Znajdź wyjątkowy obiekt na Twoje wydarzenie
Pokaż wyszukiwarkę
Wyświetl obiekty na mapie
Sortuj
Sale konferencyjne Szczecin - Hotel Dana Business & Conference
 • Liczba sal konferencyjnych
  5
 • Największa sala konferencyjna
  265
 • Liczba miejsc noclegowych
  0
Hotel ****

Hotel Dana Business & Conference

Szczecin

Hotel Dana to luksusowy hotel 4-gwiazdkowy w centrum Szczecina. Na Gości czeka 5 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 360 m2.

Sale konferencyjne Szczecin - Novotel Szczecin Centrum
 • Liczba sal konferencyjnych
  9
 • Największa sala konferencyjna
  180
 • Liczba miejsc noclegowych
  232
Hotel ****

Novotel Szczecin Centrum

Szczecin

4-gwiazdkowy hotel z atrakcyjną ofertą daje możliwość wypoczynku w komfortowych pokojach, relaksu nad basenem oraz organizacji eventu do 180 osób.

Sale konferencyjne Szczecin - Radisson Blu Hotel Szczecin
 • Liczba sal konferencyjnych
  7
 • Największa sala konferencyjna
  300
 • Liczba miejsc noclegowych
  708
Hotel ****

Radisson Blu Hotel Szczecin

Szczecin

Pierwszy w Polsce hotel Radisson Blu to gwarancja doświadczenia, profesjonalizmu i zaangażowania. Obiekt dysonuje nowoczesnym zapleczem szkoleniowym, w tym salą na wystawne ...

Rekomendowany Sale konferencyjne Szczecin - Park Hotel Business & Pleasure
 • Liczba sal konferencyjnych
  2
 • Największa sala konferencyjna
  130
 • Liczba miejsc noclegowych
  60
Hotel ****

Park Hotel Business & Pleasure

Szczecin

Obiekt funkcjonujący pod postacią odnowionego dworku zaskakuje perfekcyjną kombinacją historii ze stylem nowoczesnym. Hotel poza klimatycznymi pokojami, posiada też SPA i ...

Szczecin to odpowiednie miasto na organizację konferencji online. Znajdują się w nim wysokiej klasy obiekty biznesowe, które w kompleksowy sposób podchodzą do wszelkich eventów. Miejsca na konferencję i szkolenie w Szczecinie to najczęściej hotele o zróżnicowanym standardzie, centra kultury, centra szkoleniowo-konferencyjne czy restauracje. Z pewnością więc każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Wydarzenia online w Szczecinie

można zorganizować w różnych częściach miasta - zarówno w ścisłym centrum, jak i na jego obrzeżach oraz w cichej, spokojnej okolicy. Obiekty te proponują nowoczesne udogodnienia i specjalne sale, które sprzyjają profesjonalnej organizacji eventów. Można w nich liczyć m.in. na studia wirtualne, studia nagrań, greenboxy czy sale konferencyjne zaaranżowane w taki sposób, by spełniać rolę miejsca na organizację webinarów czy innych wydarzeń online.

Obiekty konferencyjne w Szczecinie

świadczą kompleksowe usługi organizacyjne, oferując nie tylko odpowiednie sale do produkcji wydarzeń online. Mają one w swojej ofercie również komfortowe miejsca noclegowe w pokojach i apartamentach, a także proponują znakomite usługi gastronomiczne. Menu restauracji najczęściej oparte jest na tradycyjnych daniach kuchni polskiej i międzynarodowej.

W Szczecinie można organizować szereg wydarzeń w formie online.

Mogą to być przede wszystkim webinary, wykłady zdalne, szkolenia przez internet, briefingi prasowe czy wszelkiego rodzaju streamingi. Transmisje internetowe na żywo w Szczecinie można prowadzić ze wszystkich konferencji, koncertów, wykładów, sympozjów, szkoleń czy koncertów. Streamingi wydarzeń cieszą się bardzo dużą popularnością i są nieodłącznym elementem wydarzeń hybrydowych. Posiadają one wiele zalet, m.in. dając możliwość udziału osobom z różnych zakątków kraju i świata. Jest to wygodna forma, która wymaga wyłącznie dobrej sieci Internetu oraz chęci uczestnictwa.

Organizując transmisję online wydarzeń w Szczecinie

można dotrzeć do znacznie większej liczby odbiorców. Jako że Szczecin usytuowany jest w północno-zachodniej części kraju, to dojazd do niego np. z Krakowa wiąże się z wielogodzinną podróżą. Rozszerzenie więc wydarzeń o formę cyfrową pozwala znacząco zaoszczędzić czas, a przy tym dotrzeć do takiej rzeszy odbiorców, które być może w inny sposób nie dowiedziałyby się o konkretnym evencie.

Nowoczesne studio nagrań oraz studio multimedialne w Szczecinie

wyposażone jest we wszystkie niezbędne sprzęty, bez których event nie miałby szansy się odbyć. Można w nich liczyć m.in. na profesjonalne projektory, ekrany, komputery, kamery, systemy oświetleniowe i nagłośnieniowe, a także bezprzewodową, niezawodną sieć Internetu. Ponadto, każde studio online w Szczecinie jest klimatyzowane, co pozwala na pracę w komfortowych warunkach o każdej porze roku, nawet podczas największych upałów.

Organizacja wydarzeń online w Szczecinie

jest oparta przede wszystkim na wsparciu kompetentnej i doświadczonej obsługi. Dzięki temu nie musisz martwić się o kwestie techniczne - pomocna obsługa na pewno pojawi się, gdy któryś ze sprzętów przestanie działać lub się zawiesi. Takie sytuacje się zdarzają - w końcu to tylko sprzęty. Ponadto, obiekty często współpracują ze specjalistami od grafiki czy dźwięku, którzy są w stanie przygotować odpowiednią oprawę każdego przedsięwzięcia. Przykładowo - dużą popularnością cieszą się ostatnio mappingi 3D, które znacząco uświetniają każde spotkanie, czyniąc je wyjątkowym i niezapomnianym. Zdecydowanie warto postawić na efekty audiowizualne, które przekładają się na pozytywne odczucia wśród gości.

Jeśli zastanawiasz się, czy warto zorganizować event online w Szczecinie, to przedstawiamy kilka zalet, które z tego wynikają.

Po pierwsze, wydarzenie przeniesione do formatu cyfrowego, trafia do bardzo wielu nowych uczestników. Po drugie, nie jest ono substytutem, ale rozszerzeniem dotychczasowych spotkań w formie fizycznej. Otóż transmisja wydarzeń online odbywa się w czasie rzeczywistym i pozwala gościom na czynne branie udziału w dyskusji. Otóż w programach do streamingu znajduje się nawet czat, na którym można zadawać pytania i rozmawiać z prelegentami. To świetne rozwiązanie na miarę XXI wieku, które bez wątpienia rozpoczyna nową erę spotkań. Sale konferencyjne w Szczecinie są więc nie tylko przestrzenią na inspirujące spotkania firm z okolicy, ale i międzynarodową areną do inspirujących spotkań w przestrzeni cyfrowej.

Wydarzenia online w Szczecinie

to innowacyjna forma spotkań, które zdecydowanie są przyszłością branży biznesowej, edukacyjnej i artystycznej. Pozwalają one patrzeć na eventy przez pryzmat nowoczesności i dostosowywania rynku do aktualnych potrzeb klientów i gości. Jesteśmy pewni, że znajdziesz tam najlepsze miejsce do organizacji konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Niezależnie od tego czy szukasz hotelu w Szczecinie, sali konferencyjnej czy interesuje Cię może studio wirtualne - wszystko to znajdziesz na naszej stronie. Oferta tych obiektów przemyślana została pod kątem nawet najbardziej wymagających klientów.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz