Znajdź wyjątkowy obiekt na Twoje wydarzenie
Pokaż wyszukiwarkę
Wyświetl obiekty na mapie
Sortuj
Sale konferencyjne Gdańsk - Scandic Gdańsk
 • Liczba sal konferencyjnych
  8
 • Największa sala konferencyjna
  303
 • Liczba miejsc noclegowych
  286
Hotel ****

Scandic Gdańsk

Gdańsk

Hotel umiejscowiony vis-a-vis gdańskiego Dworca Głównego. Doskonale sprawdza się jako baza noclegowa oraz miejsce szkoleniowo-konferencyjne konferencyjne. Posiada także

Pozostałe sale konferencyjne:

Sale konferencyjne Gdańsk - AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe
 • Liczba sal konferencyjnych
  11
 • Największa sala konferencyjna
  3360
 • Liczba miejsc noclegowych
  0
Obiekt konferencyjny AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe Gdańsk

Nowoczesność, profesjonalizm, prestiż – tak w skrócie można opisać ofertę tego wyjątkowego centrum konferencyjnego.

Sale konferencyjne Gdańsk - Holiday Inn Gdańsk City Centre
 • Liczba sal konferencyjnych
  6
 • Największa sala konferencyjna
  80
 • Liczba miejsc noclegowych
  480
Hotel **** Holiday Inn Gdańsk City Centre Gdańsk

4-gwiazdkowy hotel na Wyspie Spichrzów w Gdańsku posiada 5 nowoczesnych sal konferencyjnych oraz 240 klimatyzowanych pokoi z widokiem na Motławę.

Gdańsk to świetne miejsce na organizację eventów online. W mieście tym znajdują się nowoczesne obiekty konferencyjne i szkoleniowe - m.in. hotele o zróżnicowanym standardzie, pensjonaty, restauracje, ośrodki oraz centra szkoleniowo-konferencyjne. Zdecydowanie idą one z duchem czasu i dostosowują się do aktualnych potrzeb rynku i gości.

Wiele firm decyduje się dziś na organizację konferencji online.

Potrzebne są do tego odpowiednie przestrzenie - m.in. profesjonalne studio nagrań, studio multimedialne czy studio wirtualne, które wyposażone jest w profesjonalne sprzęty oraz w szybkie łącze internetowe. Wszystko to oczywiście czeka w gdańskich obiektach biznesowych, w których to zorganizować można szereg wydarzeń online - od konferencji i szkoleń, przez webinary, streamingi, aż po koncerty online i uroczyste gale. Przeniesienie wszelkiej aktywności - w tym i biznesowej - do strefy digital jest nieodłącznym elementem rozwoju. Warto więc zapoznać się z ofertą poniższych obiektów i wybrać ten najbardziej odpowiedni, który najdokładniej wpisze się w nawet najbardziej skomplikowane wymagania.

Jesteśmy pewni, że znalezienie najlepszego miejsca na organizację eventu online w Gdańsku

będzie łatwiejsze dzięki znajdującym się na naszej stronie prezentacjom. Nie da się ukryć - organizacja wydarzeń online to nie taka prosta sprawa - choć zdecydowanie przyszłościowa i warta uwagi. Warto więc wybrać odpowiednie, doświadczone miejsce, które dostosowane zostało do nowoczesnych trendów w branży MICE. Może się jednak nasunąć pytanie, na jakie dokładnie udogodnienia można liczyć w obiektach konferencyjnych w Gdańsku, w których można zorganizować event w formie online? Tak, jak wcześniej zostało wspomniane, są to specjalne pomieszczenia (m.in. studio nagrań, studio wirtualne i greenboxy). Przestrzenie te są absolutną podstawą, by w ogóle myśleć o organizacji eventów online. Ponadto, w salach znajdują się niezbędne sprzęty, takie jak m.in. profesjonalne systemy oświetleniowe i nagłośnieniowe, kamery, projektory, specjalne tablice interaktywne, programy do streamingów czy ekrany. Nie można także pominąć sieci Internetu, która po prostu musi działać bez zarzutu. To głównie od niej zależy sukces każdego przedsięwzięcia.

Produkcja wydarzeń online w Gdańsku

możliwa jest także dzięki pomocnej obsłudze obiektów, która doskonale zna się na sprzętach multimedialnych i która jest w stanie zająć się całą stroną techniczną przedsięwzięcia. To bardzo ważne rozwiązanie - dzięki profesjonalnemu wsparciu możliwa jest niemal bezstresowa organizacja eventów online. Ponadto, kompetencje obsługi obejmują często także wsparcie z zakresu mapowaniaprzestrzeni, projektowania VR czy tworzenia wizualizacji 3D. Zdecydowanie warto skorzystać z tych nowinek, które są w stanie uświetnić każde wydarzenie.

Należy także zaznaczyć, że każde studio online w Gdańsku

charakteryzuje się przestronnością oraz uniwersalną aranżacją. Oznacza to, że możliwa jest w nich organizacja każdego wydarzenia - poza tym, że w odpowiedniej przestrzeni, to i przy okazji w bezpiecznych oraz wysoce komfortowych warunkach. A przecież to stało się dewizą XXI wieku. Jeśli więc szukasz profesjonalnego miejsca, w którym z powodzeniem zorganizujesz wszelkiego rodzaju transmisje internetowe na żywo czy przeprowadzisz szkolenie online, to w Gdańsku z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Obiekty konferencyjne usytuowane w tym mieście w doskonały sposób radzą sobie z wyzwaniami współczesnej rzeczywistości.

Przy okazji organizacji eventu w Gdańsku,

możesz także skorzystać z niewątpliwych walorów estetycznych i turystycznych całego Trójmiasta. To jeden z najpiękniejszych obszarów Polski, w którym połączyć można obowiązki z odpoczynkiem. Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertami poniższych obiektów.

Wydarzenia online są ogromną szansą dla firm i przedsiębiorców

- przede wszystkim ich organizacja możliwa jest nawet podczas pandemii, a co za tym idzie - bez wychodzenia z domu. W takim evencie można uczestniczyć z każdego miejsca w kraju, a nawet świata.

Organizując konferencję czy szkolenie online

zdecydowanie docieramy też do większej liczby odbiorców, którzy najprawdopodobniej w innych warunkach nawet nie dowiedzieliby się o danym evencie. Profesjonalne sprzęty do streamingów sprawiają, że goście czują się tak, jakby uczestniczyli w fizycznym, namacalnym przedsięwzięciu. Dzieje się tak dlatego, że wydarzenie transmitowane jest w czasie rzeczywistym, a także zakłada m.in. czynne branie udziału gości w panelu dyskusyjnym. Niektóre oprogramowania do przeprowadzenia konferencji online mają też funkcję czatu, na którym można oczywiście zadawać pytania.

Wszystkie te rozwiązania są skuteczną i nade wszystko budującą odpowiedzią na pytania o przyszłościowy kształt branży MICE. Warto przekonać się o tym na własnej skórze, decydując się na organizację wydarzenia online w Gdańsku. Znajdujące się tam obiekty biznesowe bez wątpienia zachwycą wszystkich - nie tylko uczestników wydarzeń, ale i samych organizatorów.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz