Wyjątkowe miejsce

MYSIA 3

3
Liczba sal
170
Największa sala konferencyjna
-
Liczba miejsc noclegowych
-
Liczba miejsc parkingowych
-
Liczba osób na event/piknik zewnętrzny

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Centrum konferencyjne mieści się na 3 piętrze budynku, Do dyspozycji klientów jest 400 m.kw powierzchni, którą można wynająć w całości  lub w części. Przestrzeń dedykowana na konferencje jest bardzo plastyczna i można ją  dowolnie kształtować w zależności od potrzeb na 2 bądź 3 części. Z windy trafia się  do holu z toaletami i monitorem LCD gdzie można ustawić recepcję bądź szatnię. Hol jest przeszkolony z dwóch stron  dużymi szklanymi drzwiami skąd przechodzi się do części cateringowej nr 1 lub do części konferencyjnej.

Zgodnie z koncepcją całego obiektu MYSIA 3, część eventowo konferencyjna ma zachowany industrialny charakter. Białe posadzki, ściany i duże przeszklenia podkreślają prosty i otwarty charakter wnętrz, intuicyjny układ przestrzeni i komunikacji. Dzięki temu wnętrza mają nowoczesny charakter i dużą łatwość aranżacji przestrzeni.

Cała kondygnacja liczy 400 m2, w tym 250 m2 przypada na część konferencyjną, 110 m2 na bar z zapleczem cateringowycm oraz 40 m2 na recepcję z łazienkami dla gości. Dzięki industrialnemu charakterowi i utrzymaniu sali w białych tonacjach przestrzeń jest bardzo plastyczna i łatwa do aranżacji światłem lub zabudową scenograficzną.

Uniwersalny charakter przestrzeni dedykowanych na potrzeby konferencji pozwala także na realizację imprez o charakterze bankietowym, imprez integracyjnych, pokazów mody oraz imprez handlowych z wystawcami.

Przestronna i białe piętro  w połączeniu z funkcjonalnymi  meblami i metalowymi dodatkami pozwala na organizację konferencji dla 170 osób, bankietów dla 200 i koktajli dla 300 gości.

Obiekt dysponuje wyposażeniem:
  •  2 x rzutnik
  •  2 x ekran
  •  1 x nagłośnienie
  •  1x TV
  •  6 x Flipchart
  • klimatyzacja
  • Internet
  • krzesła konferencyjne 100 szt
  • stoliki /koktajlowe, kawowe, kawiarnianie
  • fotele, lampy , kwietniki, recepcje.

MYSIA 3 - Opis obiektu

Mysia 3 to warszawski dom handlowy znajdujący się w gmachu dawnego Głównego Urzędu Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk, czyli Urzędu Cenzury. Zlokalizowany w samym centrum stolicy  w kameralnej kamienicy jest znakomitym miejscem na organizację konferencji, szkoleń i biznesowych spotkań.

Na dwóch piętrach znajdują się sklepy unikatowych marek odzieżowych z autorskim wyborem kolekcji oraz artykułami i dodatkami do wnętrz. Na piętrze 3 znajduje się przestrzeń, w której można organizować konferencje, koncerty i spotkania.

Obiekt powstał w latach 50 –tych XX wieku, a dzięki gruntownej modernizacji w 2012 roku uzyskał nowoczesny i industrialny charakter wnętrz.

Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z klimatyzacją
Obiekty konferencyjne z Wifi
Obiekty konferencyjne z Wifi

MYSIA 3 - Restauracja

Mysia 3 współpracuje z restauracją Aleje 3 która prowadzi na miejscu kawiarnię i obsługuje cateringowo eventy.

W układzie klubowym -koktailowym mieścimy do 300 ososb. 

Przyjęcia zasiadanie do 150 -170 ososb 


MYSIA 3 - Usługi dodatkowe

Jedną z największych zalet obiektu jest jego doskonała lokalizacja w centrum Warszawy oraz wiele możliwościi aranżacji sal. Ponadto w ofercie znajduje się smaczna oprawa cateringowa.

Posiadamy własne meble konferencyjne: krzesła, stoliki, lampy, fotele

Współpracujemy z wypożyczalniami mebli konferencyjnych i eventowych.

Oferujemy także pełny zakres usług multimedialnych we współpracy z naszym partnerem firmą Konferental.

Zapewniamy pełna obsługę cateringową na wysokim poziomie.

MYSIA 3 - Lokalizacja
Odległość od centrum w centrum
Odległość od lotniska:8,8 km
Opinie
5.00
3 opinie

Byłaś/eś w obiekcie MYSIA 3 ?

Dodaj opinię! Oceń obiekt! Twoja opinia pomoże wypromować to wspaniałe miejsce.

Dodaj opinię
5

Mysia 3 to wyjątkowe miejsce na konferencje w Warszawie. Piękna kamienica. Samo centrum stolicy. W sali dużo miejsca, dużo fajnej przestrzeni, którą można dowolnie zagospodarować, Nowoczesna, prosta, jasna sala, klimatyzowana. Przepyszne jedzenie, catering na medal. Sprzęt nowoczesny. Bardzo miło wspominam tą konferencję. A po pracy można zrobić zakupy:), bo piętro niżej klimatyczny dom handlowy. Gorąco polecam.

5

Mysia 3 to jak kojarzą niektórzy adres gmachu dawnego Głównego Urzędu Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk, czyli Urzędu Cenzury. Mimo tego jest tam teraz nowoczesne miejsce konferencyjne z całą potrzebną infrastrukturą techniczną. Są rzutniki i ekrany, jest telewizor i odpowiednie nagłośnienie. Ten obiekt polecił mi znajomy i byłam wraz z moim zespołem bardzo zadowolona z warunków. Obsługa cateringowa również na dobrym poziomie. Polecam.

5

Dla organizatorów, którzy szukają miejsc nietypowych to miejsce będzie idealne. Szukałem miejsca, w którym mogłem przeprowadzić kreatywną burzę mózgów i to był strzał w dziesiątkę. Cieszę się z nowoczesnego wyposażenia i klimatu. Serdecznie polecam!

Sprawdź dostępność
Sprawdź dostępność

Obiekty konferencyjne w okolicy Warszawa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz