Obiekt konferencyjny

AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe

11
Liczba sal
3360
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
2430
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe w Gdańsku udostępnia różnorodne przestrzenie eventowe. Na parterze znajdują się podzielone przesuwanymi ścianami Hale A, B oraz C, w których można zorganizować targi, seminaria, konferencje międzynarodowe, pokazy i prezentacja dla maksymalnie 3360 osób w układzie teatralnym.

Każda z nich posiada blisko 12 metrów wysokości, po dwie bramy wjazdowe oraz powierzchnię wynoszącą blisko 4000 m2. Idealnie nadają się podczas organizacji wystaw oraz pokazów, gdyż nie posiadają filarów. Przy wejściu znajdują się duże ekrany oraz zaplecze sanitarne. Hale mają również dostęp do internetu oraz holów, w których można organizować punkty rejestracyjne lub przerwy kawowe. Hala B została podzielona na dwie części, z których każda może obsłużyć po 960 osób w układzie teatralnym. Pomieszczenia można wykorzystać również podczas imprez, bali, jubileuszy oraz bankietów. Przy okrągłych stołach Hale pomieszczą 470-1000 osób.

Na pierwszym piętrze znajduje się centrum konferencyjne oferujące 5 sal szkoleniowo-konferencyjnych o różnej wielkości i specyfikacji. Największa z nich może obsłużyć 540 osób w ustawieniu teatralnym oraz 250 w ustawieniu bankietowym. Podczas mniejszych i bardziej prywatnych spotkań można wykorzystać jeden z pięciu sal VIP wyposażonych w wygodne kanapy. Pokoje obsługują od 4 do 9 gości.  


AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe - Opis obiektu

AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe w Gdańsku  to miejsce z charakterem, które zaspokaja potrzeby każdego organizatora spotkań biznesowych oraz event managera. Wszechstronne i wielofunkcyjne przestrzenie stanowią nieprzeciętną bazę pod realizację niezapomnianych przedsięwzięć, od wystaw, przez konferencje aż po koncerty. Co więcej AMBEREXPO jest już bardzo rozpoznawalną marką, posiadając na koncie obsługę imprez firmowych, kulturalnych, sportowych, muzycznych i rozrywkowych.

Obiekt jest doskonale przystosowany do organizacji zaawansowanych technologicznie wydarzeń, a także imprez międzynarodowych. Jako jedno z niewielu miejsc w Gdańsku umożliwia obsługę tak licznych grup, zachowując pełen komfort i bezpieczeństwo każdego uczestnika.

Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z parkingiem
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi
AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe Obiekt konferencyjny / 0 AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe Obiekt konferencyjny / 1 AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe Obiekt konferencyjny / 2 AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe Obiekt konferencyjny / 3

AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe - Pokoje

STREFĘ VIP tworzy 6 indywidualnie zaprojektowanych i w pełni wyposażonych pokoi (aneks kuchenny, zaplecze sanitarne), pozwalających na organizację rozmów biznesowych w kameralnych, ekskluzywnych warunkach.

Wystrój poszczególnych pomieszczeń utrzymany jest w charakterze: polskim, skandynawskim, niemieckim, holenderskim, francuskim i włoskim, co pozwala dostosować tło spotkania do jego tematyki i koncepcji.

Opinie
5.00
2 opinie

Byłaś/eś w obiekcie AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
5

Szukaliśmy jakiegoś profesjonalnego obiektu konferencyjnego i AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe okazał się najlepszym wyborem w Gdańsku! Sale konferencyjne są bardzo nowoczesne, wyposażone w bardzo dobry sprzęt multimedialny, do tego z dużą ilością dziennego światła, funkcjonalnie zaaranżowane oraz nagłośnione i klimatyzowane. Zorganizowanie tam naszego eventu było czystą przyjemnością.

5

Bardzo nowoczesne i ciekawie wyglądające sale są największym atutem AmberExpo. Miejsce pobudza do rozmów biznesowych i organizowania konferencji. Klimatyzacja bardzo pomogła ze względu na gorący dzień, co też było plusem. Sale są duże i przestronne, bardzo komfortowe, posiadają duże zaplecze multimedialne, z którego bardzo chętnie skorzystaliśmy. Cieszy mnie też, że pomyślano o osobach niepełnosprawnych i do obiektu da się dostać windą. Polecam to miejsce i gratuluję dużego profesjonalizmu!

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Gdańsk

Multikino Gdańsk
~1.81 km
Multikino Gdańsk Gdańsk
Tylko ~1.81 km od AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe
Kinguin Esports Lounge Gdańsk
~2.2 km
Kinguin Esports Lounge Gdańsk Gdańsk
Tylko ~2.2 km od AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe
DOK CESARSKI
~3.14 km
DOK CESARSKI Gdańsk
Tylko ~3.14 km od AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe
Progres Event & Conference
~3.16 km
Progres Event & Conference Gdańsk
Tylko ~3.16 km od AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe
Stary Maneż
~3.28 km
Stary Maneż Gdańsk
Tylko ~3.28 km od AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe
Montownia Lofts & Experience Gdańsk
~3.31 km
Montownia Lofts & Experience Gdańsk Gdańsk
Tylko ~3.31 km od AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe
Hevelianum
~3.44 km
Hevelianum Gdańsk
Tylko ~3.44 km od AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz