Hala sportowa/stadion

TAURON Arena Kraków

4
Liczba sal
20400
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

TAURON Arena Kraków to nie tylko miejsce muzycznych i sportowych widowisk, ale również przestrzeń dla biznesu. W Małej Hali o powierzchni 1750 m2 zorganizować można wydarzenia na 1400 osób w układzie teatralnym. Daje to duże pole możliwości i organizowane są tu większe wydarzenia biznesowe, jak kongresy, konferencje i prezentacje. Jest to również doskonałe miejsce na targi o różnorodnej tematyce. Dzięki 11-metrowej wysokości można do hali wprowadzić duże przedmioty. Bardziej kameralne spotkania biznesowe do 200 osób, jak szkolenia czy spotkania zarządu przeprowadzić można w dwóch salach konferencyjnych (Zachodniej i Wschodniej) oraz w ekskluzywnych Lożach VIP. Sale konferencyjne można podzielić na dwie mniejsze. We wszystkich pomieszczeniach znajduje się nowoczesny sprzęt multimedialny niezbędny do przeprowadzenia wydarzeń.
Oferujemy też najwyższej, jakości obsługę cateringową. Parking pomieści 1300 samochodów.

TAURON Arena Kraków - Opis obiektu

Najnowocześniejsza i największa Hala widowiskowo sportowa w Polsce jest również miejscem konferencji i sympozjów. Wydarzenia te mogą być organizowane w Dużej Hali, Małej Hali oraz 2 salach konferencyjnych. TAURON Arena Kraków spełnia najwyższe standardy imprezy typu MICE.

Sale konferencyjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny, cały obiekt jest klimatyzowany, a goście mogą skorzystać z ponad 1.300 miejsc parkingowych. Produkcja wydarzenia ma do dyspozycji rozbudowane zaplecze techniczne spełniające najwyższe wymagania.

Kameralne spotkania mogą odbyć się w jednej z prestiżowych Lóż VIP z których goście mogą obserwować trybuny oraz płytę główną Areny. Zapraszamy również do skorzystania z cateringu, spełniającego najwyższe wymagania gwiazd i sportowców występujących w TAURON Arenie Kraków.

 

TAURON Arena Kraków Hala sportowa/stadion / 0 TAURON Arena Kraków Hala sportowa/stadion / 1 TAURON Arena Kraków Hala sportowa/stadion / 2

TAURON Arena Kraków - Restauracja

Na poziomie VIP znajdują się 2 restauracje, oferujące najwyższej jakości obsługę cateringową Państwa spotkań, eventów i konferencji.


TAURON Arena Kraków - Usługi dodatkowe

Zarówno Duża Hala jak i Mała Hala to doskonałe miejsce na zorganizowanie uroczystych bankietów, imprez firmowych, balów charytatywnych, karnawałowych, studniówek, imprez rodzinnych, pikników i eventów reklamowych.

Do organizacji imprez wykorzystać można również obszerne foyer i dwie restauracje na poziomie VIP.
Dodatkową usługą, z jakiej można skorzystać to komfortowe loże VIP z wygodnymi fotelami na trybunach. Zapewniają prywatność i dyskrecje podczas rozmaitych wydarzeń. Można je dowolnie zaaranżować i przeprowadzić prywatne spotkania podczas widowisk, a także w dniach bezimprezowych.

Do dyspozycji organizatorów jest także system multimedialny: największy ekran LED w Europie, znajdujący się na elewacji Areny ( 5100 m2 powierzchni), CUBE, czyli zestaw telebimów pod sufitem Areny oraz ponad 100 ekranów LCD rozmieszczonych na 3 poziomach foyer.

Wokół TAURON Areny Kraków znajdują się szerokie promenady i dużo terenów zielonych.

Cały obiekt i jego otoczenie dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Loże VIP to dodatkowa usługa, z jakiej można skorzystać. Znajdują się w nich komfortowe fotele i dostęp do internetu. Można je dowolnie zaaranżować i przeprowadzić prywatne spotkania podczas widowisk. Zapewniają prywatność i dyskrecje podczas rozmaitych wydarzeń.

Opinie
5.00
4 opinie

Byłaś/eś w obiekcie TAURON Arena Kraków ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
5

Organizacja wydarzenia bez zarzutu. W Tauron Arena Kraków byłam kilka razy ostatnio w Sali Zachodniej podczas konferencji innym razem na koncercie. Zawsze miło wspominam. Profesjonalnie, nowocześnie. Obsługa doskonale wie, jak pracować w trakcie dużych wydarzeń. W ofercie cateringowej konferencji bardzo smaczne jedzenie i pyszna kawa.

5

Hali widowiskowo-sportowej nie trzeba nikomu przedstawiać, każdy też tu bez problemu trafi (o to też nam chodziło podczas wybierania miejsca naszej konferencji). Samo zaplecze konferencyjne jest również na bardzo wysokim poziomie. Sala konferencyjna (Sala Zachodnia) to bardzo profesjonalna sala, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, do tego dochodziło bardzo szybkie łącze internetowe, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. TAURON Arena Kraków jest super!

5

Sale szkoleniowe na hali widowiskowej zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Zwłaszcza, że w przerwie między prelekcjami istnieje możliwość wejścia na trybuny. Samo wyposażenie pomieszczeń było optymalne i bardzo komfortowe. Możliwość zamówienia cateringu zaraz przy rezerwacji sali to doskonała opcja, jeżeli planuje się większe wydarzenie.

5

Tauron Arena to bardzo efektowne miejsce jako obiekt konferencyjny. Organizwaliśmy tam bankiet firmowy z okazji 50lecia istnienia firmy. Wszyscy byli zachwyceni przestronnym wnętrzem i miłym dla oka otoczeniem, a także możliwościami stadionu. Mogliśmy wykorzystać telebimy, a jedzenie było naprawdę smaczne. Polecam wszystkim, bo warto spróbować czegoś innego niż sale hotelowe.

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Kraków

Open Source
~1.11 km
Open Source Kraków
Tylko ~1.11 km od TAURON Arena Kraków
Centrum Konferencyjne Fabryczna CKF_13
~1.37 km
Centrum Konferencyjne Fabryczna CKF_13 Kraków
Tylko ~1.37 km od TAURON Arena Kraków
Hotel Krakus
~1.83 km
Hotel Krakus Kraków
Tylko ~1.83 km od TAURON Arena Kraków
Multikino Kraków
~2.44 km
Multikino Kraków Kraków
Tylko ~2.44 km od TAURON Arena Kraków
HOTEL SWING
~2.49 km
HOTEL SWING Kraków
Tylko ~2.49 km od TAURON Arena Kraków
Hotel ALF **
~2.65 km
Hotel ALF ** Kraków
Tylko ~2.65 km od TAURON Arena Kraków
Hotel Domus Mater
~2.67 km
Hotel Domus Mater Kraków
Tylko ~2.67 km od TAURON Arena Kraków

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz