfekcyjna obsługa podniosą wizerunek Twojej firmy i umożliwią budowanie prestiżu marki.

OBSŁUGA – naszą kadrę charakteryzuje profesjonalizm, znają od kuchni potrzeby szkoleniowców i uczestników. Nasz zespół potrafi pomóc w każdej sytuacji i od ręki zaproponować różne rozwiązania.

LOKALIZACJA – dotrzesz do nas bez przeszkód zarówno autem jak i komunikacją miejską. Obrzeża Gorzowa dają komfort ciszy z dala od zgiełku centrum miasta. Pozwala to na najlepszą efektywność szkolenia.

PARKING – oferujemy przestronny, darmowy parking tuż przy sali szkoleniowej. Parking jest bardzo bezpieczny i widoczny z sali konferencyjnej.

CISZA I BEZPIECZEŃSTWO – konstrukcja budynku gwarantuje, że nikt nie będzie Państwu zakłócał szkolenia i daje bezpieczeństwo przekazywanych informacji.

CENA – jedna cena za całość usługi, bez dodatkowych kosztów za parking, projektor, internet lub wydłużenie konferencji. Najem sali konferencyjnej wraz z wyposażeniem na cały dzień to 1000 zł netto.

CATERING – oferta cateringowa jest indywidualnie dopasowana do gustów uczestników i możliwości finansowych organizatorów. Do dyspozycji uczestników szkolenia jest również kawiarnia, w której może odbyć się mniej formalna część konferencji.

Instytut Ognia Spartherm - Opis obiektu

Poszukujecie Państwo idealnego miejsca na zorganizowanie konferencji czy sympozjum w Gorzowie Wielkopolskim?

Zapraszamy do Instytutu Ognia Spartherm, który zaspokoi wszelkie Państwa wymagania. To nie tylko nowoczesny i piękny obiekt, profesjonalnie wyposażona multimedialna sala konferencyjna na 60. osób, to także kawiarnia, profesjonalny catering, dogodna lokalizacja, duży parking, doświadczona obsługa i inne elementy konieczne dla sukcesu konferencji.
zdjęcie usługi dodatkowej, Instytut Ognia Spartherm, Gorzów Wielkopolski zdjęcie usługi dodatkowej, Instytut Ognia Spartherm, Gorzów Wielkopolski

Instytut Ognia Spartherm - Usługi dodatkowe

szkolenia i warsztaty dla Twojej firmy

Instytut Ognia Spartherm w Gorzowie Wielkopolskim, zajmuję się kompleksowo organizacją oraz prowadzeniem warsztatów, szkoleń, spotkań, konferencji. Naszą specjalizacją jest kreowanie wizerunku zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego, których odpowiednio wysoki poziom jest wyznacznikiem sukcesu. Człowiek jest dla nas najważniejszym priorytetem, a misją nieustanny rozwój i działanie według najwyższych standardów. Dysponujemy kadrą uznanych specjalistów-trenerów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu szkoleniowemu potrafią w elastyczny sposób prowadzić zajęcia
i zainteresować uczestników proponowanymi zagadnieniami.

- Profesjonalna obsługa Klienta z elementami NLP
- Negocjacje i sprzedaż z elementami NLP
- Efektywność osobista i zarządzanie czasem
- Praktyczny wstęp do NLP
- Trening asertywności i komunikacji
- Profesjonalny wizerunek i efektywność osobista
Opinie
0.00
0 opinii

Byłaś/eś w obiekcie Instytut Ognia Spartherm ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!
Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Gorzów Wielkopolski

Żurawiniec Kompleks Agroturystyczny
~45.76 km
Żurawiniec Kompleks Agroturystyczny Międzychód
Tylko ~45.76 km od Instytut Ognia Spartherm
Zamek Joannitów
~47.82 km
Zamek Joannitów Łagów
Tylko ~47.82 km od Instytut Ognia Spartherm
Ośrodek Wypoczynkowy LEŚNIK
~48.16 km
Ośrodek Wypoczynkowy LEŚNIK Łagów
Tylko ~48.16 km od Instytut Ognia Spartherm

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję