Szybkie wyszukiwanie

Krakowski Plener

Sprawdź dostępność przejdź na stronę www
 • 1 Liczba sal
 • 60 Największa
  sala konferencyjna:
 • 0 Liczba miejsc
  noclegowych:
 • 100 Liczba miejsc
  parkingowych
  • Dodatkowe udogodnienia:

  • Obiekty konferencyjne z parkingiem Obiekty konferencyjne z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Na parterze Krakowskiego Pleneru mieści się nowoczesna sala konferencyjna mogąca obsłużyć grupy liczące do 60 osób. Swobodna przestrzeń umożliwia dowolny układ stołów i krzeseł, dzięki czemu organizatorzy mogą dostosować salę do rodzaju spotkania, szkolenia, konferencji, prezentacji, a także zrealizować niezapomniane przyjęcie, imprezę integracyjną, wigilię dla pracowników lub bankiet. Sala posiada dostęp do naturalnego światła oraz niezbędne wyposażenie.

Do dyspozycji gości są łazienki przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i posiadających ograniczenia ruchowe. Z sali konferencyjnej można wyjść bezpośrednio na teren zielony oraz do ogródka kawiaraniano-piwnego.

Duży, zadbany teren umożliwia rozstawienie namiotu eventowego dla 200-300 osób, dzięki czemu jest to idealne miejsce na bankiet, galę lub imprezę firmową. Trawnik świetnie sprawdzi się także podczas wystaw, pokazów oraz pod strefę chillout dla gości. 

Sala konferencyjna

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr
60
Podkowa
40
Szkoła
30

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
---
Wysokość (m)
---

Opis obiektu

Centrum Targowe i Konferencyjno-Rekreacyjne Krakowski Plener mieści się 10 km od Rynku Głównego w Krakowie, na terenie miasta, w pięknej, naturalnej scenerii pól uprawnych i rzeki Baranówka. Niedaleko znajduje się Zalew Zesławicki. 

Obiekt idealnie nadaje się na targi, pokazy, prezentacje w plenerze - na wolnym powietrzu. Utwardzone dróżki i tereny zielone umożliwiają organizowanie np. prezentacji różnego typu maszyn budowlanych, transportowych itp. Świetne miejsce na pokazy zwierząt - psów, koni itp.

Budynek z salą restauracyjną o łącznej powierzchni eventową  700 m2 na trzech poziomach obejmuje salę konferencyjno-bankietową z zapleczem kuchennym.

Powierzchnia działki zagospodarowana jest na:

 • teren zielony o wymiarach 45 x 30 m,
 • teren nad rzeką o wymiarach 20 x 40 m,
 • utwardzony parking o wymiarach 40 x 60 m z 2 wjazdami, 
 • ogródek kawiarniano-piwny z grillem. 

To doskonałe miejsce dla organizatorów targów plenerowych, szkoleń, bankietów i konferencji, którzy poszukują atrakcyjnej lokalizacji na spotkanie w Krakowie. Ogromnym atutem jest rozległy teren wokół obiektu, gdzie można zorganizować warsztaty na świeżym powietrzu lub atrakcje integracyjne.

Nowoczesna sala konferencyjna dla 60 osób posiada wyjście do ogrodu oraz niezbędne wyposażenie. Ponadto, gościom udostępniona jest w pełni wyposażona kuchnia, gdzie można przygotować poczęstunek cateringowy lub lunch dla uczestników spotkań. 

Pokoje

Namiot z przeznaczeniem na mini salę konferencyjną z funkcją bankietową. 

Wymiary namiotu 10 x 6 m może pomieścić 20 - 25 osób.

Tutaj w ścisłym gronie można przeprowadzić trudne rozmowy, które dzięki specyficznej atmosferze tego miejsca staną się o wiele łatwiejsze. 

Cały wystrój przypomina łono natury, a widoki zielonych terenów podkreślają ten nastrój.

Zorganizowany bankiet na zakończenie spotkania pozostawi niezapomniane wrażenie tego miejsca.

Restauracja

Ogródek kawiarniano-piwny  "LA PALETTE GARDEN"

Dużą atrakcją tego miejsca jest ogródek, w którym można na świeżym powietrzu pod parasolami spędzić wolny czas. Komfortowe siedzenia wykonane z palet wyścielone pufami sprawiają, że tutaj zapomina się o troskach życia codziennego. 

Do tego dochodzą serwowane wspaniałe drinki, schłodzone piwo z Kampanii Piwowarskiej oraz zmrożona lemoniada. Na przekąskę do wyboru są różnorodne potrawy z grilla.

Wszystkie te atrakcje gwarantujemy w czasie trwania kursokonferencji.

Mieszkańców Krakowa zapraszamy:

 • w piątek od 15 do 23
 • w sobotę i niedzielę od 12 do 23

Sobota i niedziela w godzinach południowych i popołudniowych jest to miejsce szczególnie ulubione dla rodzin z małymi dziećmi.

LA PALETTE GARDEN cieszy się popularnością wśród rowerzystów, którzy znajdują tutaj miejsce na dłuższy lub krótszy odpoczynek.

Usługi dodatkowe

Porośnięty trawą obszar wokół budynku posiada 45 x 30 m. Wzdłuż niego prowadzi betonowa droga zakończona zejściem na teren nadrzeczny. Jest to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego rodzaju imprez plenerowych, pokazów, wstaw oraz warsztatów na świeżym powietrzem.

Zaletą wydarzeń na powietrzu jest swobodna przestrzeń oraz przyjazna atmosfera, którą można podkreślić leżakami lub drewnianymi paletami. Jednocześnie organizator ma dostęp do prądu i wody. Na gości zmotoryzowanych czeka utwardzony parking mający ponad 2400 m2. Na miejsce można dojechać również autobusem miejskim.

Obiekt posiada w pełni wyposażoną kuchnię, w której można zorganizować poczęstunek dla gości, a także klimatyczny ogródek kawiarniano-piwny La Palette Garden, gdzie można cieszyć się aromatyczną kawą, schłodzonym piwem oraz grillowanymi daniami.  

Duży parking oprócz podstawowej jego roli można wykorzystać na różnego typu zloty i zjazdy samochodowe i motocyklowe oraz na prezentacje różnego rodzaju ciężkiego sprzętu i maszyn. 

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~3.95 km
Hotel Centrum ****
Hotel Centrum ****

Kraków

Zobacz
~5.02 km
HOTEL SWING
HOTEL SWING

Kraków

Zobacz
~7.25 km
Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego
Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego

Kraków

Zobacz
~7.27 km
Hotel Krakus
Hotel Krakus

Kraków

Zobacz
~8.18 km
Sala Konferencyjna Fronton Office Center
Sala Konferencyjna Fronton Office Center

Kraków

Zobacz
~8.49 km
Ukryty Pałacyk Europejski
Ukryty Pałacyk Europejski

Kraków

Zobacz
~8.54 km
Hotel Polonia Kraków
Hotel Polonia Kraków

Kraków

Zobacz
~3.95 km
Hotel Centrum ****
Hotel Centrum ****

Kraków

Zobacz
~5.02 km
HOTEL SWING
HOTEL SWING

Kraków

Zobacz
~7.25 km
Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego
Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego

Kraków

Zobacz
~7.27 km
Hotel Krakus
Hotel Krakus

Kraków

Zobacz
~8.18 km
Sala Konferencyjna Fronton Office Center
Sala Konferencyjna Fronton Office Center

Kraków

Zobacz
~8.49 km
Ukryty Pałacyk Europejski
Ukryty Pałacyk Europejski

Kraków

Zobacz
~8.54 km
Hotel Polonia Kraków
Hotel Polonia Kraków

Kraków

Zobacz

Komentarze (1 wypowiedzi)

obiekt: Krakowski Plener
 • 5

La Palette Garden łączy ze sobą sielankowy klimat Zesławic z nowoczesnym letnim ogródkiem oraz zapleczem konferencyjnym z dużym, zielonym terenem plenerowym. Miałam okazję organizować tam przyjęcie okolicznościowe na 35 osób. Wystrój oraz wyposażenie letniego namiotu na zielonym terenie przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Dodatkowym atutem była możlwiość wynajmu terenu na wyłączność oraz wszelkie udogodnienia dla organizacji imprezy zamkniętej. Specjalnie pod iorganizację przyjęcia został przygotowany letni open bar z autorskimi drinkami oraz przepyszną, domową lemoniadą. Do tego przemiła obsługa zaserwowała nam smaczne dania z grilla oraz przekąski. Szczerze polecam to miejsce zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla grup zorganizowanych. Z pewnością wrócę tam jeszcze nie raz:)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij