Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Konferencje Eventy Online Poznań

: znaleziono 15 obiektów

W Poznaniu znajduje się wiele nowoczesnych i wielofunkcyjnych obiektów biznesowych. Pozwalają one na organizację wszelkiego rodzaju eventów - w tym także szkoleń i konferencji online. Jeśli więc szukasz odpowiedniego miejsca w Poznaniu na organizację webinarów, briefingów prasowych, e-learningów, warsztatów online, szkoleń online czy streamingów koncertów i innych wydarzeń, to trafiłeś doskonale.

Pozostałe sale konferencyjne:

Aula Artis

Aula Artis

Poznań

Wyjątkowe miejsce

Maks. pojemność sali: 660 osób

Liczba sal: 1

Aula Artis w Poznaniu to jedna z największych sal konferencyjnych w Wielkopolsce. Posiada widownię, na której zasiąść ...
 

NH Poznań

NH Poznań

Poznań

Hotel ****

Maks. pojemność sali: 80 osób

Liczba sal: 6

Hotel w centrum Poznania, przy popularnej ulicy Św. Marcin. Mieści się w jednej z klimatycznych kamienic i oferuje 93 ...
 
 

Na naszej stronie znajdziesz wiele wartych uwagi obiektów, które dostosowane są do nowoczesnych potrzeb branży MICE. Znajdują się w nich innowacyjne przestrzenie, takie jak studio multimedialne, studio wirtualne, studio nagrań czy specjalne greenboxy.

To właśnie tam masz szansę zorganizować nawet najbardziej wymagające wydarzenia online.

Pomieszczenia te doskonale sprawdzają się jako tło eventów online z kilku względów - po pierwsze, zaaranżowane są w nowoczesny i uniwersalny sposób, dzięki czemu pasują do każdego przedsięwzięcia. Można w nich zorganizować szkolenia i konferencje zdalne, e-learningi, transmisje wydarzeń, briefingi prasowe, streamingi koncertów czy spotkań autorskich, wywiady, webinary oraz oficjalne prezentacje produktów. Po drugie, pomieszczenia zostały wyposażone w profesjonalne sprzęty multimedialne, które wpływają na wysoką jakość organizowanych wydarzeń. Są to m.in. specjalne systemy oświetleniowe i nagłośnieniowe, wysokiej klasy projektory, green screeny, ekrany oraz tablice multimedialne, kamery, mikrofony reporterskie, a także oczywiście szybkie sieci Internetu.

Bez tego wszystkiego organizacja wydarzeń online w Poznaniu byłaby zupełnie niemożliwa.

Po trzecie, w obiektach konferencyjnych można liczyć na pomocną obsługę, która jak nikt inny wspiera organizatorów w zakresie obsługi technicznej wszystkich urządzeń i multimediów. Ponadto, obiekty często współpracują ze specjalistami - w tym m.in. grafikami, którzy są w stanie stworzyć unikatowe wizualizacje, mappingi 3D czy projekcje VR. Wszystkie te nowinki ze świata mediów interaktywnych w doskonały sposób uświetniają każde wydarzenie online. Należy także zaznaczyć, że przeniesienie konferencji i szkoleń do świata digital ma bardzo wiele zalet. W taki sposób można dotrzeć do znacznie większej liczby odbiorców - to naprawdę świetny moment na promocję wszelkich swoich działań.

Dodatkowo, wydarzenia biznesowe online to forma nade wszystko wygodna.

Uczestnicy mogą dołączyć do eventu niezależnie od miejsca zamieszkania czy od stanu swojego zdrowia - jest to więc bardzo bezpieczne rozwiązanie. Transmisje internetowe czy streamingi wydarzeń prowadzone są w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że internauci mogą brać czynny udział w prowadzonych panelach dyskusyjnych. Często też w programach streamingowych znajduje się opcja czatu oraz możliwość bieżącego zadawania pytań.

Profesjonalne studia nagrań i studia wirtualne do produkcji wydarzeń online w Poznaniu wyróżniają się także korzystną lokalizacją.

Usytuowane są one w różnych częściach miasta - zarówno w ścisłym centrum, na jego obrzeżach, tuż obok jeziora oraz w pobliżu ważnych ośrodków komunikacyjnych, takich jak Dworzec PKP czy Port Lotniczy. Z pewnością więc wśród tak bogatej oferty obiektów każdy znajdzie najbardziej odpowiednią dla siebie przestrzeń, dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Organizacja wydarzeń online w Poznaniu to znakomity pomysł

- wszystkie studia nagrań zostały tam dopracowane nawet w najmniejszym detalu, co oczywiście przekłada się na sukces każdego przedsięwzięcia. Jeśli więc Twoim zadaniem jest zorganizowanie konferencji online w Poznaniu albo szukasz najlepszego miejsca na obsługę webinarów, to nie musisz się martwić. Obiekty biznesowe w tym mieście bardzo szybko i skutecznie zareagowały na przeniesienie branży MICE do przestrzeni internetowej, więc można w nich liczyć na wiele profesjonalnych rozwiązań. Transmisje internetowe wydarzeń, takich jak szkolenia czy warsztaty nie stanowią tam absolutnie żadnego problemu - opisane wcześniej sprzęty multimedialne są naprawdę wysokiej jakości i pozwalają na prowadzenie wielogodzinnych spotkań w formie zdalnej. Wszystkie te fakty w połączeniu z atrakcyjnością Poznania sprawiają, że wspólnie możemy wejść w nowy etap organizacji i obsługi eventów biznesowych. Obiekty te poza oferowaniem specjalnych pomieszczeń do organizacji wydarzeń online, proponują też często szereg innych usług, takich jak gastronomia czy komfortowe miejsca noclegowe. Czekają tam także liczne udogodnienia, takie jak m.in. miejsca parkingowe, siłownia czy znajdujące się w obiektach strefy relaksu (w formie chociażby biblioteczek, saun, basenów czy rozległych terenów zielonych tuż obok budynku). Jest to więc kompleksowe podejście do nowoczesnej formy spotkań biznesowych. I trzeba przyznać - bardzo skuteczne.

Dzięki temu podejściu możliwa jest organizacja nawet kilkudniowych wydarzeń online w Poznaniu.

A wszystko to w odpowiednich warunkach i na bardzo wysokim poziomie. Znajdź więc najlepsze dla siebie miejsce i zaskocz gości nowoczesną formą konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij