Szybkie wyszukiwanie

Hotel Gromada Piła

Sprawdź dostępność przejdź na stronę www
 • 5 Liczba sal
 • 250 Największa
  sala konferencyjna:
 • 300 Liczba miejsc
  noclegowych:
 • 120 Liczba miejsc
  parkingowych
  • Dodatkowe udogodnienia:

  • Obiekty konferencyjne z parkingiem Obiekty konferencyjne z Wifi

Sale konferencyjne i szkoleniowe

W Hotelu Gromada Piła na zaplecze konferencyjne składa się 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych, które w sumie mają powierzchnię 401 m2. Największa Sala Konferencyjna pomieści nawet 250 osób, natomiast na mniejsze spotkania proponowane są pozostałe sale. Sala Kameralna przeznaczona jest na niewielkie spotkania, w których może uczestniczyć 10 osób. Dzięki różnym rozmiarom pomieszczeń, mogą być one dopasowane do charakteru i specyfiki danego spotkania. Aby zapewnić pełen komfort uczestników oraz zagwarantować sprawną i profesjonalną obsługę, do każdego wydarzenia organizowanego w hotelu, przydzielany jest „opiekun”, który zajmie się wszystkimi sprawami organizacyjnymi oraz stałym nadzorem spotkania, konferencji czy szkolenia.

Wszystkie sale konferencyjne są kompleksowo wyposażone w sprzęt multimedialny. W cenie wynajmu sali do dyspozycji jest rzutnik slajdów, rzutnik pisma, flipchart, TV- video, ekran, nagłośnienie oraz bezprzewodowy internet. Za dodatkową opłatą, na prośbę organizatora, dostępny będzie również rzutnik multimedialny oraz laptop.

Hotel Gromada Piła - Sala Konferencyjna

Liczba miejsc w ustawieniu
Teatr
250
Podkowa
200
Szkoła
200

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
220 m2
Wysokość (m)
-

Hotel Gromada Piła - Klub Hotelowy

Liczba miejsc w ustawieniu
Teatr
25
Podkowa
15
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
36 m2
Wysokość (m)
-

Hotel Gromada Piła - Sala Purpurowa

Liczba miejsc w ustawieniu
Teatr
12
Podkowa
---
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
33 m2
Wysokość (m)
---

Hotel Gromada Piła - Sala Nowa

Liczba miejsc w ustawieniu
Teatr
60
Podkowa
40
Szkoła
20

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
85 m2
Wysokość (m)
---

Hotel Gromada Piła - Sala Kameralna

Liczba miejsc w ustawieniu
Teatr
10
Podkowa
10
Szkoła
---

Wielkość sali

Powierzchnia (m2)
27 m2
Wysokość (m)
---

Hotel Gromada Piła - Opis obiektu

W Pile, pięknym mieście województwa wielkopolskiego znajduje się Hotel Gromada Piła, wchodzący w skład sieci hoteli Ogólnokrajowej Spółdzielni Turystycznej GROMADA. Obiekt ten z racji na swoje rozbudowane zaplecze konferencyjne oraz techniczne przygotowanie do organizacji spotkań grupowych czy bankietów, oraz ze względu na wielkość i dużą liczbę miejsc noclegowych jest idealnym obiektem na organizację konferencji czy szkolenia.

Hotel Gromada Piła położony jest w samym sercu miasta, w odległości 1 km od dworca PKP i PKS.  Obiekt leży w malowniczym miejscu, tuż przy rzece Gwda. Taka lokalizacja dodaje uroku i daje wiele możliwości wykorzystania wolnego czasu. W okolicy hotelu goście mogą też bawić się w parku linowym, grać w paintball lub przejechać się kolejką wąskotorową. Z racji swojej specyfiki i licznych udogodnień Hotel Gromada Piła jest odpowiedni zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla większych grup. Wykwalifikowany i uprzejmy personel zapewni wysoki poziom obsługi i zagwarantuje, że bez względu na okazję, każdy gość poczuje się wyjątkowo.


Hotel Gromada Piła - Pokoje

Hotel Gromada Piła oferuje dużą liczbę miejsc noclegowych w 175, komfortowych pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych. Do dyspozycji jest również apartament oraz dwa pokoje dla przystosowane dla osób niepełnosprawnych z opiekunami. Część pokoi urządzona jest w standardzie dwugwiazdkowym, natomiast zdecydowana większość w trzygwiazdkowym. Każdy z nich jest jednak zadbany, czysty i przytulnie urządzony, o co cały czas dba obsługa hotelowa.

Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z kabiną prysznicową, TV kablową oraz dostęp do bezpłatnego internetu bezprzewodowego. Hotel Gromada jest wysokim budynkiem, więc widok z okien pokoi na najwyższych piętrach jest fantastyczny - widać z góry miasto oraz rzekę Gwdę.

Hotel Gromada Piła - Restauracja

W ramach konferencji lub szkolenia w Hotelu Gromada możliwe jest zorganizowanie przerwy kawowej, a także obiadu lub kolacji dla uczestników.

W obiekcie znajduje się także Restauracja, w której serwowane dania są dania kuchni polskiej i europejskiej. Składniki zawsze są świeże, naturalne i sezonowe. Codziennie rano w Restauracji oferowane są śniadania w formie bufetu szwedzkiego, zarówno dla gości hotelowych, jak i dla przyjezdnych. W ramach śniadań podawane jest pieczywo oraz ciasta z własnej piekarni.

W hotelu do dyspozycji gości jest również Kawiarnia Inspiracja, która oferuje pyszną kawę, herbatę, a także przekąski i większe posiłki. Jest to idealne miejsce na odpoczynek w przerwie konferencji lub po jej zakończeniu.

Hotel Gromada Piła oferuje również organizację bankietów, imprez firmowych czy uroczystych kolacji. Menu, które oferowane jest na taki event ustalane jest indywidualnie z klientem.

Hotel Gromada Piła - Usługi dodatkowe

Dodatkowo, w Hotelu Gromada Piła, do dyspozycji gości i uczestników konferencji jest 8-torowy bowling z dyskoteką i salon gier, a także salon  kosmetyczny oraz odnowa biologiczna. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek w hotelu znajduje się studio Galactic Fitness. Możliwa jest także organizacja  wielu atrakcji takich jak: wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, rejs statkiem po Noteci, przejazd kolejką wąskotorową, gra w paintball czy zabawa w parku linowym.

Na terenie obiektu jest też sklep z pamiątkami, kwiaciarnia oraz kiosk, a także, dla zmotoryzowanych, parking monitorowany.

Hotel Gromada Piła - Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

~0.3 km
Arche Hotel Piła
Arche Hotel Piła

Piła

Zobacz
~48.66 km
Hotel Odpocznia Resort i Las
Hotel Odpocznia Resort i Las

Jaracz

Zobacz
~0.3 km
Arche Hotel Piła
Arche Hotel Piła

Piła

Zobacz
~48.66 km
Hotel Odpocznia Resort i Las
Hotel Odpocznia Resort i Las

Jaracz

Zobacz

Komentarze (2 wypowiedzi)

obiekt: Hotel Gromada Piła
 • 5

Na służbowy wyjazd Hotel Gromada w Pile idealny. Niezbyt nowoczesny, ale czysty i przyjemny, a co najważniejsze szkolenie na miejscu. Sala w której mieliśmy szkolenie jasna, sporo miejsca, siedzenia wygodne. Nie było problemu z odtworzeniem potrzebnych materiałów, internetem, wszystko przebiegło sprawnie i komfortowo. Pokój też był ok. Smaczne śniadanie rano w dzień wyjazdu a w przerwie szkoleniowej bardzo dobra kawa. Z czystym sumieniem polecam to miejsce.


 • 5

Jak dla mnie bardzo fajny obiekt, który wykorzystywałem nieraz w celach biznesowych. Ma bardzo dobre położenie, tuż nad rzeką Gwdą, co powoduje, że jest tu bardzo uroczo. Bardzo dobry catering w obiekcie, polecam zwłaszcza przepyszną kawę. Sala konferencyjna w pełni profesjonalna i spełniająca wszelkie standardy w tym względzie, super sprzęt multimedialny oraz dobre nagłośnienie i internet. Polecam!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij