Znajdź wyjątkowy obiekt na Twoje wydarzenie
Pokaż wyszukiwarkę
Wyświetl obiekty na mapie
Sortuj
Sale konferencyjne Wrocław - Scandic Wrocław
 • Liczba sal konferencyjnych
  10
 • Największa sala konferencyjna
  260
 • Liczba miejsc noclegowych
  328
Hotel ****

Scandic Wrocław

Wrocław

Świadome spotkanie to główna idea centrum konferencyjnego Scandic Wrocław. Obiekt tworzy idealną przestrzeń dla biznesu, dbając o komfort, jak i ekologię.

Sale konferencyjne Wrocław - The Bridge Wroclaw MGallery
 • Liczba sal konferencyjnych
  9
 • Największa sala konferencyjna
  400
 • Liczba miejsc noclegowych
  368
Hotel *****

The Bridge Wroclaw MGallery

Wrocław

Lifestylowy, pięciogwiazdkowy hotel na wrocławskim Ostrowie Tumskim zachwyca nie tylko swoją architekturą, ale również nowoczesnymi rozwiązaniami i pełnią komfortu.

Sale konferencyjne Wrocław - Hotel Śląsk***
 • Liczba sal konferencyjnych
  6
 • Największa sala konferencyjna
  320
 • Liczba miejsc noclegowych
  100
Hotel ***

Hotel Śląsk***

Wrocław

Ten nowoczesny obiekt konferencyjny to miejsce stworzone dla biznesu. Kompleksowość usług, profesjonalizm oraz dbałość o każdy detal to gwarancja powodzenia każdego,

Rekomendowany Sale konferencyjne Wrocław - Ibis Styles Wrocław Centrum
 • Liczba sal konferencyjnych
  13
 • Największa sala konferencyjna
  550
 • Liczba miejsc noclegowych
  266
Hotel ***

Ibis Styles Wrocław Centrum

Wrocław

W samym centrum miasta znajduje się nowoczesny Hotel Ibis Styles Wrocław Centrum, który posiada bogate zaplecze tanich sal konferencyjnych i szkoleniowych.

Sale konferencyjne Wrocław - Hotel Monopol Wrocław
 • Liczba sal konferencyjnych
  5
 • Największa sala konferencyjna
  100
 • Liczba miejsc noclegowych
  242
Hotel *****

Hotel Monopol Wrocław

Wrocław

Hotel Monopol to łącznie 5 sal na spotkania dla nawet 100 uczestników. Dzięki wsparciu technicznemu i profesjonalnemu wyposażeniu stanowi miejsce na owocne spotkania biznesowe...

Rekomendowany Sale konferencyjne Wrocław - Haston City Hotel
 • Liczba sal konferencyjnych
  17
 • Największa sala konferencyjna
  600
 • Liczba miejsc noclegowych
  220
Hotel ****

Haston City Hotel

Wrocław

Haston City to imponująca przestrzeń, która sprosta każdym oczekiwaniom. W swej ofercie posiada 14 sal szkoleniowych z możliwością łączenia, w których przeprowadzić można ...

Rekomendowany Sale konferencyjne Wrocław - Hotel HP Park Plaza
 • Liczba sal konferencyjnych
  10
 • Największa sala konferencyjna
  180
 • Liczba miejsc noclegowych
  350
Hotel ****

Hotel HP Park Plaza

Wrocław

Wrocław jest miastem odwiedzanym w celach turystycznych i biznesowych. Czterogwiazdkowy Hotel HP Park Plaza dysponuje pokojami, strefą relaksu i zapleczem konferencyjnym.

Rekomendowany Sale konferencyjne Wrocław - WenderEDU Business Center
 • Liczba sal konferencyjnych
  5
 • Największa sala konferencyjna
  106
 • Liczba miejsc noclegowych
  65
Obiekt konferencyjny

WenderEDU Business Center

Wrocław

Na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu znajduje się centrum biznesowe, które oferuje nowoczesne sale konferencyjno - szkoleniowe, noclegi oraz usługi cateringowe.

Pozostałe sale konferencyjne:

Rekomendowany Sale konferencyjne Wrocław - Hotel Europeum
 • Liczba sal konferencyjnych
  4
 • Największa sala konferencyjna
  75
 • Liczba miejsc noclegowych
  77
Hotel *** Hotel Europeum Wrocław

Nowoczesny hotel konferencyjny, położony w sercu Wrocławia. Zapewnia on swoim gościom najwyższą jakość usług, wspaniałą atmosferę oraz profesjonalną organizację wydarzeń

We Wrocławiu znajduje się wiele obiektów biznesowych, w których można zorganizować szereg wydarzeń, takich jak konferencje, szkolenia, pokazy, prezentacje, sympozja czy jubileusze. Miejsca te świetnie sprawdzają się także podczas organizacji wydarzeń online. Zostały one dostosowane do współczesnych potrzeb branży MICE, a więc do przeniesienia spotkań w przestrzeń internetową. Jest to możliwe m.in. dzięki odpowiednim salom.

Event online we Wrocławiu

zorganizujesz w specjalnym studio wirtualnym, w green boxach oraz w studio nagraniowym - w zależności oczywiście od Twoich potrzeb. Dodatkowo, obiekty te wyposażone zostały w profesjonalne sprzęty, które umożliwiają chociażby streaming konferencji i szkoleń. Transmisje live wydarzeń to świetna wiadomość dla osób, które nie mają możliwości fizycznego pojawienia się w obiekcie, co jednocześnie przecież jest absolutną przyszłością całej branży MICE. Branie udziału w wydarzeniu jest możliwe z własnego domu, a nawet z innego kontynentu. Takie udogodnienie nie jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby współczesnego - nie tylko pandemicznego - świata. Jeśli więc szukasz odpowiedniego miejsca na organizację eventu online, to we Wrocławiu znajdziesz je w powodzeniem.

Podstawą wysokiej jakości wydarzeń online są odpowiednie sprzęty multimedialne.

Hotele konferencyjne we Wrocławiu są w pełni wyposażone. Znajdują się w nich wysokiej jakości projektory, ekrany, tablice multimedialne, kamery, mikrofony reporterskie, green screeny a także profesjonalne systemy oświetleniowe i nagłośnieniowe. Nie można także zorganizować eventu online bez szybkiej sieci Internetu. Nowoczesne studia multimedialne we Wrocławiu obsługiwane są przez doświadczonych specjalistów, którzy poza nadzorowaniem prawidłowego działania sprzętów, często są też w stanie stworzyć wyjątkową oprawę każdego przedsięwzięcia. Zajmują się oni mapowaniem przestrzeni, tworzeniem wizualizacji 3D a także innych form wizualno-dźwiękowych, które w doskonały sposób uświetniają każde wydarzenie. W taki sposób bez wątpienia wyróżnisz się spośród konkurencji, co na pewno docenią wszyscy goście.

Eventy online we Wrocławiu mogą przyjmować różne formy.

Bez problemu zorganizujesz tam zajęcia i wykłady zdalne, briefingi prasowe, a także konferencje online, webinary oraz warsztaty. Dodatkowo, możesz zorganizować transmisję internetową na żywo z różnego rodzaju gal, otwarć, prezentacji produktów, sympozjów czy szkoleń i konferencji. Do takich wydarzeń można dołączyć z każdego miejsca na świecie i w czasie rzeczywistym brać czynny udział w całym evencie. Specjalne programy do obsługi streamingów pozwalają uczestnikom na zadawanie pytań, na bycie prelegentem, a także na branie udziału w panelu dyskusyjnym po wystąpieniach.

Organizacja eventów biznesowych online

to jedna z najnowocześniejszych form rozwoju przedsiębiorstw, która z pewnością pozostanie w branży spotkań na długie lata.

Każde studio nagrań we Wrocławiu

usytuowane zostało w korzystnej lokalizacji. Miejsc tych jest naprawdę bardzo dużo - mieszczą się one zarówno w obrębie ścisłego centrum, a także na obrzeżach miasta. Część z nich znajduje się tuż obok najistotniejszych punktów komunikacyjnych i turystycznych, takich jak chociażby Dworzec PKP, Lotnisko, Ostrów Tumski czy Wrocławskie ZOO & Afrykarium, co oznacza, że z powodzeniem można tam znaleźć obiekt dostosowany do indywidualnych preferencji. Obiekty te różnią się od siebie standardem, wielkością, ceną oraz oczywiście ofertą usług.

Wydarzenia online we Wrocławiu cieszą się coraz to większą popularnością

- organizatorzy dostrzegają w tej formie niesamowity potencjał. Przede wszystkim są to eventy bezpieczne oraz wygodne. Dla przedsiębiorców i firm organizujących takie wydarzenia jest to szansa na dotarcie do znacznie większej liczby odbiorców, a dla uczestników na poszerzanie wiedzy bez wychodzenia z domu i pomimo wszelkich ograniczeń. Tak naprawdę wystarczy urządzenie multimedialne z dobrą siecią Internetu oraz oczywiście chęci.

Wszystkie sale konferencyjne i studia online,

które mieszczą się we Wrocławiu, przemyślane zostały pod kątem nawet najbardziej wymagających klientów, którzy cenią profesjonalną obsługę, nowoczesne rozwiązania a przy tym oczywiście wygodę. Poza oferowaniem przestrzeni typowo biznesowych, w obiektach można także liczyć na miejsca noclegowe, na zaplecze gastronomiczne, a także na wiele udogodnień, takich jak m.in. miejsca parkingowe czy strefy do wypoczynku w postaci siłowni, baru, boiska sportowego czy usług SPA & Wellness. Organizacja wydarzeń online w takich okolicznościach jest niewątpliwą gwarancją sukcesu i zadowolenia. Jeśli więc chcesz iść z duchem czasu oraz skupić się na produkcji wydarzeń online we Wrocławiu, to koniecznie zapoznaj się z ofertą powyższych obiektów. Wśród nich z pewnością odnajdziesz to najbardziej odpowiednie miejsce, które nie tylko pozwoli rozwinąć się Twojej firmie, ale i dostarczy Ci ogromnej satysfakcji

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz