Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Konin

wyślij zapytanie

Opis obiektu

Hotel Konin to obiekt szkoleniowy, który mieści się w pięknym mieście w województwie wielkopolskim – Koninie przy Alei 1-go Maja. Położenie niedaleko centrum miasta sprawia, że Hotel Konin to doskonałe miejsce na różnego typu spotkania o charakterze biznesowym – konferencje, szkolenia, prezentacje, narady czy zebrania. Standard oferowany przez hotel na pewno spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości biznesowych.

Obiekt oferuje noclegi w komfortowych pokojach o standardzie dwugwiazdkowym, trzygwiazdkowym oraz w pokojach ekonomicznych. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Niektóre pokoje są klimatyzowane. Wszyscy goście mają dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu.

Hotel Konin posiada także centrum konferencyjne. Sala szkoleniowa może ugościć nawet piętnastu uczestników spotkania. Na miejscu można skorzystać ze sprzętu multimedialnego, który pomoże przeprowadzić udaną prezentaję.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Liczba
    miejsc noclegowych: 0

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Hotel Konin to doskonały obiekt konferencyjny położony w jednym z ważniejszych miast województwa wielkopolskiego, Koninie. Można tutaj szybko i wygodnie dotrzeć samochodem.

Liczba miejsc w ustawieniu
  Teatr Podkowa Szkoła

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });