Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Obiekty konferencyjne Piła

: znaleziono 5 obiektów

Piła jest nie tylko inspiracją do tekstów piosenek Grabaża, ale również miejscem świetnie nadającym się do organizacji spotkań o charakterze zawodowym. Znajdujące się tam obiekty szkoleniowe zapewniają gościom liczne wygody, takie jak: klimatyzacja, WiFi, nocleg w przestronnych pokojach oraz luksusowych apartamentów.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Piła

 

Pozostałe sale konferencyjne:

Gościniec Rębajło

Gościniec Rębajło

Piła

Inne

Maks. pojemność sali: ---

Liczba sal: 0

Gościniec Rębajło to doskonały obiekt wypoczynkowy i konferencyjny położony w pięknej i zacisznej Pile, który świetnie ...
 
 

Przedsiębiorcy nieustannie chwalą dostępne sale konferencyjne. Odbywające się w nich zebrania kończą się ogromnymi sukcesami i owocują stałą współpracą. Jak widać, nie bez powodu ośrodki szkoleniowe w Pile cieszą się rosnącym zaufaniem.

Sale konferencyjne Piła - FAQ

 

Gdzie w Pile zorganizować konferencję na 250 osób?

Obiekty konferencyjne w Pile oferują różne pod względem wielkości sale biznesowe. Można w nich zorganizować zarówno kameralne spotkania, jak i te znacznie większe, nawet na 250 osób. Tak duże spotkanie z powodzeniem zorganizujesz np. w Hotel Gromada Piła, który znajduje się przy Al. Piastów 15. Obiekt ten ma w swojej ofercie łącznie 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych. Najmniejsza z nich - Sala Kameralna - jest w stanie pomieścić 10 osób, z kolei największa z nich - Sala Konferencyjna - pozwala na zaproszenie 250 osób w ustawieniu teatralnym.

Czy w salach konferencyjnych w Pile znajdują się rzutniki i ekrany?

Sale konferencyjne, które znajdują się w Pilne, zostały dostosowane do organizacji najbardziej wymagających wydarzeń. Potwierdzeniem tego są nowoczesne sprzęty, takie jak rzutniki i ekrany. Poza nimi, w salach znajdują się również flipcharty, tablice multimedialne, systemy nagłośnieniowe i oświetleniowe, mikrofony, klimatyzacja oraz bezprzewodowe sieci Internetu. W niektórych salach znajdują się również laptopy, telewizory, kabiny do tłumaczeń symultanicznych oraz mównice.

Gdzie zorganizować konferencję z noclegiem i wyżywieniem w Pile?

Część obiektów konferencyjnych w Pile świadczy kompleksowe usługi organizacyjne. Oznacza to, że jesteś tam w stanie zrealizować nawet kilkudniowe spotkania z noclegiem i wyżywieniem. Przykładem takiego miejsca jest 4-gwiazdkowy Arche Hotel Piła przy ul. Piłsudskiego 1. Ten nowoczesny obiekt do dyspozycji gości oddaje 158 pokoi 1- oraz 2-osobowych, które są w stanie pomieścić aż 262 osoby. Ponadto, znajduje się tam również wyśmienita Restauracja mARCHEw, w której można skosztować pysznych dań.

Jakie udogodnienia oferują obiekty konferencyjne w Pile?

Obiekty konferencyjne w Pile powstały z myślą o organizacji spotkań biznesowych na bardzo wysokim poziomie. Oferują one m.in. świetnie wyposażone sale oraz oczywiście szereg udogodnień. Goście mogą liczyć np. na miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i autobusów, na smaczny catering, klimatyzowane sale oraz niezwykle pomocną obsługę. W obiektach nie brakuje również miejsca do wypoczynku po spotkaniach oraz przestrzeni do integracji gości. Na pewno każdy znajdzie tam to, czego potrzebuje.

Gdzie zorganizować konferencję w okolicy Piły?

W okolicy Piły znajduje się wiele wartych uwagi miejsc na organizację konferencji i szkoleń. Są to obiekty usytuowane zarówno w dużych miastach, jak i w cichej oraz spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Event w pobliżu Piły zorganizujesz m.in. w Krzyżu Wielkopolskim (np. w klimatycznym obiekcie Pestkownica) czy w miejscowości Jaracz (np. w równie wyjątkowym Hotel Odpocznia Resort i Las). Zdecydowanie więcej inspiracji znajdziesz na naszej stronie, na którą serdecznie zapraszamy!

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij