Znajdź wyjątkowy obiekt na Twoje wydarzenie
Pokaż wyszukiwarkę
Wyświetl obiekty na mapie
Sortuj
Rekomendowany Sale konferencyjne Toruń - Copernicus Toruń Hotel
  • Liczba sal konferencyjnych
    16
  • Największa sala konferencyjna
    800
  • Liczba miejsc noclegowych
    310
Hotel *****

Copernicus Toruń Hotel

Toruń

Spotkanie, szkolenie czy wyjazd firmowy zorganizowane w Copernicus Toruń Hotel to gwarancja najwyższego poziomu obsługi, rewelacyjnego cateringu i wypoczynku w SPA.

Obiekty konferencyjne w Toruniu to korzystnie zlokalizowane, wielofunkcyjne oraz warte uwagi miejsca. Zostały one dostosowane do organizacji nawet najbardziej wymagających wydarzeń biznesowych, edukacyjnych oraz artystycznych. W Toruniu z powodzeniem zorganizujesz także eventy online, które bez wątpienia są przyszłością całej branży MICE.

W Toruniu czekają na Ciebie świetne miejsca na konferencję, które zdecydowanie świadczą swoje usługi na bardzo wysokim poziomie. Znajduje się tam wiele sal biznesowych, a także niejedno studio multimedialne i studio wirtualne. Przestrzenie te są odpowiednim tłem na organizację eventów hybrydowych w Toruniu oraz konferencji online.

Wydarzenia online w Toruniu

mogą przyjmować różne formy. Przede wszystkim są to wspomniane wcześniej wydarzenia hybrydowe. Polegają one na łączeniu fizycznej obecności w sali z uczestnictwem w formie zdalnej. Jak to dokładnie działa? Otóż obraz i dźwięk z sali streamingowany jest do przestrzeni cyfrowej - najczęściej w czasie rzeczywistym.

Transmisje internetowe na żywo Toruń

mogą dotyczyć wszelkiego rodzaju kongresów, konferencji, szkoleń, wykładów, sympozjów, a także uroczystych gal i jubileuszów. Wydarzenia online mogą także przyjmować formy wyłącznie cyfrowe. Każde studio multimedialne w Toruniu pozwala na organizację briefingów prasowych, webinarów, szkoleń przez Internet oraz prezentacji, pokazów i reklam.

Sale konferencyjne oraz studio nagrań w Toruniu

to nowoczesna, wysoce komfortowa i w pełni wyposażona przestrzeń do eventów online. Znajdują się w nich niezbędne multimedia, takie jak m.in. projektory, tablice multimedialne, ekrany, green screeny, greenboxy, flipcharty, zestawy nagłośnieniowe z mikrofonami, zestawy oświetleniowe, kamery oraz szybkie sieci Internetu. Każde to pomieszczenie jest klimatyzowane, co pozwala na komfortową pracę o każdej porze roku, nawet podczas największych upałów. Należy zaznaczyć, że nad prawidłowym działaniem wyżej wymienionych sprzętów czuwa profesjonalna obsługa obiektu, zapewniając pełne wsparcie techniczne. To świetna wiadomość dla tych, którzy odczuwają stres na myśl o obsłudze sprzętów multimedialnych. Wniosek więc brzmi następująco - produkcja wydarzeń online w Toruniu to bowiem czysta przyjemność oraz gwarancja sukcesu.

Live streaming Toruń

jest nowoczesnym rozwiązaniem, które pozwala także na transmisję online koncertów. Co ważne, w profesjonalnych programach do streamingu zwykle istnieje funkcja czatu, na którym internauci mogą dzielić się swoimi wrażeniami czy zadawać pytania organizatorom i artystom. Jest to absolutnie fantastyczny, przyszłościowy zabieg.

Sale konferencyjne w Toruniu

usytuowane są w różnych częściach miasta. Znajdują się zarówno w ścisłym centrum, jak i na obrzeżach oraz w cichej i spokojnej okolicy. Mamy więc pewność, że każdy znajdzie tam odpowiedni dla siebie obiekt, który będzie odpowiadał wszystkim wymaganiom.

Miejsca na konferencję w Toruniu

różnią się także pod względem wielkości, standardu oraz typu obiektu. Czekają tam m.in. hotele (w tym hotele SPA i 5-gwiazdkowe), obiekty szkoleniowo-wypoczynkowe, znakomite restauracje oraz pensjonaty. Zdecydowana większość tych miejsc w kompleksowy sposób podchodzi do organizacji wydarzeń. Oznacza to, że poza oferowaniem sal biznesowych i studia multimedialnego, proponują one też zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe - w postaci pokoi i apartamentów. W Toruniu bowiem nie tylko zorganizujesz wysokiej klasy event online, ale i zrelaksujesz się po pracy. Szczególnie, że w mieście tym czeka sporo atrakcji - zarówno dla miłośników aktywnego spędzania czasu, jak i dla fanów wypoczynku.

Organizacja wydarzeń online w Toruniu

ma bardzo wiele zalet. Po pierwsze, miasto to jest znakomicie usytuowane, a odpowiednia infrastruktura pozwala na szybki dojazd do niego. Po drugie, znajdujące się w nim obiekty biznesowe znacząco wyróżniają się jakością proponowanych usług. Po trzecie, właściciele obiektów wraz z ich obsługą idą z duchem czasu i wciąż aktualizują swoją ofertę do aktualnych potrzeb rynku. Jedną z nich jest obecnie organizacja wydarzeń w przestrzeni internetowej. Trzeba przyznać, że Toruń świetnie radzi sobie z nowym wyzwaniem.

Studio wirtualne Toruń

to także odpowiednia przestrzeń na realizację różnego rodzaju projektów biznesowych. Poza webinarami oraz briefingami prasowymi możesz tam stworzyć podcasty, reklamy oraz nagrać prezentacje różnych produktów i usług. Pomieszczenia te, jak widać, są wielofunkcyjne i przystosowane do realizacji wszelkich możliwych wyzwań. Jeśli więc szukasz odpowiedniego miejsca na organizację wydarzenia online w Toruniu, to zachęcamy do zapoznania się z prezentacjami obiektów na naszej stronie. Umieszczone są tu najlepsze obiekty, które przyciągają uwagę nawet najbardziej wymagających klientów. W końcu powstały one po to, by w bezpiecznych i wygodnych warunkach móc tworzyć wszelkie spotkania biznesowe. Obiekty te pozwalają na organizację wydarzeń skrojonych na każdą kieszeń - a wszystko to ze wsparciem profesjonalnej obsługi.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz