Zespół Pensjonatów Dolina Białego
Szybkie wyszukiwanie

Ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy Kocierz

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy Kocierz mieści się przy ulicy Beskidzkiej w miejscowości Targanice w województwie śląskim – niedaleko Andrychowa. Obiekt SPA mieści się w cichej dzielnicy w sąsiedztwie przyrody, co sprzyja wypoczynkowi. Otoczenie gór podsuwa wiele możliwości na spędzanie czasu wolnego. Ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy Kocierz to dobre miejsce na spotkania – można w nim organizować szkolenia, konferencje i imprezy okolicznościowe.

Obiekt szkoleniowy, którym jest Ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy Kocierz oferuje swoim gościom komfortowe warunki noclegowe w stylowo urządzonych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizory oraz mają dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego. To idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin i spotkania biznesowe.

Ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy Kocierz to profesjonalny obiekt konferencyjny polecany na konferencje w województwie śląskim. Posiada centrum szkoleniowe składające się z kilku sal. Sale szkoleniowe są wyposażone w sprzęt audiowizualny i nagłaśniający oraz mają dostęp do internetu.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.