Sala konferencyjna

Sala Audytoryjna ING Banku Śląskiego w Katowicach

1
Liczba sal
200
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Sala Audytoryjna (klimatyzowana) dysponuje 200 wygodnymi miejscami siedzącymi w układzie kinowym, sceną z ekranem o wymiarach 480 x 270cm, dodatkowymi dwoma 84' monitorami po obu stronach sceny oraz ruchomym prompterem na scenie. Projektor laserowy NEC 1000 lumenów wyświetla ostry, soczysty obraz nawet przy mocnym oświetleniu sali.

Dodatkowo do dyspozycji wynajmującego jest zaplecze techniczne mieszczące się w reżyserce, pomieszczenie magazynowe oraz szatnia. Wysoki poziom nagłośniania gwarantuje specjalistyczny sprzęt, w który wyposażona jest sala. Daje ona możliwości odtwarzania wysokiej jakości dźwięku z dowolnego źródła dzięki głośnikom QSC w tym 2 frontowym głównym QSC AP-5122 550W, 2 subwooferom kardioidalnym 3600W oraz 6 głośnikom sufitowym.

Całością systemu audio zarządza programowalny procesor dźwiękowy i mikser Yamaha TF-3 obsługujący do 32 torów audio. Do dyspozycji Wynajmującego jest również 6 mikrofonów bezprzewodowych. Wydarzenia odbywające się w Sali Audytoryjnej ING Banku Śląskiego mogą być transmitowane wewnętrznie i zewnętrznie, a także nagrywane dzięki 3 kamerom PTZ Sony, z 30 - krotnym zoomem, natomiast system video-konferencji Polycom umożliwia realizację spotkań video.

Oświetlenie sali podzielone zostało na kilka stref, co daje możliwość plastycznego kształtowania oświetlanych przestrzeni. Układ oświetlenia został zaprojektowany tak, by sterowanie było dynamiczne, a zarazem proste dzięki użyciu urządzeń przenośnych. Specjalne, dedykowane oświetlenie RGB LED na okładzinach ściennych pozwala wyświetlać animacje, które pozwolą nadać każdemu spotkaniu wyjątkowej obsady świetlnej. Możliwe jest także oświetlenie sceniczne np. osób prowadzonych.

Sterowanie oświetleniem odbywa się za pomocą intuicyjnego panelu dotykowego CUE system. Sala audytoryjna ING Baku Śląskiego daje także możliwości obsługi spotkań w języku obcym: dysponuje 2 pomieszczeniami tłumaczy oraz wyposażona jest w 200 odbiorników do tłumaczeń. Istnieje także możliwość elastycznego rozbudowania Sali w dodatkowe oświetlenie oraz nagłośnienie dzięki specjalistycznemu sztankietowi.

Sala Audytoryjna ING Banku Śląskiego w Katowicach - Opis obiektu

Sala Audytoryjna ING Banku Śląskiego w Katowicach to przede wszystkim nowoczesność, zarówno technologiczna jak i architektoniczna. Sala została zaprojektowana z myślą o maksymalnym wykorzystaniu najnowszych dostępnych technologii audiowizualnych.

Umiejscowienie jej w budynku Centrali ING gwarantuje bezpieczeństwo. Umożliwia korzystanie z dodatkowych usług takich jak Kawiarnia "Po prostu", restauracji "Olimp" czy "Business Bar", a także foyer, z których można równolegle korzystać podczas organizowanych wydarzeń.

Przy budynku znajduje się ogólnodostępny parking strzeżony na ok 70 samochodów.

Zobacz rozmieszczenie sali

Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi
Opinie
4.50
2 opinie

Byłaś/eś w obiekcie Sala Audytoryjna ING Banku Śląskiego w Katowicach ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
4

Sala Audytoryjna ING Banku Śląskiego w Katowicach to naprawdę świetny obiekt konferencyjny! Doskonale się sprawdziła przy naszej dużej konferencji. Przyjemnie było zorganizować konferencję w tym obiekcie, od początku do końca wszystko było tak jak sobie zażyczyliśmy. Sala konferencyjna wyposażona we wszystko, co jest potrzebne w takim wypadku, do tego z nowoczesnym sprzętem multimedialnym, dobrze oświetlona i nagłośniona.

5

"Polecam i jestem bardzo zadowolony z Sali Audytoryjnej ING Banku Śląskiego w Katowicach. Jest to bardzo nowoczesna , zarówno technologiczna jak i architektoniczna. Jej lokalizacja umożliwia na korzystanie z dodatkowych usług takich jak Kawiarnia restauracji . Bardzo dużym plusem jest znajdujący się obok parking strzeżony. Sala Audytoryjna (klimatyzowana) dysponuje 200 wygodnymi miejscami siedzącymi Dodatkowo do dyspozycji wynajmującego jest zaplecze techniczne Wysoki poziom nagłośniania gwarantuje specjalistyczny sprzęt, w który wyposażona jest sala. Oświetlenie sali podzielone zostało na kilka stref, co daje możliwość plastycznego kształtowania oświetlanych przestrzeni. . Możliwe jest także oświetlenie sceniczne np. osób prowadzonych.

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Katowice

Biuro Centrum
~0.35 km
Biuro Centrum Katowice
Tylko ~0.35 km od Sala Audytoryjna ING Banku Śląskiego w Katowicach
Opolska 22
~0.58 km
Opolska 22 Katowice
Tylko ~0.58 km od Sala Audytoryjna ING Banku Śląskiego w Katowicach
MONIUSZKI 7 Centrum biurowo-szkoleniowe PIERWSZY WYNAJEM SALI ZA PÓŁ CENY
~0.68 km
MONIUSZKI 7 Centrum biurowo-szkoleniowe PIERWSZY WYNAJEM SALI ZA PÓŁ CENY Katowice
Tylko ~0.68 km od Sala Audytoryjna ING Banku Śląskiego w Katowicach
Multikino Katowice
~0.73 km
Multikino Katowice Katowice
Tylko ~0.73 km od Sala Audytoryjna ING Banku Śląskiego w Katowicach
D9 space
~0.81 km
D9 space Katowice
Tylko ~0.81 km od Sala Audytoryjna ING Banku Śląskiego w Katowicach
REVITA PARK
~0.87 km
REVITA PARK Katowice
Tylko ~0.87 km od Sala Audytoryjna ING Banku Śląskiego w Katowicach
Q Hotel Plus Katowice
~1.06 km
Q Hotel Plus Katowice Katowice
Tylko ~1.06 km od Sala Audytoryjna ING Banku Śląskiego w Katowicach

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz