NH Poznań
Szybkie wyszukiwanie

Opis obiektu

W Pile, pięknym mieście województwa wielkopolskiego znajduje się Hotel Gromada Piła, wchodzący w skład sieci hoteli Ogólnokrajowej Spółdzielni Turystycznej GROMADA. Obiekt ten z racji na swoje rozbudowane zaplecze konferencyjne oraz techniczne przygotowanie do organizacji spotkań grupowych czy bankietów, oraz ze względu na wielkość i dużą liczbę miejsc noclegowych jest idealnym obiektem na organizację konferencji czy szkolenia.

Hotel Gromada Piła położony jest w samym sercu miasta, w odległości 1 km od dworca PKP i PKS.  Obiekt leży w malowniczym miejscu, tuż przy rzece Gwda. Taka lokalizacja dodaje uroku i daje wiele możliwości wykorzystania wolnego czasu. W okolicy hotelu goście mogą też bawić się w parku linowym, grać w paintball lub przejechać się kolejką wąskotorową. Z racji swojej specyfiki i licznych udogodnień Hotel Gromada Piła jest odpowiedni zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla większych grup. Wykwalifikowany i uprzejmy personel zapewni wysoki poziom obsługi i zagwarantuje, że bez względu na okazję, każdy gość poczuje się wyjątkowo.

  • Największa
    sala konferencyjna: 250
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 350
    • Dodatkowe udogodnienia:

    • Obiekty konferencyjne z parkingiem Obiekty konferencyjne z Wifi

Sale konferencyjne i szkoleniowe

W Hotelu Gromada Piła na zaplecze konferencyjne składa się 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych, które w sumie mają powierzchnię 401 m2. Największa Sala Konferencyjna pomieści nawet 250 osób, natomiast na mniejsze spotkania proponowane są pozostałe sale. Sala Kameralna przeznaczona jest na niewielkie spotkania, w których może uczestniczyć 10 osób. Dzięki różnym rozmiarom pomieszczeń, mogą być one dopasowane do charakteru i specyfiki danego spotkania. Aby zapewnić pełen komfort uczestników oraz zagwarantować sprawną i profesjonalną obsługę, do każdego wydarzenia organizowanego w hotelu, przydzielany jest „opiekun”, który zajmie się wszystkimi sprawami organizacyjnymi oraz stałym nadzorem spotkania, konferencji czy szkolenia.

Wszystkie sale konferencyjne są kompleksowo wyposażone w sprzęt multimedialny. W cenie wynajmu sali do dyspozycji jest rzutnik slajdów, rzutnik pisma, flipchart, TV- video, ekran, nagłośnienie oraz bezprzewodowy internet. Za dodatkową opłatą, na prośbę organizatora, dostępny będzie również rzutnik multimedialny oraz laptop.

Liczba miejsc w ustawieniu
  Teatr Podkowa Szkoła
Sala Konferencyjna 250 200 200
Klub Hotelowy 25 15 ---
Sala Purpurowa 12 --- ---
Sala Nowa 60 40 20
Sala Kameralna 10 10 ---

Pokoje

Hotel Gromada Piła oferuje dużą liczbę miejsc noclegowych w 212 nowoczesnych, komfortowych pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych. Do dyspozycji jest również apartament oraz dwa pokoje dla przystosowane dla osób niepełnosprawnych z opiekunami. Część pokoi urządzona jest w standardzie dwugwiazdkowym, natomiast zdecydowana większość w trzygwiazdkowym. Każdy z nich jest jednak zadbany, czysty i przytulnie urządzony, o co cały czas dba obsługa hotelowa.

Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z kabiną prysznicową, TV kablową oraz dostęp do bezpłatnego internetu bezprzewodowego. Hotel Gromada jest wysokim budynkiem, więc widok z okien pokoi na najwyższych piętrach jest fantastyczny - widać z góry miasto oraz rzekę Gwdę.

Restauracja

W ramach konferencji lub szkolenia w Hotelu Gromada możliwe jest zorganizowanie przerwy kawowej, a także obiadu lub kolacji dla uczestników.

W obiekcie znajduje się także Restauracja, w której serwowane dania są dania kuchni polskiej i europejskiej. Składniki zawsze są świeże, naturalne i sezonowe. Codziennie rano w Restauracji oferowane są śniadania w formie bufetu szwedzkiego, zarówno dla gości hotelowych, jak i dla przyjezdnych. W ramach śniadań podawane jest pieczywo oraz ciasta z własnej piekarni.

W hotelu do dyspozycji gości jest również Kawiarnia Inspiracja, która oferuje pyszną kawę, herbatę, a także przekąski i większe posiłki. Jest to idealne miejsce na odpoczynek w przerwie konferencji lub po jej zakończeniu.

Hotel Gromada Piła oferuje również organizację bankietów, imprez firmowych czy uroczystych kolacji. Menu, które oferowane jest na taki event ustalane jest indywidualnie z klientem.

Usługi dodatkowe

Dodatkowo, w Hotelu Gromada Piła, do dyspozycji gości i uczestników konferencji jest 8-torowy bowling z dyskoteką i salon gier, a także salon fryzjerski i kosmetyczny oraz odnowa biologiczna. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek w hotelu znajduje się studio Galactic Fitness. Możliwa jest także organizacja  wielu atrakcji takich jak: wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, rejs statkiem po Noteci, przejazd kolejką wąskotorową, gra w paintball czy zabawa w parku linowym.

Na terenie obiektu jest też sklep z pamiątkami, kwiaciarnia oraz kiosk, a także, dla zmotoryzowanych, parking strzeżony.

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

~0.68 km
Centrum Biznesowo-Konferencyjne Inwest-Park
Centrum Biznesowo-Konferencyjne Inwest-Park

Piła

Zobacz
~28.77 km
Hotel Smolarnia
Hotel Smolarnia

Trzcianka

Zobacz
~30 km
Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Zacisze
Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Zacisze

Złotów

Zobacz
~48.02 km
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Wielspin
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Wielspin

Wągrowiec

Zobacz
~0.68 km
Centrum Biznesowo-Konferencyjne Inwest-Park
Centrum Biznesowo-Konferencyjne Inwest-Park

Piła

Zobacz
~28.77 km
Hotel Smolarnia
Hotel Smolarnia

Trzcianka

Zobacz
~30 km
Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Zacisze
Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Zacisze

Złotów

Zobacz
~48.02 km
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Wielspin
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Wielspin

Wągrowiec

Zobacz

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".